Malo za hec

jagoda_čokolada  

član od: 26.1.2010

sporočila: 11

28. maj 2010 15:23

Sneguljčica pravi: "Jaz sem najlepša na svetu.". Pa pravi palčica: "Jaz sem pa najmanjša!". Pa pravi Notredamski zvonar: "Jaz sem pa ziher najgrši na svetu!" Pa grejo v urad za Guinessovo knjigo rekordov , prva vstopi Sneguljčica in vsa vesela pride ven: "Sem vam rekla, najlepša na svetu sem!". Za njo gre not palčica, pa pride ven in reče" Yesss, jaz sem pa najmanjša!" Pa gre not zvonar, je nekaj časa notri, pol pa pride ves razpizden ven pa reče: "Pa kdo jebemti je Damjan Murko???" jagoda_čokolada

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

30. maj 2010 13:09

Zvestoba: Mož se zjutraj zbudi z mačkom.Ko odpre oči,najprej na nočni omarici zagleda kozarec vode in zraven dva aspirina. Ko se še bolj razgleda,zagleda na stolu zraven postelje zlikano in zloženo obleko,pripravljeno,da jo obleče. Hiša je vsa lepo pospravljena in na mizi v kuhinji je listek: 'Dragi, odšla sem po nakupih. Zajtrk je v pečici, jutranji časopis na mizi.' Nato pride mimo sin in on ga ves presenečen vpraša, kaj se je zgodilo prejšnji večer. Oh, prišel si ob 3 ponoči, pijan. Spotaknil si se na stopnicah in razbil mamino najljubšo vazo, pobruhal hodnik, nato pa si se zaletel v vrata,zato imaš modrico na ušesu. Aha,reče on. Ampak zakaj je potem vse tako lepo urejeno in zakaj mama ni nič jezna? Sin pojasni: Ko te je mama odvlekla v spalnico in ti poskušala sleči hlače,si rekel: 'Gospa, pustite me pri miru, jaz sem poročen!' POMEN Nevrotik je tisti, ki gradi gradove v oblakih. Psihotik je tisti, ki tam živi. Psihoterapevt je tisti, ki pobira najemnino. GNEZDO V ordinacijo prižvižga pacient in reče psihiatru: "Doktor, jaz mislim, da sem ptič!" "Kar odletite nazaj v čakalnico, jaz pa bom poklical v bolnico, da vam pripravijo gnezdo Pita Mujo Fatu : »Fato kakav sam ja u krevetu?« A Fata odgovara: »Ko vulkan Mujo moj !« Mujo: »Ih, ko vulkan ? Baš sam tako dobar, a ?« Fata: »Ne, nego se aktiviraš svakih 5 godina.« Prišel Gorenjc k matičarju in vpraša, če lahko spremeni ženino ime. Lahko. A zakaj žena ni prišla? - vpraša matičar. Upokojila se je pred petimi leti, sedaj pa je še hudo zbolela in zato ni mogla priti. A zakaj bi ji ti menjal ime? kupil bi rabljen nagrobni spomenik in vse na njemu štima, samo ime ne. renata69 http://renata69.moj-album.com/

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

30. maj 2010 15:24

Gresta prašič in pes po cesti, pa začne padat dež. Pa reče prašič: "pasje vreme", pa reče pes: "ja, svinjsko lije...!" renata69 http://renata69.moj-album.com/

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

1. jun 2010 10:09

Za lepši dan.... *Moski so kot..... mini krila.* Ce nisi previdna, ti zlezejo po nogah navzgor. *Moski so kot..... cokolada.* Sladki - in radi se obesijo na tvoje boke. *Moski so kot..... navijalke za lase.* Vedno so vroci in kar naprej v tvojih laseh. *Moski so kot..... kosilnice.* Ce jih ne porivas naokrog, sedis na njih.* *Moski so kot ..... reklame.* Tezko je verjeti vsaj besedico tega, kar obljubljajo. *Moski so kot..... racunalniki.* Tezko jih je razumeti in nikoli nimajo dovolj spomina. *Moski so kot..... hladilne torbe.* Napolni jih s pivom in lahko jih odvleces kamorkoli. *Moski so kot..... fotokopirni stroji.* Potrebujes jih za reprodukcijo - in to je to. *Moski so kot..... banane.* Starejsi so, manj cvrsti so. *Moski so kot..... sneg.* Nikoli ne ves, kdaj pride, koliko cm in kako dolgo bo trajal. *Moski so kot..... rabljeni avtomobili.* Oboje je lahko dobiti, so poceni in nezanesljivi. *Moski so kot..... dobre pocitnice.* Dolzina v vecini primerov ni taka, kot bi si jo zelele. *Moski so kot..... horoskop.* Vedno ti pravijo, kaj naredi in cesa ne in ponavadi nimajo prav. *Moski so kot..... vreme.* Nic ne more spremeniti ne enega ne drugega. Moski so kot..... maskara za oci.* Ponavadi izginejo ob prvih znakih custev. -- "kako lep je dan, če si nasmejan ;)"

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

1. jun 2010 17:05

Fata u sudnici ; Da bi ustanovio točne okolnosti pod kojima je izvršeno silovanje, pita sudija Fatu: "Recite, što vam je bilo najneugodnije u cijelom tom slučaju?" "Najneugodnije mi je bilo kada mi je dig'o noge pa mi je pijesak iz čizama pao o oči." angie

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

12. jun 2010 21:18

Sprema se Crnogorac da legne sa ženom, stavio kondom i gas-masku.

- Dobro što si stavio kondom, a što stavi gas-masku?

- E, ženetino, ne znaš ti kako smrdi kad se guma zapali!

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 12. 2010 21:18

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

15. jun 2010 17:28

Amerikanac: - Ja sam men! Kakav men? Biznismen...... Englez: - Ja sam men!! Kakav men? Dzentelmen... Mujo: - Ma i ja sam men!! Kakav men?? Pa nepismen... renata69 http://renata69.moj-album.com/

Klarka  

član od: 8.9.2008

sporočila: 52

23. jun 2010 9:46

On Monday, Spain meet Honduras in Johannesburg, On Tuesday, Argentina meet Greece in Polokwane, On Wednesday, England meet France at the airport... Klarka

precsis  

član od: 30.6.2008

sporočila: 18

23. jun 2010 15:11

Klarka je napisal/a:
On Monday, Spain meet Honduras in Johannesburg, On Tuesday, Argentina meet Greece in Polokwane, On Wednesday, England meet France at the airport... Klarka
Upam, da se to uresniči... precsis

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

24. jun 2010 15:01

moško razmišljanje Se pogovarjata dva moška ... Le zakaj vse prijateljice božajo trebuh tvoje žene, ko zanosi in ji govorijo: "Čestitamo!" Nobena pa ne poboža tvoj penis in reče: "Bravo majstore!" renata69 http://renata69.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti