Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. apr 2008 14:09

Gorenjec je umiral in tako leži na smrtni postelji, okoli njega pa je zbrana celotna družina.

 

Umirajoči vpraša: Žena, ali si tukaj?

Tukaj sem, pri tebi!

 

Otroci, ali ste pri meni?

Tukaj smo, pri tebi oče!

 

Kje so pa vnuki?

Tukaj smo pri tebi deda!

 

Gorenjc pa pravi resno:

Zakaj pa potem v dnevni sobi gori luč?

 

Lep dan in veliko se smejte

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

2. apr 2008 14:42

PROSIM NE BERI, ČE SI PO POKLICU POLICAJ: Starejša ženička prosi policista, da jo pospremi skozi zelo prometno križišče. "Zelo rad," odvrne policist, se pri tem rahlo nasmehne, ji ponudi roko, z drugo pa ji pokaže semafor: "Tako, in zdaj bova samo še počakala, da bo posvetila zelena luč." "No, če je tako," je odvrnila ženička," potem me kar pustite. Pri zeleni grem lahko tudi sama preko ceste." ***amy***

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

2. apr 2008 14:42

Novodošli vojaki v vojašnici: Poročnik se predstavi: "Moj priimek odgovarja mojemu karakterju. Pišem se Kamen in sem tudi trd kot kamen! To si dobro zapomnite! Zdaj se pa predstavite vi. Povejte mi svoj priimek in poklic!" "Peter Kovač, kamnosek!" ***amy***

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

2. apr 2008 14:43

Kmet se je z ženo vračal iz nedeljske maše proti domu. Med potjo ju je presenetila nevihta. Strela je udarila levo od njegove žene in kmet se je oglasil: "No!" Nekaj sekund kasneje je strela zopet udarila desno od njegove žene. Kmet se je zopet oglasil: "No!" Ko je strela treščila tretjič je usekala točno v njegovo ženo, ki se je mrtva zgrudila po tleh. "No, končno!" je rekel kmet. ***amy***

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

2. apr 2008 19:22

Bakica sedi preko puta jednog mladiča u autobusu, a mladić žvaće žvaku ... Pa kaže baka njemu: "Džabe ti meni sinko pričaš, svejedno, ja tebe niš ne čujem!" tumpika

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

2. apr 2008 19:25

Preseren je bil poklican na sodisce kot prica proti paru, ki je bil obtozen javne nemorale. SODNIK: "In kaj sta obtozenca pocela v parku " PRESEREN: "Fukala sta, Vasa milost!" SODNIK: "Bi lahko prica to povedala drugace, nekoliko bolj poeticno " PRESEREN: "Zavit je bil park v strasljivo temo, in mene malenkostno strah je bilo, ko slisal sem krik pozeljive pohote, oči mi napolnil prizor je nagote. Lezala sta gola tamkaj na travi, in riti kazala sta luni blescavi. Sodnik, to vam recem, naj ju bo sram, ce fukala nista, nisem bil tam!" tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

2. apr 2008 19:26

pride ženska srednjih let k zdravniku, vsa otekla in plava po obrazu. Pa pravi zdravniku: "Gospod doktor, mož me vsakič, ko pride iz gostilne pretepe. Kaj naj naredim???" Zdravnik ji svetuje: "Gospa skuhajte kamilični čaj in ga grgrajte vsakič ko pride mož iz gostilne. To počnite, dokler ne gre spat. Čez en mesec pa pridite na kontrolo." Gospa pride čez en mesec na kontrolo vsa lepa in pravi zdravniku: "Gospod doktor, vi delate čudeže. Res pomaga, mož nič več ne znori" Pa ji doktor odvrne: "Saj sem vedel, da ni kriv alkohol, ampak GOBEC!!!!" tejka77

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

2. apr 2008 19:26

Srečata se Ognjička in MV blizu nogometniga štadiona: "Hej hej, Mvaraš, vidm, ka si špilo fuzbal!" MV se izprsi in reče ponosno: "Sevejda, in zabil sn dva gola!" Ognjička navdušeno zažvižga: "Fijuuuu, a pol ste ziher zmagali, ha?" MV: "Eh, ma ne, je blo 1:1." tumpika

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

2. apr 2008 20:17

Tumpika..... ***amy***

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti