Malo za hec

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

15. feb 2008 9:20

Pitali Muju na Birou za zapošljavanje šta je po zanimanju. On odgovori: - Pomoćni bagerista. - A šta vam je to? - Pa jebote, ono što bager ne može, ja lopatom... Mujo i Haso u kafiću nakon ispita... - Onda, kako je bilo na ispitu iz fizike? - Paa...znas bilo je jako pobožno! - Kako to misliš pobožno? - Pa lijepo,kad je profesor postavljao pitanja ja sam se križao, a kada sam ja odgovarao on se križao. K

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

15. feb 2008 9:39

 

Uspešen ribolov

Žena vpraša moža ribiča: Dragi, se spomniš, da si spomladi za tri dni odšel na ribolov? Seveda. Zelo uspešen je bil. Več kot uspešen, ja. Kaj mi hočeš s tem povedati? Danes je telefonirala neka riba in povedala, da pričakuje ribico!

 

 

Aktiven poštar

Mož pride vznemirjen domov: Žena, si že slišala, da je naš poštar seksal že z vsemi ženskami našega bloka, razen z eno! Žena:To mora biti tista, domišljava iz tretjega nadstropja!

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 15. feb 2008 09:39:43

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 15. feb 2008 09:40:48

bojanam  

član od: 18.7.2003

sporočila: 598

15. feb 2008 13:33

NEKEGA LEPEGA DNE SE NAŠ GOSPOD J.J. IN NJEGOVA ZAROČENKA U.B. SPREHAJATA POLJUBLJANI. ZAUSTAVITA SE PRED ENO IZLOŽBO, GLEDATA CENE, SE ČUDITA, KAKOVISOKE SO POSTALE CENE OSNOVNIH ŽIVLJENJSKIH POTREBŠČIN, KAJ ŠELE CENELUKSUZNIH ARTIKLOV.IN NAENKRAT DOBI NAŠ PREMIER ČUSTVEN NAPAD. V oči mu stopijo solze, U. gakomaj tolaži, ko v tistem trenutku pristopi policaj."G. Premier, a kaj je kaj narobe?! Vidim, da jočete... ""ma, gledam cene v izložbi in si mislim, kako hudo mora biti našimpenzionistom, sploh si nič ne morejo privoščiti s tistimi bogimi penzijami.To je strašno, grozno..."V tistem trenutku pristopi še penzionist, vidi jokajočega premiera in vprašapolicaja: "Ej, a zakaj naš premier joče?"Policaj tresne s pendrekom penzionista po glavi: "zaradi tebe, ***** timaterina, zaradi tebe!!!!"

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

16. feb 2008 10:34

Strog in nepriljubljen generalni direktor se hoče ob svoji petdesetletnici malo prikupiti članom delovne skupnosti. Za nasvet vpraša ženo: "Rad bi pripravil nekaj, kar ne bi bilo preveč drago, o čemer bi poročali časopisi in bi bilo mojim sodelavcem v veselje. Kaj mi predlagaš?" "Vzemi pištolo in se ustreli." tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

17. feb 2008 10:01

Zakonca sta odšla na počitnice v ribiški rezervat na severu. Mož je užival v ribarjenju v zgodnjih jutranjih urah. Žena je uživala v branju. Nekega jutra si je mož po večurnem ribarjenju privoščil kratek dremež. Čeprav še nikdar ni bila na jezeru, se je žena odločila in vzela njegov čoln. Nekaj časa je veslala, nato pa iz torbe potegnila knjigo in začela brati. Mimo je priveslal šerif. Ko je videl žensko v čolnu, je zaveslal tik k njenemu čolnu in jo pozdravil: "Dobro jutro, gospa! Kaj pa delate?" "Knjigo berem!" mu je odgovorila ... in si mislila: "Halo -- a ni očitno?" "Ste na območju, kjer je prepovedano ribariti," jo je seznanil šerif. "Toda, mar ne vidite, da ne lovim rib?" "To že, ampak imate pa vso opremo. Moral vas bom prijaviti." "Če boste to storili, vas bom tudi jaz prijavila - zaradi posilstva!" se je razhudila ženska. "Toda, saj se vas še dotaknil nisem!" se je uprl šerif. "Ja, to je že res," mu je odvrnila, "vendar pa imate vso opremo." NAUK: Nikdar se ne prepiraj z žensko, ki zna brati. Po vsej verjetnosti zna tudi razmišljati. tumpika

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

17. feb 2008 12:37

NAJTEŽJI STAVEK V SLOVENŠČINI IZGOVORI NA GLAS ( poskusi večkrat !!! ) - pa da vas slišim - heroje, ha, ha, ha... "Težko je pešca sčistiti s cestišča". tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

17. feb 2008 12:38

Kaj me je naučila moja mama?** * * Moja mama me je naucila: * 1. Moja mati me je naucila spostovati dobro opravljeno delo: "*Ce se mislite pobiti med sabo, naredite to zunaj, stanovanje sem pravkar pocistila!" * 2. Moja mati me je naucila religije : *"Zdaj pa moli, da bo to slo ven iz preproge!"* 3. Moja mati me je naucila osnov potovanja v casu: *"Ce ne bos sedel vzravnano, ti bom tako pripeljala, da te bo** ** odneslo tri dni dalec!"* 4. Moja mati me je naucila logike: *"Zakaj? Zato, ker sem jaz to rekla!"* 5. Moja mati me je naucila se vec o logiki: *"Ce bos padel iz gugalnice in si zlomil vrat, ne bos sel z mano v** ** trgovino!" * 6. Moja mati me je naucila previdnosti: *"Vedno nosi cisto perilo - kaj ,ce se ti zgodi nesreca!" * 7. Moja mati me je naucila osnov ironije: *"Ce se bos se naprej drl, se bos imel za kaj dreti!"** * 8. Moja mati me je naucila osnov osmoze: *" Zapri usta in jej!"* 9. Moja mati me je naucila ekstremnega zvijanja telesa : *"Samo poglej si to umazanijo na svojem vratu!"* 10. Moja mati me je naucila potrpljenja: *"Tukaj bos sedel, dokler spinaca ne bo izginila!"* 11. Moja mati me je naucila meteorologoje* : "Tvoja soba je taksna, kot bi skoznjo sel tornado!"* 12. Moja mati me je naucila hinavscine: *"Ce sem ti povedala enkrat, sem ti povedala milijonkrat. Ne pretiravaj!"** * 13. Moja mati me je naucila primernega vedenja: *"Nehaj se obnasati kot oce!"** * 14. Moja mati me je naucila zavisti: *"Na svetu je na milijone manj srecnih otrok, ki nimajo tako cudovitih** **starsev kot ti!" * 15. Moja mati me je naucila pricakovati: *"Samo pocakaj, da pridemo domov!"** * 16. Moja mati me je naucila o sprejemanju stvari: *"Dobil jih bos, ko pridemo domov."* 17. Moja mati me je naucila osnov medicinskih znanosti : *"Ce ne bos nehal skiliti, ti bodo oci tako ostale!"* 18. Moja mati me je naucila vohunjenja: *"Obleci si pulover! Mar mislis da ne vem, kdaj ti je hladno?"* 19. Moja mati me je naucila humorja: *"Ko ti bo kosilnica porezala prste na nogah, nikar ne tekaj za mano!"** * 20. Moja mati me je naucila, kako odrastes: *"Ce ne pojes zelenjave, ne bos nikoli zrasel!"* 21. Moja mati me je naucila osnov genetike: *"Prav tak si, kot oce." * 22. Moja mati me je naucila, da se zavedam svojih korenin : *"Zapri vrata za sabo! Mislis, da imas rep?"** * 23. Moja mati me je naucila modrosti: *"Ko bos star toliko kot jaz, bos ze razumel." ** * -- tejka77

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

17. feb 2008 20:55

Ženska pride k zdravniku s plavim očesom. Pa reče: "Doktor, pomagajte mi. Ko pride mož iz gostilne domov, me udari in imam plavo oko." Pa zdravnik:"Predpisal vam bom čaj iz kamilic. Preden pride mož domov, skuhajte čaj iz kamilic in ga grgrajte ves čas, dokler ne leže spat. Čez en mesec pridite na kontrolo." Čez en mesec pride žena vsa zadovoljna in sijoča in reče: "Čudovito deluje, gospod doktor. Nobenih problemov več nimam." Pa zdravnik:"Saj sem vedel, da ni kriv alkohol, ampak gobec." tumpika

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

18. feb 2008 10:41

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti