Malo za hec

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

5. mar 2007 16:15

Gre črnogorec na porod s svojo ženo. Vmes poroda nekajkrat omedli in vsakič ga zbudijo.

Ko zadnjič omedli, ga pustijo spat. V tem času žena rodi. Ko pride spet k sebi vpraša kaj imajo, pa mu odgovorijo, da hčerko. On pa “hvala bogu, da ne bo trpela kot jaz”

Majda

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. mar 2007 17:24

NAVODILA ZA SREČN ZAKON Enim v poduk, za druge pa ... že prepozno ???? 1. Dvakrat na teden obisceva prijetno restavracijo, si privosciva malo vincka, okusno hrano in dobro druzbo. Ona ob cetrtkih, jaz ob petkih. 2. Spiva v locenih posteljah. Njena je v Mariboru, moja v Ljubljani. 3. Pogosto jo kam odpeljem, a vedno najde pot nazaj domov. 4. Vprasal sem jo, kam bi rada sla za obletnico poroke. Nekam, kjer ze dolgo nisem bila, je odgovorila, zato sem jo poslal v kuhinjo. 5. Vedno jo drzim za roko. Ce jo izpustim, takoj tece nakupovat. 6. Ima elektricni mesalnik, elektricni opekac in elektricni strojcek za peko kruha. Pritozila se je, da je v hisi prevec naprav, clovek pa nima kam sesti. Zato sem ji kupil elektricni stol. 7. Zena je na novi shujsevalni dieti - kokos in banane. Shujsala sicer še ni, a morali bi videti, kako zna plezati po drevesih. 8. Na obraz si je dala oblogo iz blata in dva dni je bila videti cudovita. Potem je blato odpadlo.... tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. mar 2007 17:54

Mare sedi žalosten pri točilnem pultu. "Kaj pa je danes s teboj?" ga vpraša natakar. "Žena je pobegnila z mojim najboljšim prijateljem" zatarna Mare, "moje življenje pa je brez njega prazno in brez smisla." tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. mar 2007 19:49

Staroegipatski Dođe mala Nefretiti u školu, učiteljica kaže: - Djeco izvadite pločice, grebat ćemo diktat. Mali Egipćani izvade pločice i učiteljica počne: - A sad pišite: Naš bog Amon Raa je jako prepotentan... Mala Nefretiti digne ruku : - Oprostite učiteljice, ja sam bila bolesna prošli tjedan, ne znam piše li se "prepotentan" sa dva ili tri pimpeka? tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

8. mar 2007 22:05

Moz sedi v samim gatah za mizo in bere casopis, ko pridirja zena in mu rece: "Francl, hitro se obleci, Mici pride na kavo in ni lepo, da bo vidla te tvoje stare kosti." France: "Ja, kar naj vidi, kako malo mi kuhas, da sem tako suh." Zena pa mu ne ostane dolzna: "Pol daj pa se gate dol, da se bo vprasala, zakaj ti sploh kuham!" tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

8. mar 2007 22:06

Možu umre žena. Preden pogrebna služba zapre krsto, da bi jo odnesli do groba, naroči mož uslužbencu: "Prosim, položite ženo na trebuh v krsto". Uslužbenec se začudi: "Zakaj pa to?". Mož strumno odgovori: "Če se slučajno zbudi, da bo kopala navzdol!" tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

8. mar 2007 22:06

Pitao unuk svog dedu: "Deda šta je to seks?" "To ti je kad ustaneš ujutro u pet, naložiš vatru, nahraniš krave in svinje, pa onda ideš na njivu." "Deda, ali to nije seks!" "Kako nije? Mene tako jebu odkad znam za sebe!" tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

8. mar 2007 22:07

Dolazi Mujo sa Fatom iz porodilišta i pokazuje svoje dete Hasi: "Vidiš, Haso, kako moj sin liči na mene!" "Ma nema veze bolan, neka je on tebi živ i zdrav!" tumpika

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

9. mar 2007 12:09

Mož in žena, ki sta poročena 20 let nekega dne delata na vrtu. On čisti gril, ona pa se sklanja in puli plevel, ko on reče: "Tvoja rit je skoraj tako široka kot žar!" Ona presliši pripombo.Nato on vzame meter in izmeri žar, nato pa še njeno rit in reče: "Moj Bog, tvoja rit je malo bolj široka kot žar!" Ona presliši tudi to. Zvečer v postelji, ko pa bi se rad on malo pocrkljal,žena reče: "Če misliš, da bom prižgala gril za en majhen čevapčič, se hudo motiš!" ZOHA

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

9. mar 2007 17:02

Toti mi nekak paše na včerajšnji den: I am a marvelous housekeeper. Every time, I leave a man I keep his house. (Zsa Zsa Gabor) Ni vic, je pa res! tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti