Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

14. avg 2008 8:25

Študent zoologije stoji pred tablo na izpitu. Profesor ima pred seboj ptico, pokrito s prtičkom, tako, da je videti le njene noge. Študenta vpraša:

Katera ptica je to?

Ne vem...

Padli ste! Nezadostno! Kako se pa pišete?

Študent dvigne hlačnici in reče:

Uganite!

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

18. avg 2008 5:49

Gorenjec je ponosen, ker je končno postal lastnik hiše in o tem pripoveduje svojemu prijatelju. Ta je ves navdušen in reče: Potem te pa moram res obiskati!

Gorenjec se strinja: Najbolje bo, da prideš v nedeljo po kosilu, da boš lahko do večerje že doma!

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

18. avg 2008 5:50

Sprevodnik v vlaku odkrije Gorenjca brez vozovnice. Po nekaj krepkih medsebojnih besedah, je sprevodnik izgubil potrpljenje, prijel kovček Gorenjca in zavpil: Če takoj ne plačate vozovnice, bom vaš kovček vrgel skozi okno!

Gorenjec se prime za glavo in zavpije nazaj: Nesramnost! Najprej ste vpili name, zdaj mi hočete pa še sina ubiti!

Lep dan in veliko se smejte

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

18. avg 2008 20:51

Mujo se odloči, da bo odšel na dopust v Francijo. Pa reče Hasotu, da ne zna francosko. Ta ga potolaži: " Ma ne brini, pred svaku reć ti samo stavi la...i to je to." In res, Mujo pride v restavracijo, da bi nekaj pojedel in naroči: "Ja bi la supu, la zrezak i jedno la pivo...." In res dobi vse, kar je naročil zato pokliče natakarja, da bi plačal in reče: " La račun." In glasno razmišlja " Stvarno nije težko govoriti francuski, samo staviš la... i svi znaju, šta pričaš" Potem pa reče natakar: " E, pa dobio bi ti la *****, da nisam ja la bosanac..." angie.orhideja

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

18. avg 2008 21:09

Se pogovarjata *Hrvat* in *Slovenec!* Pa hrvat reče: "sanjao sam Ljubljanu požganu, rat, bombe koje padaju,..." in mu Slovenec odgovori: "joj si nesramen, jaz pa sem sanjal zagreb poln veselja, parad, ljubezni, povsod se je pelo, pa neke napise so imeli, ne." Pa reče hrvat: "A što je pisalo na napisima?" In SLOVENEC odgovori: "ne znam cirilice. tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

18. avg 2008 21:10

> > V pisarni se pogovarjata sodelavca, moški in bjonda: > > Moški: "Uf, meni se ne da več! En teden dopusta bom vzel!" > > Bjonda: "Kak ti bo pa to ratalo? Saj veš kak je naš šef glede dopusta." > > Moški: "Poglej!" reče moški, spleza na omaro in se zahakla z nogami, > tak, da visi z glavo navzdol. > > Ko pride šef v pisarno, ga začudeno pogleda in vpraša: "Čuj, kaj te > ti tam delaš??" > > Moški: "Jaz sem luč!" > > Šef: "Ma kaka luč!?!? Tebi se je ftrgalo, vzemi si en teden dopusta, > da prideš malo k sebi!" > > Možakar spleza z omare in veselo odide domov, blondinka pa za njim. > > "Kam pa ti greš?" vpraša šef. > > Bjonda: "Domov, saj v temi ne morem delat!" tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

18. avg 2008 21:11

NEKAJ NOVIH NAČINOV IZRAŽANJA GLEDE ŽENSK: Ženski se ne reče več, da je " dobra mrha " ampak, da je le " estetsko harmonizirana " Ne reče se, da je ženska " joškasta ali prsata " ampak, da je " širokogrudna" Ne reče se, da ženska " hitro rada da", ampak, da je " horizontalno laže dostopna " In taki, ki rada da se ne reče "da je radojka ", ampak, "da je spolno osredotočena" ali " seksualno ekstrovertirana " Ne reče se, da ima ženska " preveč vsajenega silikona ", ampak, da je " medicinsko obogatena" In ne reče se, da ženska " nima čudovite ritke " , ampak, da je " sedalno superiorna" In ne reče se, da je " preveč namazana ", ampak, da je " kozmetično prenasičena". IN GLEDE MOŠKIH: Moški niso " pijani" , ampak so " kemijsko intoksicirani ". In če butasto gledajo v kuhinji, niso " neumni", ampak so " v drobnem razkoraku s pametjo ". In če " ne znajo kuhati ", pomeni to samo, da so " mikrovalovno usmerjeni". Pa še nekaj: Tudi v Komunalni dejavnosti in pri obrtnikih so spremembe. Pogrebništvu se ne reče več " pogrebništvo " , ampak " zaključna dela v zdravstvu". ..... in Dom za upokojence - Predjamski grad. tejka77

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

20. avg 2008 11:10

 "Gospod župnik, grešila sem !"

"Povej, otrok moj, kako si grešila?"

"Moškemu sem dala svoj cvet!"

"Ja, povej, kolk si pa stara?"

"Enaindvajset".

"No, potem pa to ni tak greh!"

"No, to že, ampak moški je...."

"Kaj je z moškim?"

"No, ta moški je...župnik iz sosednje fare....."

"Aha, no to je pa hud greh, ti vendar spadaš pod NAŠO faro !!!"

Sporočilo je spremenil(a) silva dne 20. avg 2008 11:20:27

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

20. avg 2008 17:39

Stvari, ki jih lahko počneš medtem, ko v trgovini čakaš na ženo - Vzemi 50 škatel kondomov ter jih naključno pomeči v vozičke drugih ljudi. - Na oddelku z urami nastavi vse budilke da pričnejo zvoniti z zamikom 1 minute ena za drugo. - Naredi po tleh črto s paradižnikovim sokom do ženskega stranišča . - Premakni opozorilo "POZOR, SPOLZKA TLA!", tam kjer je na tleh laminat. - Ko te prodajalec vpraša, če ti lahko pomaga, prični jokati ter ga vprašaj : "Zakaj me ljudje ne morejo pustiti pri miru?" - Poglej naravnost v nadzorno kamero, kot da se bi gledal v ogledalu, in si čisti nos s prstom. - Na oddelku za lov vzemi puško v roke ter prodajalca vprašaj, kje prodajajo tablete proti depresiji. - Ko slišiš sporočilo iz zvočnikov, se vrzi na tla, zvij se, skrči roke in noge k sebi ter zakriči: "NE! Že spet ti čudni glasovi." - Pojdi v kabino za pomerjanje obleke ter po par minutah zakriči: "Hej! Tukaj je zmanjkalo toletnega papirja!" Če vse to narediš v enem popoldnevu, bodi prepričan, da ti nikdar več ne bo treba z ženo po nakupih ... tejka77

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

28. avg 2008 22:01

Glede na podajoči požarni omet in posledično življenjsko nevarnost voznikov v predoru Šentvid.... glede na pokvarjeno dvigalo ob otvoritvi pediatrične klinike in 18 obtičalih v njem .... končno dobra novica: SCT bo gradil ljubljansko džamijo! tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti