Malo za hec

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. apr 2008 9:16

Blondinka s turistično ladjo pluje po Nilu, nakar prvič  v življenju

zagleda krokodila.Vzhičeno vzklikne: "Oooo nisem vedela, da  Lacoste izdeluje tudiplovila!...."

Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

11. apr 2008 11:29

Nasveti babice:

 

Nikoli ne bom pozabil svoje babice... > >      Čeprav je umrla ko sem bil še dokaj mlad, >      se še dobro spomnim, kako nam je vedno >      dajala pametne nasvete. >      Nekoč sva sedela v parku in opazovala >      mlade družine, ki so se igrale z otroki. >      Babica mi je dejala: >      " Veš Mirko, nekoč boš tudi ti spoznal svojo >      družico in si ustvaril družino. >      Vendar ne pozabi, in si dobro zapomni: >      išči si žensko, ki bo imela majhne dlani !!!" >      "Zakaj majhne dlani, babica ??!!" >      "Zato, da bo tvoj pimpek zgledal večji !" >

Anamarija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

11. apr 2008 16:34

Zakonski par, ki je skupaj že celo večnost preživlja dopust na obali. Ob sončnem zahodu sedita na klopi in obujata spomine na mladost.

Nenadoma mož vpraša ženo: Žena, si me kdaj prevarala?

Ne sprašuj me tega v tako lepem trenutku.

Daj, povej mi no!

No, v redu. Odkar sva skupaj sem te prevarala trikrat.

In kako je prišlo do tega?

Prvič sem te prevarala takrat, ko si nujno potreboval kredit za hišo. V nobeni banki ga nisi mogel dobiti, nato pa je direktor banke obiskal mene na domu in takoj podpisal odobritev kredita.

Torej si me prevarala v dobro naše družine! Kako lepo od tebe!

No, drugič sem te prevarala, ko si preživel srčni infarkt. Nikjer te niso hoteli operirati, ker nisva imela dovolj denarja. Pa se je našel kirurg s katerim sem prespala noč, on pa te je zastonj operiral.

Torej si me prevarala, da bi me rešila! Kako lepo od tebe!

Tretjič sem te pa prevarala, ko si hotel postati predsednik golf kluba, pa ti je manjkalo dvaindvajset glasov podpore.

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

11. apr 2008 16:36

Janez reče svoji tašči: "In če že želiš vedeti, nameravam se ločiti od tvoje hčerke samo zaradi tebe!"

Tašča je presenečena, zardi in reče: "Ampak Janez, tega pa ti res ne bi bilo potrebno storiti..."

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

11. apr 2008 16:39

Mož reče ženi: "Žena, ali si že slišala, da si je sosed kupil nov videorekorder?"

"Takoj pojdi v trgovino in ga kupi tudi ti!"

Mož je izpolnil naročilo in nekaj tednov je bil mir pri hiši.

Nekega dne pa mož zopet pove ženi novico: "Ali veš, da si je sosed nabavil nov športni kabriolet?"

"Kaj res? Takoj pojdi v banko, vzemi kredit in ga kupi še ti. Ampak boljšega!"

Mož si sposodi denar, nekaj ga dobi v banki in kupi nov avto. Čez mesec dni pa oznani svoji ženi: "Ne boš verjela, toda sosed si je spet omislil nekaj novega!"

"Kaj pa ima tokrat?"

"Novo ženo!"

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

11. apr 2008 16:41

Mož in žena sta bila povabljena na pustovanje v kostumih. Kupila sta si kostume in jih skrila eden pred drugim. Obljubila sta si, da si bosta ogledala eden drugega v kostumu šele na večer pred odhodom. Zelo sta se že veselila tega večera. Končno je napočil dan žurke, ko je žena nenadoma zbolela. Neverjetno hudo jo je bolela glava, zato je rekla možu.

"Zaradi mene ti ni potrebno ostajati doma. Kar pojdi in se zabavaj!"

Mož se je zvečer oblekel v kostum in se poslovil od svoje žene. Žena je zaspala, toda, ko se je sredi noči prebudila je ugotovila, da je glavobol popolnoma izginil. Odločila se je, se oblekla v kostum in odšla na zabavo. Vedela je, da njen mož ne pozna njenega kostuma, zato seje zabavala ob gledanju moža, kako se vrti okoli ženske družbe in jih osvaja. Končno je pristopil tudi do nje, jo povabil na ples in se tesno privil ob njo. Že po nekaj minutah jo je povabil v gostiteljevo spalnico, kjer sta se predala seksualnim užitkom. Po seksu je takoj zapustila sobo in odšla domov, se slekla, legla v posteljo in brala knjigo. Ko se je domov vrnil mož, ga je vprašala: "Si se zabaval?"

"Niti ne. Brez tebe na zabavi je dolgočasno! Odšel sem k prijatelju, ki je imel družbo pokerašev in sem tam kartal celo noč. Kostum sem pa posodil Petru, ki si je želel iti na pustovanje."

Lep dan in veliko se smejte

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

11. apr 2008 16:47

Ezoj vem da ni vic,sicer je pa tema malo za hec in so se našli tudi tu že filmčki. Mi je pa zabavno kaj spravijo skupaj 1 mulc in 3 smrkle zaradi dolgčasa... Je pa petka zakon Roncolino

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

11. apr 2008 16:51

Vpraša Janez Franclna v gostilni, če bi se šel kdaj sex v troje. Pa malo premisli in reče Francel, ja bi zakaj pa ne. in reče Janez , potem pa pojdi malo domov. Rmeli

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

12. apr 2008 7:13

Pijančka stojita na vrhu stolpnice in eden reče: "Jaz bom zdajle skočil dol, v prvem nadstropju se bom obrnil in pridem nazaj!"

Rečeno, storjeno. Pognal se je v globino, se ustavil v prvem nadstropju in se pognal nazaj na teraso. Tam je prepričal pivskega bratca, da tudi on poskusi. In res. Pognal se je v globino, priletel na tla in se razletel po betonu. Preživeli se je še enkrat pognal v globino, pristal na tleh in odšel v gostilno. Naročil si je še en konjak, gostilničar pa mu je dejal: "Kako si ti hudoben, Batman, kadar si pijan!"

 

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

12. apr 2008 7:14

Hillary Clinton je obiskala ginekologa, ki je ugotovil, da je noseča. Takoj je zavrtela telefon in poklicala Billa Clintona. Rekla mu je: "Ti svinja! Jaz sem noseča, ti pa seksaš z drugimi ženskami."

Bill ji je odgovoril: "Pomiri se lepo, nato pa mi povej kdo si in jaz bom prevzel vse stroške..."

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti