Malo za hec

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

22. jan 2008 22:11

Ginekološki asistent Jože pride na zavod za zaposlovanjev Ljubljani in vidi oglas za ginekološkega asistenta. Vidno zainteresiran, vpraša uslužbenca za pultom po bolj podrobnih informacijah o tem delovnem mestu. - A - to... Aha, takole..., začne uslužbenec medtem, ko koplje po papirjih. Dobro, vaše delo bi bilo, da pacientke pripravite na pregled. Pomagali bi jim sleči spodnje perilo, da se udobno uležejo na stol in potem po potrebi bi jih pripravili na pregled. Nanašali bi brivsko peno in brili sramne dlačice ter na koncu vtrli balsam na te kočljive dele telesa, da bi pacientke bile popolnoma pripravljene na pregled. Za to ponujajo plačo 2500 eurov. Na koncu, če ste res zainteresirani, bi morali pa še do Lgatca skočit. - Zakaj? Je ordinacija v Logatcu? - Ne, tam je konec vrste zainteresiranih za oglas... tumpika

eranna24  

član od: 20.7.2007

sporočila: 63

23. jan 2008 12:50

kako pripraviš žensko,da vpije še dve uri po orgazmu,??? * * * * * * * * * po sexu si ga obrišeš ob zaveso. eranna24

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

24. jan 2008 20:55

Starejši par, Margaret in Bert, sta se preselila v Texas. >> >> Bert si je od nekdaj želel originalne kavbojske škornje, zato si je kupil >> par in veselo šel domov. Ponosno je vstopil v kuhinjo in vprašal >> ženo: >A opaziš kakšno spremembo na meni? >> >> Margaret ga je pogledala in rekla: >Ne.< >> >> Zafrustriran je Bert šel v kopalnico, se slekel, šel nazaj v kuhinjo >> popolnoma nag v škornjih. Še enkrat, nekoliko glasneje vpraša ženo: >>>Vidiš zdaj kakšno spremembo?< >> >> Margaret ga pogleda in reče: >Bert, kakšna sprememba? Visi ti dol, visel >> je >> dol včeraj in visel ti bo dol tudi jutri.< >> >> Jezen Bert zavpije: "In veš zakaj visi dol, draga Margareta?< >> >>>Ne<, odgovori ona. >> >>>Visi dol, ker si ogleduje moje nove škornje!!!!< >> >>>Ja pol pa bi bilo dobro, da bi si namesto škornjev kupil klobuk!< >> >> Anamarija

Keka  

član od: 6.5.2002

sporočila: 83

24. jan 2008 22:29

 

Ali veste kakšna je razlika med bolnim psom in kratkovidnim ginekologom?

Nobene!

Oba imata mokra smrčka.

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

25. jan 2008 21:19

Korošica Micka je šla na izpit. Dobila je kratko vprašanje: ustava, uprava, država. Čudno je pogledala profesorja in rekla: "Dons sem zgodi ustava, oprava sem si jo tud, komu smga pasnoč država, pa vas nč ne briga !!!" tumpika

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. jan 2008 15:22

NIKOLI NE LAŽI V nekem podjetju se je na novo zaposlila mlada in sexy tajnica. Ob koncu prvega delovnega dne jo direktor, da se pač bolje spoznata povabi na kosilo v restavracijo. Po kosilu mu ona predlaga da bi šla še v kino. Po ogledu filma on njo povabi še v bližnji lokal na pijačo. Za tem pa ona njega povabi k njej na večerjo. Po dobri večerji, ki jo je sama pripravila in jo postregla oblečena v prosojno domačo haljo se direktor zagreje in vse se konča v njeni postelji. Oba zaspita in okoli polnoči se direktor zbudi. Prične divjati po stanovanju in mrzlično iskati oblačila. Pove ji, da mora domov kjer ga čaka stroga žena. Tajnici naroči naj mu hitro najde košček krede. Ta je kredo našla v priboru za šivanje, direktor jo zatakne za uho in odbrzi domov. Doma ga že čaka žena. "Kje si bil do sedaj?????" dobi namesto običajnega Dober večer. Direktor začne: "Veš dobil sem novo tajnico, da bi se bolje ujela sem jo peljal na kosilo, potem sva šla še v kino, pa na pijačo, nato me je povabila k njej, mi skuhala večerjo in nato sva še dobro seksala. Po tem sem zaspal in se prebudil šele ob polnoči. Takoj sem se oblekel in prihitel domov." "Marš, prasec lažnjivi, spet si bil na kegljanju, kaj misliš, da ne vidim krede za ušesom!"

 

lp

Anamarija

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

29. jan 2008 13:48

DEFINICIJA TRENERA: -Trener je človek ki v soboto zna povedati,kaj se bo dogajalo v nedeljo...v ponedeljek pa pojasniti,zakaj se ni. -Na nagrobniku je pisalo:"Ta grob je zadnji tihi domek nogometnega trenerja in čudovitega človeka." Navijač je komentiral:"Torej dajejo zdaj že po dva v en grob!" golubić

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

29. jan 2008 18:20

Vraća se Crvenkapica iz Černobila, presreće je vuk i naredi joj da se skine. Ona pokuša da se odbrani od napaljenog vuka, ali ne može. I počne ona da se skida. Skine majicu kad ono - tri sise. Vuk kad to ugleda, izusti : U jebote, tri sise! A Crvenkapica mu odvrati: Ako ti se ne sviđa, možeš mi popušiti k.rac. tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti