Malo za hec

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

8. sep 2007 21:42

Zakaj ženske nosijo take male ozke ročne ure? Ker se en k... vidi! tumpika

nacih  

član od: 14.5.2007

sporočila: 12

9. sep 2007 15:19

so živeli romi v koruznjaku,pa en podrži roko ven, pa reče:uh,še dobro da smo noter,zunaj je sigurno -30. jana

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

10. sep 2007 14:22

Se srečata Litvanka in Španec v Angliji, oba seveda govorita precej polomljeno angleščino. Po parih kozarčkih, ko Jima je že blo kar ugodno, pa pravi Španec: Wer WI go?? Maj plejce or jor plejce? Pa reče Litvanka: Aj don"t now, but aj hev maj menstrual sajkl !?! Pa reče Španec: No problem aj folow ju wit maj moto sajkl!! * Mož taki z vampom lezi v postelji in lenari! Pa naenkrat reče eni ki zraven bere knjigo! "Zena, idi po flomaster!", pa zena gre in prinese! "Zaj pa mi po vampu narisi 7 navpičnih črt!" Pa zena to narise! "Zaj pa se 7 vodoravnih!" Pa se zena te narise! "Zaj pa jih označi navpično z črkami vodoravno pa s številkami!" Pa zena to spet naredi! "Kaj ti bo zdaj to?" "Zaj pa me počohaj po F7!" tabina

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

10. sep 2007 14:32

Želvaki Pončo, Jožko in Vinko se odločijo za piknik in Jožko napolni košaro s piškoti, pijačo in sendviči. Ker je park 20 kilometrov stran, hodijo do njega kar deset dni in ko končno prispejo na cilj, so že popolnoma izmučeni in lačni. Jožko začne prazniti košaro, in ko potegne ven steklenico, ugotovi, da je pozabil odpirač. Z Vinkom začneta preprićevati Ponča, naj gre ponj nazaj domov. Pončo ugovarja, ker se boji, da bosta medtem vse pojedla, po dveh urah prepričevanja pa končno popusti in se počasi odpravi proti domu. Mine 20 dni, a Ponča še vedno ni. Ko mine še en dan, se Jožko in Vinko vsa sestradana začneta spraševati, kod hodi, a obljuba je obljuba in hrane se ne dotakneta. Minejo še trije dnevi in Vinko zatarna: "Moram jesti!" "Ne, obljuba je obljuba," obotavljivo reče Jožko, ko pa mine še pet dni, ne zdržita več. Ko odpreta usta, da bosta ugriznila v hrano, skoči izza skale Pončo in reče: "Evo, glih zarad tega ne grem!" alexis

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

11. sep 2007 15:14

Beogradski grafiti: Ko od svega ovoga nije poludio, taj stvarno nije normalan. Ko umre u jesen za njega nema zime. Zene se dele na udovice i one koje rade na tome. Neko drugi ce morati da plati ceh , mi ovakav zivot nismo narucili. Mene novac i slava ne zanimaju. Zanima me samo novac. Mi nismo hipici (DECA CVECA). Mi smo DECA kuce CVECA. "Stedite suzavac," plakacemo i bez njega. Posto pametniji popusta, glupaci vladaju svetom. Maticar je sudija koji osudjuje na dozivotnu. Austrija, to je Nemacka van sebe. Ljudska pamet je ogranicena. Glupost nije. Gresiti je ljudski, ali je osecaj bozanski. Teorija relativnosti: jedna dlaka u supi je relativno mnogo, a na glavi relativno malo. Jugoslavija je bila pederacija Crne Gore i Srbije. Govori srpski da te ceo svet bombarduje. Nema brasna nema hleba, glasali ste TAKO TREBA. Infarkt ma kakav da je, od srca je. Ako vam ide suvise lako pogledajte bolje, mozda vam ide nizbrdo. Najlaksi nacin da ti ime dospe u novine jeste da ih citas dok prelazis ulicu. Samo jednom se ljubi , sve je ostalo praksa. Ne volim mitinge, tu najbolja mesta uvek zauzme policija. Kad pandur skoci u vodu cuje se GLUP! Bolje cutati i biti smatran glupim nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju. Ko peva zlo ne misli, a ko misli nije mu do pesme. Umoljavaju se Beogradjani da zive kako znaju. Na groblju nema mesta. Ako mi pozajmis sto evra, bicu ti duznik celog zivota. tumpika

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

13. sep 2007 16:11

Tegale pa objavljam z dovoljenjem lisicke: Možakar stopi v bar in opazi na pultu vazo polno 20 € bankovcev. Vpraša barmana kakšen je pomen te vaze. Barman odvrne: " Gre za stavo.Zadaj v hlevu imamo konja ki se še nikoli v svojem življenju ni zasmejal, če ga spraviš v smeh dobiš ves denar v vazi, če pa ne, pa moraš pustiti 20 € v vazi ! Možakar gre v hlev in čez minuto se zasliši glasen konjev krohot. Krohot ne preneha niti ko možakar zapusti bar z vazo denarja. Čez leto dni se vrne v isti bar in zopet zagleda vazo polno denarja. "Za kaj gre pa sedaj ?" vpraša barmana. Barman odvrne: "Ta prekleti konj se ne more nehati smejati od kar ste odšli. Spet imamo stavo da tisti ki bo prekinil ta njegov smeh, odnese ves denar, ki je v vazi. Čez minuto smeh utihne in barman stopi v hlev. Zagleda konja kako stoji z izbuljenimi očmi in molči. Možakarju da vazo z denarjem in vpraša, kaj za hudiča je naredil konju prejšne leto in kaj sedaj. Možakar pravi:" Lansko leto sem dejal konju da imam večjega kot on. Letos sem mu ga pa pokazal!" Drejček

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

18. sep 2007 11:08

 

Kaj je optimizem? Ko vidiš klošarja v parku, ki bere revijo Moj dom!

 

Zakaj se blondinka, ko hujša, maže s PRILOM? Ker je odličen v boju z maščobo.

 

Ježek jezen in žalosten, s solzami v očeh leze s krtače in toži: "Vsak se lahko zmoti, prav vsak!! "

 

Pride prva riba pa reče:"glu", pride druga riba pa reče:"glu", pa pride tretja pa pravi:"glu glu", pa ji reče prva:" ne kompliciraj!"

 

Policaj pride v picerijo in naroci pico ? Natakar vprasa: "Vam jo razrezem na 4 ali 8 kosov ?" "Kar na 4, 8 jih ne bom mogel pojesti."

 

Tisti z občutljivim želodcem ne berite dalje!

Grejo 3 muhe v gostilno.Pa prva naroči drek pa česen, druga naroči drek pa čebulo, tretja pa pravi, da bo samo drek, da ji ne bo iz ust smrdelo.

Cila

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

18. sep 2007 17:02

 

Neki moski je imel 47 let in se je zelo trudil, da bi izgledal mlajsi. Za svoj rojstni dan se odloci, da gre na obrazni "lifting". Po operaciji presrecen zapusti kliniko. Ustavi se pri trafiki, kupi casopis in vprasa prodajalko: Oprostite, ne zamerite mi, koliko  star izgledam?   Prodajalka odgovori: Hmm, ne vem, nekje 32 let! Moski se razveseli in rece: V resnici sem 47 let star!   Kasneje gre moski v Mc Donalds, naroci hamburger in isto vprasa blagajnicarko. Ta odgovori: no ja, jaz mislim nekje 29 let!!!   Moski, vsakic bolj ponosno odgovori: Ne, jaz sem star že 47!     Na poti domov se pelje z avtobusom in sede zraven neke stare mame. Vprasa jo: Gospa oprostite, kaj menite, koliko sem star?    Mama ga razmisljajoc s svojim gubastim obrazom gleda in gleda in koncno odgovori: Glejte, moj sin, jaz sem stara ze 85 let in ne vidim vec  najbolje. Ko sem bila lepa in mlada, sem imela svoj nacin, kako ugotoviti  starost moskega. Svojo roko sem mu vtaknila v spodnjice in vedno  povedala točno starost vsakega izmed njih.   Moski se malo obotavlja, malo mu je neugodno a na koncu le popusti,    ker dejansko ni nikogar drugega v avtobusu zato rece mami, naj zacne s svojo tehniko ugotavljanja starosti.   Ona mu seze v spodnjice ....     in Po 10 minutah ustreli kot iz topa: Gospod, vi ste stari 47 let.    Nemogoče, bravo, zares sem star 47 leto odgovori moški, kako ste pa   to ugotovili?   Mamca odgovori: Cisto preprosto, v McDonaldsu sem stala za vami!!!!!

Cila

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. sep 2007 9:33

Po končani partiji tenisa si v garderobi eden od igralcev začne oblačiti najlonke. Prvi: »Kaj pa je s tabo, od kdaj pa ti najlonke nosiš?« Drugi: »Ne sprašuj, odkar jih je baba zadnjič našla za zadnjim sedežem v mojem avtu.« Anamarija

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

19. sep 2007 13:19

PISMO ENEGA ŠTAJERCA ZENI NA SLUZBENI POTI Vse je v redu, draga. Najlepsa ti hvala za tvoj lepi mail. Ni ti potrebno skrbeti za mene, ker je vse OK. Kuham sam in vsak dan sem bolj preprican, kako to dobro funkcionira. Celo pojem lahko vse, kar sem skuhal, ne da bi bil primoran obiskati bolnico zaradi crpanja zelodca. Vceraj sem pekel krompir. A se mora krompir olupiti? Ko se je to peklo, sem odsel po kruh, in ko sem se vrnil, se je emajl v posodi popolnoma stopil. Nisem mogel verjeti, kako je nekvaliteten. Dim v kuhinji se je polegel, edino macka je crna kot vran in kaslja. Od takrat panicno bezi, cim vkljucim stedilnik in zacnem ropotati s posodami. Ker moram vsaj enkrat na dan pojesti nekaj toplega, nase macke ni vec na spregled! Povej mi, kako dolgo se kuhajo jajca? Kuhal sem jih 2 uri in nikakor niso postala mehka. Napisi mi, prosim, ce se lahko zazgano mleko uporabi tudi za kaj drugega. Ali ti ga naj pustim, dokler se ne vrnes? Imel sem manjsi problem z golazem, ko sem hotel pogreti konzervo. Na zalost je eksplodirala v mikrovalovki. Vrata mikrovalovke so odletela skozi okno in unièila nas lepi rastlinjak…in okno tudi. Ker je bilo okno zaprto,(moram ga imeti zaprtega, ker drugace takoj prihitijo gasilci) je padlo ven z okvirjem. Udarni val je bil katastrofalen. Konzerva je poletela v zrak, prebila strop in zadela hcerko gospoda Goloba v sobi nad kuhinjo, tocno med noge, no njej se hvalabogu ni nic zgodilo. Se ti je ze kdaj zgodilo, da bi umazana posoda postala plesniva? Kako je to mogoce v tako kratkem casu? Ti nisi niti se 4 tedne na potovanju. Za pomivalnim strojem sem opazil neverjetno aktivnost zivljenja. Od kod prihajajo vsi ti scurki? Si jih mogoce ti tam pustila? No, koncno sem se odlocil in opral posodo. Draga, ne se jeziti in vpiti, ampak oni dober porcelan od babice je polomljen. Izgledal je tako cvrst in ni mi padlo na pamet, da ne bo vzdrzal. Mogoce je 1000 obratov stroja za perilo le malo prevec. Mimogrede, tudi ta stroj je pokvarjen. Med centrifugiranjem je veliki noz za rezanje mesa malo poskodoval boben in se sedaj nahaja v zidu…noz, ne boben. Boben je prebil 30 cm zid in lezi nekje zunaj. Ko sem jedel, sem na zalost umazal tepih v dnevni sobi s sokom od paradiznika. Ti si mi vedno govorila,da se sok od paradiznika nikakor ne da ocistiti. Tukaj se varas, draga moja, fleka ni vec, dlak od tepiha pa tudi ne. Mogoce res ne bi smel uporabiti nitro-razredcilo. Hladilnik sem moral staliti. Ti si bila vedno tako nespretna pri tem. Led se da odlicno odstraniti z zidarskim kladivom. Cudi me le, da sedaj ne hladi, ampak greje!? V vsakem primeru, meso je dobro peceno, a jogurt, sampanjec in mineralna voda so eksplodirali. Draga moja, v cetrtek sem pozabil zakleniti hiso. Imam obcutek, da je bil nekdo tu, ker manjkajo neki predmeti… no denar ne osrecuje cloveka, kot si ti vedno govorila. Tudi omara je prazna. Verjetno ni bilo veliko v njej, saj si mi vedno govorila, da nimas kaj obleci. Ko sem vceraj zvecer hotel nahraniti zajca, se mi je prevrnila sveca. Zajc je zdaj brez dlake in zgleda cudno smesno. S tem bi za danes koncal, bom jutri malo vec napisal. Upam,da uzivas v miru brez mene in se imas lepo. Lep pozdrav! Tvoj dragi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti