Malo za hec

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

19. jan 2007 19:30

-Dosla Fata kod zubara, skinula suknju, sjela i rasirila noge. Kaze zubar: - Gospodo vi ste promasili ordinaciju, ja nisam ginekolog. A Fata ce: - Jesi li ti mome Muji jucer namjestio umjetne zube? - Pa, jesam... - E sad ih lijepo izvadi! vanya

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

20. jan 2007 9:11

Dva gluhonema se poročita in Po enem tednu ugotovita, DA v postelji NE moreta komunicirati, ko so ugasnjene luči. Po nekajdnevnem premlevanju in različnih poskusih žena pogrunta rešitev: "Dragi," reče, "zakaj se NE zmeniva za preproste znake. Če boš, na primer, hotel seksati z mano, me stisni za levo dojko, če NE, pa za desno." Možu se to zdi odlična ideja in ženi predlaga, kaj naj stori ona: "Če boš hotela seksati z mano, me povleci za penis enkrat, če NE boš hotela seksati, .........................................pa 250-krat."

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

20. jan 2007 9:48

Na Vanyin seznam najtanjsih knjig dodajam se tale link, na katerem je svetovni seznam najtanjsih knjig. http://www.anvari.org/shortjoke/Thinnest_Books_in_t Med najzanimivejsimi so naslednje: Vodnik po ekonomiji za politike Vatikanski seznam odobrenih ucinkovitih metod kontracepcije Madonna: Moski, s katerimi nisem spala Uzivajmo z Unixom Skromnost na britanski nacin Kuhanje s tofujem za gurmane Ronald Reagan: Moje misli Bill Clinton: Povedati resnico George W. Bush: Zmaga v Iraku Rekord med vsemi najtanjsimi knjigami nosi naslov: Kaj moski vedo o zenskah. In se najdebelejsa enciklopedija v 120 knjigah: Kaj zenske mislijo, da vedo o moskih. lp, proxima

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

20. jan 2007 23:03

Gresta dve nuni v mraku domov. Sledi jima moški. Onidve stopita hitreje, on tudi. Onidve za vogal. on tudi . Onidve začneta teči - on tudi! Pa pravi prva: razdeliva se, ti levo jaz desno. Obeh ne bo mogel loviti. In res. Ta prva leti proti kloštru, nihče ji ne sledi in takoj zapre vrata. Čez nekaj časa prlaufa druga. "Ja, kako si pa ušla?" pravi prva. In pravi druga: "On mi je sledil. Jaz se ustavim, dvignem krilo. On spusti hlače." Pa pravi prva:"joooj, kaj se je zgodilo najhujše?" "Ma kje pa", reče druga, "nuna z dvignjenim krilom teče dosti hitreje kot moški s spuščenimi hlačami!!" titta

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

22. jan 2007 18:28

Modeliranje grupne dinamike v človeški družbi Začnite s kletko, v kateri je pet opic. Znotraj kletke naj s stropa na vrvici visi banana, pod njo pa postavite lestev. Hitro bo ena od opic skušala splezati po lestvi proti banani. Vendar takoj, ko se to zgodi, njo in vse ostale opice polijte z mrzlo vodo tako močno, da banana ostane nedotaknjena. Čez nekaj časa se bo še kaka opica skušala na enak način dokopati do banane, ampak z enakim rezultatom, ker boste opice ponovno obilno namočili v mrzli vodi. Kmalu bodo opice, čim se bo kaka od njih hotela lotiti banane, popadle po njej in ji to preprečile. Takrat lahko ukinete polivanje z mrzlo vodo. Sedaj pa vzemite eno od opic iz kletke in jo nadomestite z novo. Ta se bo seveda spet hotela lotiti banane, a jo bodo ostale napadle in ji to - zaradi preteklih izkušenj - preprečile. Po še nekaj poskusih se bo naučiila, da bo napadena vsakokrat, ko se bo skušala po lestvi približati banani. Ponovno zamenjajte eno od starih opic z novo. Ta se spet poskuša povzpeti po lestvi, a jo ostale napadejo. Tudi prejšnja nova opica se z navdušenjem pridruži njenemu kaznovanju. Na ta način postopno zamenjajte vse stare opice z novimi. Vsaka od njih bo dobila batine, ko se bo skušala približati banani. Večina od opic sploh ne bo imela pojma, zakaj ni dovoljeno vzpenjanje po lestvi in zakaj sodelujejo v pretepu. Ko ste zamenjali vso "staro garnituro", nobena od navzočih opic nima izkušnje z mrzlo vodo in vendar si niti ena ne drzne splezati po lestvi do banane. Zakaj? Ker - kolikor one vedo - se to od nekdaj ne sme. In tako nastajajo mnenja, pravila lepega vedenja, red v podjetjih, politika, vere, večne resnice ... Kje pa bote opice dobli, pa nea vejm. tumpika

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. jan 2007 18:34

Tumpika, zamenjat nick - od danes naprej te proglasam za Einsteina! Se bolje, Zwei- ali celo Dreisteina!!!!!!!!!!!! To bi bil vic leta, ce ne bi bil cisto resnicen!!!!!!!! lp, proxima

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

23. jan 2007 8:50

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Želiš vedeti kje se trenutno kdo nahaja ? Natančno do 10 m v EU. PS: V okencu na linku spodaj vtipkaj številko: +386...(+mobilna številka) http://www.celtascortos.org/moviles/it/index.htm Stvar dela noro dobro!!! Še malo, pa bomo vsi dobili čipe s kodo pod kožo... Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 23. jan 2007 08:51:44

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

23. jan 2007 8:54

Moški srednjih let si kupi novega Porscheja in se odpelje na prvo vožnjo. Najprej previdno pritisne na plin in brzinomer takoj pokaže 160 km/h. "To je pravi užitek", pomisli in doda še malo plina. Naenkrat pa v ogledalu zagleda modro policijsko luč. "Saj me ne morejo ujeti", pomisli in pritisne do 260 km/h. Potem pa si reče: "A nisi malo prestar za take štose?" Zmanjša hitrost in ob cesti počaka policijo. Policaj počasi pride do avta in po pregledu dokumentov reče: "Gospod, služba se mi konča čez pet minut. Ne bom vas kaznoval, če mi poveste en pameten razlog, zakaj ste hoteli pobegniti?" Voznik Porscheja ga začudeno pogleda in reče:"Moja žena je prejšnji teden pobegnila s policajem pa sem mislil, da mi jo hočete vrniti!" "Hvala lepa in srečno pot", odvrne policaj, mu vrne dokumente in odide. Petra 1

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

1. feb 2007 11:49

Da ne bomo čisto pozabli te luštne teme! JANEZEK Učitelj vpraša učence če kdo misli, da je neumen, naj vstane. Čez nekaj časa pa vstane Janezek. Učitelj ga vpraša: A ti misliš da si neumen? Janezek pa mu odgovori:" NE, samo srce me boli, ko vidim, da samo vi stojite. val

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

1. feb 2007 12:15

Upam, da tega še niste imeli, ampak se mi ne da vsega brat. Pride Mujo zjutraj ob pol sedmih na občino in ga ustavi vratarka. Vratarka: "O vi ste pa zgodni!" Mujo: "Pa nis ni ti pičko loša!" Obrazložitev: zgodni(v Mujovem jeziku)= lepi alexis Sporočilo je spremenil(a) alexis dne 01. feb 2007 12:16:44

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti