Malo za hec

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

26. dec 2009 16:00

"Ej stari, kdo je zate največja osebnost zadnjih 100 let?" "Tale Armstrong, brez dvoma." "Zakaj pa on?" "Se sprašuješ? Da tako igraš trobento, odletiš na Luno, potem pa še sedemkrat zmagaš na Tour de France?" korenckova

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

26. dec 2009 16:03

ŽENSKE IN RAČUNALNIK 1. INTERNET ženska: za dostop morate plačati. 2. SERVER ženska: vedno je zaposlena in ko jo potrebujete, je preobremenjena. 3. WINDOWS ženska: veste, da ima veliko napak, pa kljub temu ne morete brez nje. 4. POWERPOINT ženska: idealna je za predstavitev ljudem na kakem slavju. 5. EXCEL ženska: govori se, da zmore marsikaj, a vi vedno uporabljate samo osnovne štiri funkcije. 6. WORD ženska: vsak dan znova vas preseneča in na svetu ni nikogar, ki bi jo povsem razumel. 7. MS-DOS ženska: vsi so jo imeli in nihče več je noče. 8. BACK-UP ženska: mislite, da ima vse, a ko enkrat res nekaj potrebujete, vidite, da ji vseeno nekaj manjka. 9. SCANDISK ženska: vsi vemo, da lahko naredi veliko dobrega, a v bistvu nihče natanko ne ve, česa je sposobna. 10. SCREEN SAVER ženska: nima posebnih funkcij, a jo radi gledate. 11. HARD DISK ženska: spomni se vsega, ob vsakem času. 12. E-MAIL ženska: od desetih stvari, ki vam jih pove, je devet popolnih neumnosti. 13. VIRUS ženska: ko najmanj pričakujete, se instalira v vaše stanovanje in si prigrabi vaše stvari. korenckova

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

26. dec 2009 16:05

Primerjava: America: We have Barrack Obama, Stevie Wonder, Bob Hope and Johnny Cash. Slovenia: We have Borut Pahor, no wonder, no hope and no cash. korenckova

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

26. dec 2009 16:10

Arabec na letališču - Name? - Abdul al-Rhazib - Sex? - Three to five times a week - No, no .... I mean male or female? - Male, female, sometimes camel. - Holy cow! - Yes, cow, sheep.... whatever comes. - But isn't that hostile? - Horse style, doggy style, any style! - Oh dear! - No no ! Deer runs too fast.... korenckova

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

26. dec 2009 16:13

Pa še eden po naše: 1. Dons sm si kofi čist ful pošugrala. (Danes sem si kavo preveč sladkala.) 2. Kva me kolaš lih k doga wokam. (Zakaj me kličeš, ko se sprehajam s psom?) 3. A si vidu keta kok po rufu klajmba. (Si videl, kako se maček sprehaja po strehi?) 4. Učer se je en oldi z rufa skenslu. (Včeraj je starejši gospod padel s strehe.) korenckova

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

2. jan 2010 18:10

- Čuj, kaka je razlika med žensko in pištolo? - Na pištolo lahko namestiš dušilec zvoka. tumpika

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

4. jan 2010 20:28

Gre škrti Gorenjc sam,brez žene, na dopust. Na letališču mora skozi kontrolo kjer mu zapiska. Pa mu carinik prebrska žepe ter najde zobno protezo. "Zakaj pa nosite to s seboj ko pa imate zdrave zobe", ga vpraša carinik. "Veste, ta proteza je pa od moje žene, ki je ostala doma", pojasni Gorenjc "In zakaj ste jo vzeli s sabo?" "Lahko bi prišla v skušnjavo in v tem času preveč pojedla." obrazloži Gorenjec.

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

4. jan 2010 20:30

Ježek jezen, žalosten, s solzami v očeh, leze s krtače in toži; "vsak se lahko zmoti, prav vsak . . .".

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

4. jan 2010 20:35

Učiteljica vstopi v razred in opazi, da Miha manjka pri pouku. Zato vpraša: "Kje je danes Miha.?" "Pri gasilcih," odgovorijo otroci. "Ja kaj pa tam počne?" vpraša učiteljica "Šprica pouk", jo poučijo učenci.

akim  

član od: 10.4.2007

sporočila: 141

7. jan 2010 8:57

"Jure, kje si pa bil tako dolgo?" je mama vprašala desetletnega sina, ko se je ta vrnil domov. "S Sonjo sva šla v park in se usedla na klopco, nato pa gledala gospoda in gospo, ki sta sedela na drugi klopci." "In potem?" "Potem je pa gospod začel poljubljati gospo in jaz sem začel poljubljati Sonjo." "Kaj je bilo pa potem?" "Potem je gospod gospe slekel bluzo in ji otipavati prsi, zato sem tudi jaz Sonji slekel bluzo in ji začel otipavati prsi." "In potem?" je zgroženo vprašala mama. "Potem je pa gospod slekel gospe še krilo in hlačke in sta odšla v grmovje." "In vidva?" "Midva s Sonjo sva šla pa domov, ker naju ni tiščalo kakat!" akim

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti