Malo za hec

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

19. jul 2009 20:55

Pride nonca v dom za ostarele, pa vpraša enga nončkota: nončka:Kolko pa si ti star? nončko:95. nončka spet:Ne bi ti dala. nončko spet:Ma tudi, če bi mi dala, jaz ne morem več! Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

19. jul 2009 22:04

Stojijo trije bikci na vrhu hriba.Mlajši,srednji in najstarejši.In gledajo v dolino krave. Pa pravi najmlajši: "Pojdimo dol,pa pofffff vse po vrsti!" Pa pravi srednji: "nahhh,pojdimo dol in pofffff samo najboljše!" Starejši pa nekaj časa gleda,potem pa zakriči: "BEJŽMO!!!!Gor grejo!" Roncolino

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

26. jul 2009 22:01

Rdeča kapica piše volku: Dragi vuče! Zajebo si se u jednom slovu. Trebao si da me POJEDEŠ. Tvoja trudna crvenkapa. tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

26. jul 2009 22:02

Mlada mamica pride z novorojenim otročičkom k mesarju in mu reče: "Poglej, to je sad najinega "igračkanja". In kaj boš storil zdaj?" Mesarju postane vroče, saj ženi se še sanjalo ni o njegovih skokih čez plot. Po razmisleku, se z dekletom dogovori, da lahko vsaki dan zastonj dobi pri njem meso, vse dokler otrok ne bo dopolnil 18 let. Leta tečejo in mesar je komaj čakal dneva, ko mu sin veselo reče: "Danes je moj 18.rojstni dan." "Vem", se srečen nasmeji mesar, "ko boš mami dal meso, ji povej, da je to zadnje, kar je dobila zastonj in, prosim opazuj njen izraz na obrazu. Fant pride domov in pove mami kaj mu je naročil mesar. Mama se sladko nasmeji in naroči: "Sine, prosim, vrni se k mesarju. Povej mu, da sem zadnjih 18 let dobivala zastonj meso, kruh, mleko, sadje in špecerijo ter, prosim, pozorno opazuj njegov izraz na obrazu!" tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

26. jul 2009 22:02

Navijestili Slovenci rat Amerikancima. Ovi ništa. Slovenci izvedu diverziju u New Yorku i ubiju 5000 ljudi. Amerikanci ne reagiraju. Slovenci se čude, pa nakon nekog vremena u diverziji u LA ubiju 10000 Amera. Ameri opet ne reagiraju.. Nazove slovenski predsjednik američkoga i pita ga zašto ne reagiraju ni na objavu rata ni na diverzije? 'Jebat ćemo vam mater kad vas nađemo na karti!'- odgovori američki predsjednik! tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

26. jul 2009 22:04

To je eden boljših oglasov, ki so bili kdaj natisnjeni. Izšel je vAmeriki v Atlanta Journalu: Poznanstva: Črna, osamljena ONA išče moško družbo. Etnična pripadnost ni važna. Sem prijazna deklica, željna igric. Ljubim dolge sprehode po gozdu, vožnjo z avtom, kampiranje. V udobnih zimskih nočeh rada ležim pred kaminom, ob soju sveč ti bom jedla iz rok. Čakala te bom pred vrati, ko se vrneš iz službe in nosila bom samo tisto, kar mi je dala mati narava. Pokliči (404) 875-6420 in vprašaj za Daisy. Čakam te ... Poglej dol ... Psička Daisy :))) Več, kot 15.000 moških je spoznalo, da so klicali dom za živali v Atlanti J V tem oglasu pa res ni nobene laži, ko bi le vsi bili taki..... tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

26. jul 2009 22:06

Stao čovjek na semaforu kada se svom brzinom u njega zaletio Haso. Izlazi čovjek van , kreće prema Hasi otvori mu vrata od auta i kaže: - "Jebem ti mater seljačku, vidiš li što si učinio, jesi li ti uopće polagao vozački ispit!" Haso mrtav hladan odgovori: - "Jesam pederu i to sigurno više puta nego ti." tejka77

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

29. jul 2009 14:40

Dva možakarja, stara 65 let in 77 let se v telovadnici pogovarjta. Mlajši  vpraša starejšega, kako sta življenje in energija. Starejši odgovori: kot vidiš sem pri moči, gibljem se tudi krasno in seks imam skoraj vsak dan.

Mlajši debelo zabuli, na široko odpre usta in potem vpraša: Seks imaš skoraj vsak dan?

77 letni mož odgovori: Seveda, v ponedeljek ga imam skoraj, potem prav tako skoraj v torek, pa sredo....

Torej, skoraj vsak dan....

Vanja

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

31. jul 2009 20:59

Calgon... Fata pere perilo pod slapom, ko iz slapa prileti kamen in jo ubije. Mimo pride Mujo in reče: "Spet ta vodni kamen. Uničil mi je že dva pralna stroja v enem mesecu." angie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti