Malo za hec

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

4. mar 2009 21:15

Janezek vpraša svojo učiteljico, če lahko govori z njo po šolski uri. Ona se strinja. Učiteljica: In, Janezek, kaj mi želiš povedati? Janezek: Mislim, da sem preveč pameten, da bi ostal v tem razredu, ker se dolgočasim. Želim, da me daste direktno v gimnazijo. Učiteljica obvesti o tem ravnatelja, ki vpraša Janezka, če lahko naredi test. Janezek se strinja brez oklevanja in ravnatelj začne s vprašanji: Ravnatelj: No, Janezek, da vidimo... 3x4? Janezek: 12! Ravnatelj: In 6x6? Janezek: 36, gospod ravnatelj. Ravnatelj: Glavno mesto Japonske? Janezek: Tokio. Test traja še pol ure, Janezek pa ne naredi nobene napake. Na koncu je ravnatelj zadovoljen z rezultatom, učiteljica pa vpraša, ali mu lahko zdaj ona postavi nekaj vprašanj. Oba se strinjata in učiteljica začne spraševati: Učiteljica: Dobro, Janezek. Krava ima 4, jaz pa 2. Kaj je to? Janezek: Noge, gospa učiteljica. Učiteljica: Točno. Kaj lahko najdemo v tvojih hlačah, v mojih pa ne? Ravnatelj je presenečen nad vprašanjem... Janezek: Žepe! Učiteljica: Dobro, Janezek. Kje imajo ženske najbolj kodraste dlake? Ravnatelj se pripravlja, da poseže z besedo med njiju, a Janezek odgovori. Janezek: V Afriki. Učiteljica: Kaj je mehko a v rokah ženske postane trdo? Ravnatelj obrne z očmi, a Janezek spet odgovarja. Janezek: Lak za nohte. Učiteljica: Kaj imajo moški in ženske na sredini nog? Janezek: Kolena! Učiteljica: V redu. Kaj ima poročena ženska širše kot neporočena? Ravnatelj ne more verjeti svojim ušesom. Janezek: Posteljo, gospa učiteljica. Učiteljica: Kateri del mojega telesa je največkrat vlažen? Janezek: Vaš jezik! Učiteljica: Katera beseda se začne s črko ""p"" in označuje nekaj, kar je lahko vlažno ali suho in moški radi gledajo? Janezek: Pot! Ravntelj je brez sape, ves moker od znoja, odloči se, da bo prekinil test in vzklikne: Ne bom te poslal v gimnazijo ampak direktno na fakulteto! Celo jaz bi narobe odgovoril na vsa vprašanja... Nauk: Človek postane z leti PERVERZEN! tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

4. mar 2009 21:17

Prvi znanilec pomladi je? ... zvonček? - Neee, mešalec za beton. tumpika

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

8. mar 2009 17:30

Janezova shujševalna... Janez v časopisu prebere oglas za shujševalno podjetje. Ves srečen nad odkritjem pokliče njihovo tajnico in se prijavi za tri dnevni program " Minus 5 kg". Naslednji dan na vrata potrka 19 - letna lepotica, ki ima na sebi le tekaške copate in okoli vratu napis " Če me uloviš, sem tvoja!" Brez pomislekov se požene za njo ter jo po nekaj kilometrih popolnoma izčrpan dohiti in si jo privošči z zadnjimi močmi. Enako se ponovi naslednja dva dneva. Četrti dan tehta natančno 5 kg manj. Navdušen še enkrat pokliče podjetje in naroči petdnevni program " Minus 10 kg." Naslednji dan zasliši trkanje na vratih, in ko jih odpre, se pred njim bohoti najlepša ženska,na sebi pa ima le tekaške copate in napis " Če me uloviš, sem tvoja!" Moški oddirja za njo. Ker je dekle v odlični formi, potrebuje kar nekaj časa, da jo ulovi, a je seks z njo vreden vseh naporov. V naslednjih dneh se rutina ponovi in Janez šesti dan veselo ugotovi, da je shujšal za 10 kg. Odloči se, da bo tokrat šel do konca, in naroči še sedemdnevni program "Minus 20 kg." "Ste prepričani?" ga vpraša tajnica pri podjetju. " To je naš najtežji program." "Popolnoma", odgovori Janez. Naslednji dan zopet zasliši trkanje na vratih, in ko jih odpre, pred sabo zagleda mišičastega črnca, ki na sebi nima ničesar, razen roza tekaških copat, okoli vratu pa napis: " Če te ujamem, si moj!" angie

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

8. mar 2009 17:50

TRI ŽENSKE Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potemje skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Blondinka je prav potihoma zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. "Ni govora," je rekla blondinka: "...včeraj bi me šefica skoraj dobila....." angie

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

8. mar 2009 17:51

Dva gluhonema se poročita in po enem tednu ugotovita, da v postelji ne moreta komunicirati, ko so ugasnjene luči. Po nekajdnevnem premlevanju in različnih poskusih žena pogrunta rešitev: "Dragi," napiše, "zakaj se ne zmeniva za preproste znake. Če boš, na primer, hotel seksati z mano, me stisni za levo dojko, če ne, pa za desno." Možu se to zdi odlična ideja in ženi predlaga, kaj naj stori ona: "Če boš hotela seksati z mano, me povleci za penis enkrat, če ne boš hotela seksati, pa 250-krat." angie

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. mar 2009 19:34

Na ladji za križarjenje po karibih imajo, za kradkočasenje turistov, pri enem jamboru, privezano opico in na jamboru šop banan. Ponujajo veliko nagrado, če komu uspe pretentat opico in smuknit kakšno banano. Poskušajo vsi, seveda brezuspešno. Pride Boško Šrot, mal se neki preriva  z opico, in pride nazaj s celim šopom banan. Seveda, izplačajo mu nagrado, pa ga le vprašajo, kako mu je to uspelo. Ah, pravi, to ni nič, jaz sem v Sloveniji prevaral dva milijona majmunov, da ne bom tukaj enega......

ežoj

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

8. mar 2009 20:24

V atomski vojni umrejo vsi ljudje in vecina zivali. Preziveli sta le dve

opici. Sedita na veji, se cohata, gledata naokrog, pa ena pravi: "Hja,

izgleda da bo treba vse zaceti znova..."

 

tejkica

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

8. mar 2009 20:27

 

Ali je krokodil bolj zelen ali bolj dolg?

 

Zelen je po širini in dolžini, dolg pa samo po dolžini, torej je bolj zelen kot dolg.

tejkica

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

9. mar 2009 23:12

Kapitan letala je po vzletu pozdravil potnike: "Sedaj letimo na višini 9000 m , vreme je čudovito ..." Nenadoma pa se je slišal pilotov krik: "Aaaaaaaaaaaaaa!!!" in v letalu je za dve minuti zavladala mrtva tišina. Končno se je kapitan spet javil: "Vse je v redu, dragi potniki. Oprostite za ta krik in prekinitev, toda stevardesa me je po nesreči polila z vročo kavo po hlačah. Videti bi morali, kakšne so zdaj moje bele hlače spredaj!" Pa se je oglasil nekdo od potnikov: "Vi bi morali videti, kakšne so moje bele hlače zadaj!" Nena-morje

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

14. mar 2009 20:05

Zakonski pogovor: "No, dragi, kakšno se ti je zdelo današnje kosilo?" "*ebemti, žena, a bi se spet rada skregala?!" tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti