Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. apr 2008 8:19

Umre Janez Podobnik in pride v nebesa. Tam sreča urarja, ki ima okoli sebe vse polno ur. Vpraša ga, odkod mu toliko ur, ta pa mu odvrne:

"Vsak človek ima svojo uro in ko se zlaže, se kazalec premakne za eno uro."

Janez Podobnik pravi: "Aha! Ali mi lahko prosim pokažete uro od Janeza Janše?"

Urar pa odgovori: "Ne, njegovo uro pa imam v sobi namesto ventilatorja."

Lep dan in veliko se smejte

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

6. apr 2008 11:58

Možakar je prišel k doktorju: "Doktor, moja cela desna noga je modra. Kaj je to?" "Gangrena!" je ugotovil doktor, ko ga je pregledal. "Moramo vam odrezati nogo ali boste pa umrli." Pacient je privolil v operacijo in že čez nekaj dni je bil brez desne noge. Toda, že čez teden dni po odpustu iz bolnice se je spet oglasil pri doktorju in mu dejal: "Zdaj je modra še leva noga!" "Žal bo potrebno amputirati še levo nogo," je dejal doktor po pregledu, ga poslal h kirurgu in ta mu je opravil še drugo amputacijo. Teden dni po odpustu iz bolnišnice se je zadeva ponovila. Bolnik se je pojavil pri doktorju in rekel: "Zdaj imam pa plav penis!" "Gangrena se je razširila! Še penis vam moramo amputirati." In opravili so še to operacijo. Teden dni kasneje je bolnik potožil: "Zdaj sem pa moder do popka!" Doktor se je zamislil, ga temeljito pregledal, nato pa vprašal: "Povejte mi, ali vam morda vaše kavbojke puščajo barvo?" ***amy***

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

6. apr 2008 15:35

Delodajalec reče novemu delavcu: -Ni treba povsod govoriti,za kakšno plačo delate. -Bodite brez skrbi,ne bom.Tudi mene je sram.... golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

6. apr 2008 15:40

Blondinka zgodaj zjutraj pokliče po telefonu in vpraša: -Oprostite,sem dobila 111-555? Na drugi strani se oglasi še ena blondinka: -Ne,poklicali ste sto enajest petsto petinpedeset! -Oh,joj,potem pa oprostite,da sem vas zbudila. -Nič hudega,odgovori druga,saj mi je tako ali tako zvonil telefon. golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

6. apr 2008 15:43

Na smrt obsojeni sedi na električnem stolu in čaka na usmrtitev. -Lahko še kaj storim za vas?duhovnik vpraša na smrt obsojenega. -Lahko! mu ta odgovori-držite me za roko ker me je grozno strah elektrike. golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

6. apr 2008 15:59

Kakšna je največja podobnost med spermiji in moškimi? Na vsaka dva milijona se najde en dober. golubić

neznan uporabnik

7. apr 2008 15:39

jajaja! vse smo že slišali! :( lejlica

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

7. apr 2008 15:57

No, Lejlica! Tako hudo pa že ni..... Zakaj Gorenjce pokopavajo samo do pasu? "Da jim ni potrebno zapravljati za postavitev spomenika, pa še sami si potem lahko urejajo svoj grob." ***amy***

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. apr 2008 16:24

lejlica je napisal/a:
jajaja! vse smo že slišali! :( lejlica

 

O, jaz pa ne, ...

Cila

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

7. apr 2008 18:57

Cila, eden ekstra za tebe: Srna se poroči s srnjakom in že pričakuje potomstvo. Toda, na njegovo veliko razočaranje je potomec prašiček. Srnjak užaljen zapusti srno, čeprav mu ona prisega, da mu je bila zvesta. Čez nekaj časa se srna poroči z jelenom. Že pričakuje nov naraščaj, toda - na njegovo grozo je to spet prašiček. Tudi jelen brez premišljanja odide, čeprav se srna zaklinja, češ, da nobenega prašiča v tem času še videla ni. Uboga srna, sama z dvema nenavadnima potomcema, ne more prenašati grozne samote in se poroči že tretjič, in to z medvedom. A tudi tretji naslednik je prašiček in tudi medved jo razočaran zapusti. Zdaj obupana srna ne vidi izhoda in se obrne na časopisno svetovalko Mileno. Razloži ji svoje nenavadne težave, zagotovi ji, da je bila vsem možem v zakonu zvesta in jo prosi, naj ji razloži to nenavadno dogajanje. Toda, svetovalka je v svojem odgovoru kratka in nedvoumna: "Zadeva je jasna: vsi moški so prasci!" Za malo lepši dan! ***amy***

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti