Malo za hec

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

12. avg 2012 11:04

Žabarski šnopsek spoznaš , ko ti  nalijejo  šilček vode in te s pendrekom po hrbtu, da mal' speče.

 

Franček in Jožek se pogovarjata in Franček  zaupa Jožeku, da ga že dalj časa zanima vprašanje kako ugotoviti ali je riba ženskega ali moškega spola. Jožek se čudi nad prijateljevo nevednostjo.  "To je pa res čisto enostavno, v vodo vržeš košček kruha in opazuješ. Če je kruh pojedla, je ženka, če je pa pojedel, je moški."

 

 Stanko je bil v Nemčiji. Tam so mu razkazali vsa čuda nemškega napredka, tako da je Stanko že skoraj dobil kompleks manjvrednosti. S seboj v Prlekijo je pripeljal enega izmed nemških znancev. Ko se peljeta mimo vaške cerkve je bilo ravno poldne. Walter se čudi kaj neki pomeni to zvonenje. Sedaj Stanko pride na svoj račun in Walterju brezbrižno pojasni ,da je to mobitel njihovega župnika.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

15. avg 2012 11:09

Janez pozno zvečer pelje skozi mesto, malce potegne pred križiščem, ampak mu vseeno uspe zapeljat v rdečo. Ups... smola, malo za križiščem stoji policijski avto. Lizika, Janez ustavi ob pločniku, policaj stopi ob okno. "Gospod, tole ne bo v redu. Za začetek dokumente, prosim." "Nimam," skomigne Janez. "Kako nimate? Saj niste niti v predal pogledali," se čudi policaj. "V predalu imam samo pištolo." "Kaj? Pištolo? Izstopite iz avta! Obrnite se ob vozilo! Roke kvišku!" Policaj ga že skoraj vklene, si vseeno premisli: "Odprite prtljažnik!" "To pa res ne," mirno odkima Janez. "V prtljažniku imam taščino truplo, sem jo prejle ustrelil, pa se bojim, da bo začela packarija ven kapljat." Policaj sklene, da je to prehudo samo za enega in pokliče na pomoč patruljo. Sirene, uzbuna, pripelje se policijski kombi. "Kaj je zdaj to," besno vpraša komandir. "Kje imate dokumente?" Janez mirno privleče iz zepa vozniško in prometno dovoljenje. Prvi policaj izbulji oči: "Meni je rekel, da jih nima! Pa rekel je tudi, da ima pištolo v predalu!" "Odprite predal", ukaže komandir. Janez mirno odpre predal, v njem je samo zemljevid, paket rezervnih žarnic in plastenka vode. "In.. in.. in.. ", že jeclja prvi policaj, "rekel je tudi, da ima v prtljažniku taščino truplo!" "Kakšna traparija," pravi Janez, "o kakšni tašči nakladate, saj sploh nisem poročen!" "Odprite prtljažnik," ukaže že malce živčni komandir. Janez odpre prtljažnik, v katerem je varnostni trikotnik, paket za prvo pomoč in nič drugega. Komandir se obrne proti policaju: "Midva se bova pomenila na postaji!", nato pa še k Janezu: "Oprostite, prosim. Lahko greste." "Že v redu," pravi Janez. "Bal sem se samo, da bo na koncu še izjavil, da sem pripeljal skozi rdečo luč!"

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

21. avg 2012 9:20

Došla unuka kod bake na selo, došlo vrijeme ručka i pita baka unuku:  "Reci
baki, kaj bi ti jela?"

Unuka: "Bako, ja bi pomfri"

Baka ne zna kaj je to pomfri i ode se raspitati po selu, suseda joj veli kaj je
pomfri, i baka složi pomfri.

Pita ona unuku kaj bu još jela uz pomfri. Veli unuka kečap. Baka pita da
kaj joj je pak sad to kečap.

Unuka: "Ma znaš,  ono za picu."

Baka čudno gleda i veli: "Dete drago,  za pomfri sam išla po selu pitat, ali pimpeka ti ne bum išla
tražit."

 

helenag

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

21. avg 2012 9:21

En čisto kulinarični nasvet:

ČE SE BOJITE, DA SE BOSTE ZREDILI, PRED OBROKOM SPIJTE  KOZAREC ŽGANJA!!

Žganje garantirano prežene občutek strahu !!!!

helenag

_čebelica_  

član od: 22.6.2012

sporočila: 66

30. avg 2012 21:14

Franc gleda v dnevni sobi TV, žena pa v kuhinji pomiva posodo

(tipično zakonsko življenje). Po rokometnem prenosu je na vrsti žrebanje loto.

Franc panično ugotovi, da je listek v kuhinji, zato se zadere ženi naj

kontrolira številke na listku.

"Čuj 13-ka je gor?"
"Seveda, Franc."
"Pa 11 tudi?"
"Ja, je."
"Pa 33?"
"Tudi."
"Pa 15?"
"Tudi."
"Pa 27?"
"Ja, je"
"Pa 22?"
"Aha"

Franc s tresočim glasom po izžrebani zadnji številki vpraša:"Kaj pa 39?"

"Tudi je, samo čez to je pa križec narejen......"

_čebelica_

_čebelica_  

član od: 22.6.2012

sporočila: 66

30. avg 2012 21:17

Prijatelji so šli vsak dan po službi na pijačo, samo eden nikoli ni imel časa.

Pa so ga vprašali, zakaj on ne hodi z njimi.

Je rekel, da gre domov kuhat.

A je žena bolna?

Ne, lačna, je bil odgovor.

In kaj imaš od tega, če kuhaš? so ga vprašali?

Če dobro skuham, mi potem žena zvečer pomaga likat!

_čebelica_

_čebelica_  

član od: 22.6.2012

sporočila: 66

30. avg 2012 21:18

Učiteljica se pritožuje: "V matematiki ste tako slabi, da bo verjetno imelo 70% učencev nezadostno oceno!"
Nekdo se oglasi: "Haha saj nas toliko sploh ni v razredu..."

_čebelica_

_čebelica_  

član od: 22.6.2012

sporočila: 66

30. avg 2012 21:19

Pita unuk babu:
Baba, jesi li možda vidjela neke moje tabletice?

Baba mu odgovori:
Pusti sine sad tabletice, jesi li ti vidio one zmajeve u kuhinji?!

_čebelica_

_čebelica_  

član od: 22.6.2012

sporočila: 66

30. avg 2012 21:20

Isao Mujo u ZOO. Sretne papigu i gleda je.

Pita papiga:"Sto buljis budalo"?

Na to ce Mujo: "Jebo mater ako nisam mislio da si ptica!"

_čebelica_

_čebelica_  

član od: 22.6.2012

sporočila: 66

30. avg 2012 21:21

Šofer tovornjaka ustavi prostitutki:

"Kaj narediš za 50 eurov?"

"Vse!"

"No, pol mi boš pa pomagala cement dol zložit!"

_čebelica_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti