Malo za hec

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

27. feb 2010 17:30

Mlad, školovan, osetljiv, obrazovan, zgodan, atletski građen, snažan, sa vikendicom, autom... NE TRAŽIM NIŠTA, SAMO SE HVALIM!! angie

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

1. mar 2010 14:36

*Dialog med zakoncema, zvečer v postelji, po opravljenih zakonskih* *dolžnostih, sladko utrujena in tesno objeta (poročenim v opomin in* *samskim v premislek!):* *-Žena (zasanjano): Kaj bi storil, če bi jaz umrla? Bi se znova poročil?* *-Mož (zaspano): Zagotovo NE !* *-Žena (vznemirjeno): Zakaj NE , a ti v zakonu ni prijetno?* *-Mož (previdno): Seveda mi je.* *-Žena (zleze iz objema, se nasloni na komolec s pričakujočim* *pogledom): Zakaj se torej NE boš spet poročil?* *-Mož (buden, vdano): Dobro, se pa bom ponovno poročil.* *-Žena (z bolečino na obrazu): Se boš?* *-Mož (glasno zastoka in se prevali na bok) Uffffff!!!!* * -Žena (vztraja): Pa bosta spala v najini postelji?* *-Mož (prepričano): Kje drugje pa naj bi spala?* *-Žena (vztraja še naprej): Boš zamenjal moje slike z njenimi?* *-Mož (razumsko): To se zdi primerno.* *-Žena (vztraja in vztraja): A bo ona vozila moj avto?* *-Mož (olajšano): Ne, ker nima izpita.* *-Žena (tišina).* *-Mož (z obrazom v blazini): Sranje!!!!!!* sweets

akim  

član od: 10.4.2007

sporočila: 141

3. mar 2010 8:26

Kmet pri dohtarju: ˝S postelje sem padel pri divjem sexu z deklo in si zlomil roko. ˝ Dohtar:˝no no, tole pa povejte mal bolj lepo, ker bo v kartoteki. ˝ Kmet:˝Ok, pri polaganju semena v brazdo sem padel iz delovnega stroja!˝ akim

akim  

član od: 10.4.2007

sporočila: 141

15. mar 2010 9:33

DALMATINSKA KOMPENZACIJSKA VERIGA Živim u malom primorskom gradiću. Svi smo u dugovima do grla. Turistička sezona ravna nuli - nikoga nema, nitko ne dolazi, nitko se ne najavljuje da će doći. Za Uskrs, iznenada kod Mate u penisionu, dodje neki Amerikanac. Traži apartman. Ima slobodnih! Amerikanac ostavi 100$ na recepciji, uze ključ i ode obići apartman. Mate zgrabi lovu i otrči do mesara da mu vrati dug za nabavljeno meso. Mesar uze pare i ode platiti dug svom dobavljaču. Ovaj je otrčao do farme platiti prase seljaku za koje je dugovao još od Božića. Seljak uze pare i otrči do lokalne "kurvice" koja mu je duže vrijeme davala na kredit i zaprijetila, da će početi uračunavati i kamate. "Kurvica" dotrča u Matin pension da plati dugovanja za sobu još od prošle godine. Mate uze pare, a Amerikanac siđe u tom momentu i reče da mu ne odgovara apartman. Mate mu vrati njegovih 100$ i Amerikanac ode. Svi u nasem mjestu su zaključili, da iako nije bilo neke velike zarade od tog Amerikanca, bar su uspjeli vratiti dug i da nema razloga za brigu. akim

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

19. mar 2010 13:36

Zdravko se je oglasil v zakonski posvetovalnici in povedal zakonskemu svetovalcu: "Ženo ljubim in resnično imava srečen zakon. Toda, velika težava je v tem, da pri naju živi moja tašča, ki je res ne morem več prenašati. V vsako minuto najinega življenja se vmešava in mi gre že krepko na živce. Le kaj naj storim?" Zakonski svetovalec ga s tihim glasom vpraša: "Ste že poskusili s strupom?" Franc dobi telegram, da mu je umrla tasca. Brez besed vstane, vzame klesce in kladivo ter zacne snemati Jezusa s kriza nad posteljo. - Kaj vendar pocnes? je zaeudena zena. - On je osvobodil mene in zdaj bom jaz njega. Hiša gori. Hrabri mož steče v hišo in privleče sina ven. Nato gre spet noter in prinese ženo. Potem gre še enkrat in privleče psa. Potem gre še enkrat in pride prazen ven, pa še enkrat tako. Gasilec ga čudno gleda in vpraša kaj zaboga počne. On pa : Taščo obračam! renata69 http://renata69.moj-album.com/

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

27. mar 2010 12:00

Duhovnik v avtu med vožnjo zagleda pred sabo ob cesti nuno. Ustavi avto in ji ponudi prevoz, kar nuna zahvalno sprejme. Vstopi v avto in prekriža noge, tako da razgane svoje krilo in odkrije svojo prelepo nogo. Duhovnik to vidi in ni veliko manjkalo , da bi povzročil nesrečo. Ko je ponovno prevzel kontrolo nad vozilom , naskrivaj spusti roko na nunino koleno. Nuna ga pogleda in reče: "Oče, se spomnite 129. Psalma?" Duhovnik pordeči in se globoko opraviči ter umakne roko iz njenega kolena. Med menjanjem prestave zopet položi roko na koleno nune. Pa ga nuna ogovori: "Oče, ali se res ne spomnite 129. Psalma?" Še enkrat se duhovnik opraviči in reče:"Oprostite, toda telo tudi greši." Prišla sta do ženskega samostana, duhovnik ustavi avto, nuna ga pogleda in izstopi. Duhovnik pa čim pride v svojo cerkev vzame Sveto pismo in pogleda Psalm 129, v katerem je pisalo: "O gospod, ti si na pravi poti, pojdi naprej in išči, nadaljuj in spoznal boš vrhunec slave!" NAUK: Če svojega posla ne obvladaš dovolj in nimaš vseh informacij, lahko izgubiš lepo priložnost!* angie

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

2. apr 2010 14:03

Zakaj moški lažejo!Nekega dne je drvar sekal vejo nad reko. Napačen gib in sekira je padla  v vodo.

Hotel jo je rešiti, a jo je močan tok kalne reke odnesel neznano  kam. Drvar je sedel na obalo in zajokal. Pojavi se Bog in ga vpraša  zakaj joka.Drvar mu pove, hkrati pa mu razloži, da je s sekiro  prehranjeval ženo insedem otrok. Le kaj bo zdaj z njimi?"

Bog skoči v reko in mu prinese zlato sekiro.   "Je ta tvoja?" vpraša Bog.

Drvar odgovori: "Ni!"

Bog se ponovno požene v reko in se pojavi s srebrno sekiro.   "Je ta tvoja?" ga vpraša.

Drvar ponovno reče: "Ni."

Bog se še tretjič požene v reko in prinese železno sekiro.   "Je to tvoja sekira? ga vpraša.

Drvar odgovori: "Da."

Bog je bil navdušen nad drvarjevim poštenjem in mu je podaril vse tri  sekire.  Minilo je leto in več.

Drvar se je z ženo sprehajal ob reki.Nenadoma je  ženi spodrsnilo in padla je v deročo in kalno vodo. Skušal ji je  pomagati, a mu ni uspelo. Znova je sedel na breg in zajokal, ko se  ponovno pojavi Bog z vprašanjem zakaj joka.

"Oh, Žena mi je padla v reko!"   Bog skoči v vodo in se pojavi z Jennifer Lopez.   "Je to tvoja žena?",ga vpraša.

"Da!" reče drvar brez razmišljanja.   Bog se razjezi: "Zlagal si se! To ni res!"

Drvar odgovori: "Oh, oprosti mi, gre za nesporazum. Vidiš, če bi ti  odgovoril, da Jennifer Lopez ni moja žena, bi se ti pojavil s Catherine  Zeta-Jones. Ko bi ti odgovoril, da tudi to ni moja žena, bi se ti  pojavil z mojo ženo. In ko bi jaz rekel, da to je moja žena, bi mi ti  podaril vse tri. O bog, jaz sem siromašen drvar in ne bi mogel skrbeti  za vse tri.  NAUK:   KADARKOLI SE MOŠKI ZLAŽE, JE TO IZ DOBREGA INČASTNEGA RAZLOGA V  DOBROBIT VSEH!

Vanja

beva  

član od: 7.1.2010

sporočila: 741

3. apr 2010 8:44

Vanja, tale je pisan moškim na kožo :) :) Sicer pa že dolgo te ni slišat, kje se skrivaš? beva

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

3. apr 2010 9:54

janezek dobi mamo in očeta pri seksu,in vpraša:˝ja oči,kaj pa delaš?"Oče mu odgovori:"nič takega janezek,mamico pumpam,da ne bo v morju utonila!" Pa pravi janezek:"O oči,sosed tone jo je včeraj že dvakrat,pa še z jezikom je probal če spušča!" lp anibas

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

3. apr 2010 12:19

Na carinski kontroli, tovornjak pelje iz Hrvaške v Slovenijo, carinik vpraša šoferja: "Kaj prevažate?" "Nič, v Krko grem po kotracepskijske tablete." "Odprite cerado!" Carinik pogleda noter: "Človek božji, kamion je vendar poln nosečih žensk!" Voznik se udari po čelu: "Oh, seveda, oprostite, pozabil sem, danes je petek in v firmo vračam reklamacije." ______________ "Si ti rojen v zakonski zvezi?" "Delno." "Kako delno?" "Ata je bil poročen, mama pa ne." ______________ Zelo debeli par se spravi v posteljo delat domačo nalogo. On zleze gor, čez minuto pa pravi: "Draga, grem ugasnit luč." "Zakaj, dragi, ali ti je nerodno?" "Ne, žarnica me žge po riti..." angie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti