Malo za hec

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

21. maj 2009 22:58

Ulazi mlada žena kod pedijatra, unosi bebu i objašnjava: • Znate, doktore, beba ne dobija dovoljno na težini, čak je prošle nedelje izgubila 100 grama... • Kako se beba hrani? • Sisa. • Molim Vas svucite se do pojasa. Gospodja se svuče, i lekar počinje da joj steže dojke, da ih masira, vuče bradavice i najzad počne da sisa jednu bradavicu. Konačno saopštava dijagnozu. • Nije ni čudo da dete gubi težinu, vi uopšte nemate mleka. • Naravno da nemam, to je dete moje sestre... ali ipak mi je drago što sam došla... Nena-morje

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

22. maj 2009 9:50

> Janez pride iznenada domov in najde v postelji ženo, na njej pa tip z > glavo med njenimi joški. Zmeden vpraša : "Kaj pa ti tu delaš ?" > Tip : "Poslušam muziko." > Janez se razkuri, potegne tipa dol, sam potisne glavo med ženine joške > in zavpije : "Kaj se zajebavaš, kakšna muzika, tu ni nobene muzike !" > > Tip : "Ampak gospod, morate se vštekati !" Nena-morje

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

22. maj 2009 11:36

Blondinka je obiskala ginekologa ,ta pa ji je po preiskavah povedal: -Noseči ste. -Kako ,noseča? -Dobili boste otroka. -Kje pa otrok pride ven? -Tam ,kjer je prišel noter. -Torej ,na zadnjem sedežu avtomobila. golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

22. maj 2009 11:48

V norišnici: Doktor vstopi v sobo in vpraša pacijente: -Kdo izmed vas treh ima gliste? -Vsi mi-soglasno vskliknejo pacijenti. -Potem pa gremo-reče zdravnik. -Kam? Na operacijo? -Ne,na ribolov! golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

22. maj 2009 11:55

V psiihiatrično bolnišnico so pripeljali dva nova pacienta -Teška primera?-je šef vprašal svojega asistenta. -Eden niti ne.Pravi da ne razume davčne zakonodaje! -Kaj pa drugi? -Ta je pa težek primer.Pravi da razume davpno zakonodajo! golubić

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

22. maj 2009 21:38

Nesreča v nesreči Moški sedi v baru za točilno mizo in bulji v kozarec pijače pred sabo. Tako sedi že eno uro, ko k njemu pristopi skinhead, ki je iskal prepir in kakšen ornk pretep. Mal ga rukne s komolcem, vendar moški samo žalostno odmahne z glavo. Skinhead izgubi potrplenje vzame njegov kozarec in ga na dušek izpije. Moški začne neutolažljivo jokati. Skinhead se zmede in pravi:"No, no sej nisem mislil tako hudo, ne prenesem če moški joka, evo dam za pijačo ! Možakar odgovori."Sej ni vic v temu, ampak danes je bil najhujši dan v mojem življenju. Najprej sem zaspal za v službo, in so me odpustili. Ko sem šel iz firme, sem videl da so mi medtem ukradli avto. Vzel sem taxi, in odšel domov, in ugotovil da sem izgubil denarnico z denarjem, in kreditnimi karticami. Doma pa sem našel ženo v postelji z najboljšim prijateljem ,......., zato sem sedaj tukaj. In ko sem ravno razmišljal o tem da se ubijem, prideš ti in mi spiješ strup... tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

22. maj 2009 21:41

Moški srednjih let si kupi novega Porscheja in se odpelje na prvo vožnjo. Najprej previdno pritisne na plin in brzinomer takoj pokaže 160 km/h. ''To je pravi užitek'', pomisli in doda še malo plina. Naenkrat pa v ogledalu zagleda modro policijsko luč. ''Saj me ne morejo ujeti'', pomisli in pritisne do 260 km/h. Potem pa si reče: ''A nisi malo prestar za take štose?'' Zmanjša hitrost in ob cesti počaka policijo. Policaj počasi pride do avta in po pregledu dokumentov reče: ''Gospod, služba se mi konča čez pet minut. Ne bom vas kaznoval, če mi poveste en pameten razlog, zakaj ste hoteli pobegniti?'' Voznik Porscheja ga začudeno pogleda in reče: ''Moja žena je prejšnji teden pobegnila s policajem, pa sem mislil, da mi jo hočete vrniti!'' ''Hvala lepa in srečno pot'', odvrne policaj, mu vrne dokumente in odide. tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

22. maj 2009 21:44

Se srečajo trije pedri v pogrebnem zavodu, ker so jim umrli partnerji vsi so naročili upepelitev, ampak prvi pravi, da ne rabi žare, ker bo pepel svojega partnerja raztresel nad morjem, ker je tako rad lovil ribe drugi pravi, da bo svojega raztresel po travniku, kjer sta se vedno sprehajala tretji pa pravi: Jaz bom pa pepel vkuhal v pikanten golaž, da mi še zadnjič razturi rit. tejka77

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

22. maj 2009 23:17

Dva Štajerca za šankom: Pepa? Ja, ka je? Čuj, veš ka najbolj paše po sexi? Ja, kaj, povej že! Veš, Pepa, po sexi najbolj paše, ko si potle prižgeš en cigaret! Ja, in kaj se te ti zaj sekiraš, saj maš tak eno škatlo za celo leto! tumpika

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

23. maj 2009 7:25

V nekem laboratoriju so delali vse možne poskuse z žabami.Pa najprej zdravi žabi rečejo: -Skoči! In žaba skoči.Nato žabi odrežejo nogo in rečejo: -Skoči! A žaba se ne premakne.Pa zapiše asistent v dnevnik: -Če žabi odrežeš nogo postane gluha... golubić

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti