Malo za hec

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

7. apr 2009 8:44

Patrulja,ki jo sestavljata dva policista,pripelje do telefonske govorilnice.Eden od policistov izstopi ,se napoti v govorilnico ,dvigne slušalko in tako stoji že dvajset minut v govorilnici in se smeje.Končno izstopi in se spravi v avto h kolegu. -Kaj si pa delel v govorilnici,saj nisi vtaknil telefonske kartice v aparat? -Večkrat grem v govorilnico kar brez kertice.Dvignem slušalko in vprašam :kdo je najlepši in najpemetnejši policist,odgovor pa je vedno isti:Ti...ti....ti....ti.. golubić

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

7. apr 2009 8:54

Desetletni Janezek pride v gostilno in naroči viski. -Viski pa ni za otroke-mu reče natakar -tebi lahko dam le mleko ali pa sadni sok! J anezek je pričel jokat,natakar pa ga vpraša: -In zakaj zdaj ta jok? -Doma so mi rekli ,da bom dobil mačka,če bom pil viski. golubić

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

8. apr 2009 22:17

Ne morem verjeti, da se mi na bradi pojavljajo kocine. To so obrvi,ki so zašle - Janette Barber Iča

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

9. apr 2009 7:30

Hčerka se hoče zvečer neopaženo izmuzniti iz hiše.Oče jo zaloti in vpraša: -Kam pa kam?,hčarka zardi in reče: -Samo pidmo nesem v nabiralnik! -Potem pa pohiti.Nabiralnik je že dvakrat zažvižgal! golubić

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

10. apr 2009 9:11

Moz se zvecer vrne iz sluzbe. Na mizi ga caka listek:"Mama je bolna, odpeljala sem se k njej." Moz vzdihne in stopi k hladilniku, da bi si pripravil kaj za pod zob, na hladilniku pa listek: "Hrana je pripravljena v hladilniku, grej jo le tri minute v mikrovalovki." Naroceno -storjeno. Po vecerji razmislja, kaj bo pocel, gre v spalnico in na postelji najde listek:"Sanjaj o meni! " Mozu je listkov dovolj. Lepo se oblece in ko hoce obuti cevlje najde v enem cevlju listek:" KAM PA KAM?!!" blažkaa

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

11. apr 2009 10:31

Postal sem vzoren moški... > Morda ne boste verjeli, a je res: postal sem vzoren > moški. Ne pijem > drugega kot vodo, ne kadim, jem skromno, nikamor ne hodim, > ne v kino, ne v > gledališče, ne na nogometne tekme, še v gostilno ne. Ne > družim se več z > ženskami, še pogledam jih ne. Denarja ne zapravljam, kart > in biljarda ne > igram več. Ležem ob osmih, vstanem ob šestih, se umijem > z mrzlo vodo in > grem na delo. > > > > P.S.: Ko bom prišel iz zapora, bo pa spet malo drugače. angie

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

11. apr 2009 10:34

Petnajstletnica pride k mami in ji potoži, da že 2 mesca nima menstruacije. Zaskrbljena mamica kupi tester in seveda, punčka je noseča. Sledi kričanje, solze... "Takoj povej kateri prasec je bil in če ne boš meni, boš povedala očetu....!!!!" Punca prime gsm in pokliče. Po pol ure se pripelje pred hišo Ferrari. Iz njega izstopi moški, okol 40 let, lepo oblečen... pride v hišo in se vsede med mamo, očeta in hčerkico. "Dober dan", pravi "vaša hči me je obvestila. Torej jaz je ne morem poročit,ker že imam družino, ampak, če se rodi deklica, ji prepustim 3 trgovine, 2 stanovanji, eno vilo in 500.000 evrov na računu. Če je fant dobi 2 tovarni in 500.000 na račun. Če pa slučajno zgubi otroka..." Takrat se glava družine zdrzne, vstane, položi moškemu roko na ramo in pravi: "Jo boš pa kresnil še enkrat, a ne...." angie

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

13. apr 2009 10:14

Se pogovarjata dve blondini: >Si slišala, da je našega dimnikarja povozil avto?< >Strašno! Niti na strehi nismo več varni!< Nena-morje

slavi77  

član od: 20.2.2009

sporočila: 41

15. apr 2009 12:32

Srele se dve bubice i prva kaže kako slabo spava,a druga je pita -pa gdje spavaš -kod nekog brke u brkovima a on po cijelu noć hrče pa ništa ne spavam -ma najbolje ti je spavat u ženskim gaćama tamo ti je toplo a i naspavaš se prva bubica je posluša i ode u gaće.Srele se njih dve nakon par dana i pita ju druga bubica jel sad bolje spava? -otišla sam ti ja u gaće al sam se opet probudila u muškim brkovima. slavi77

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

16. apr 2009 8:37

Janezek piše domačo nalogo,poleg njega pa dedek bere časopis.Nenadoma ga Janezek vpraša: -Dedi kakšen stavek pa je to:V hiši ni nobenega vina več. -Strela ,Janezek ,to sploh ni stavek ,to je katastrofa!!! golubić

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti