Malo za hec

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. jun 2008 12:39

  

Žali se Fata komšinici: Mujo mi je 300 posto impotentan?  Kako 300? Jučer si rekla 100. Pao je niz stepenice, slomio prste i pregrizao jezik!   

 

  

Došla mlada i zgodna novinarka najstarijem čovjeku u selu da napravi        intervju i prvo ga pita:  vi ste stari, sigurno ste imali mnoštvo sretnih događaja u životu!        Koji vam je najsretniji?      Starac    malo misli...i kaže: - jednom mi se izgubila najljepša ovca, ja i  cijelo selo tražili smo je 3 dana i noći, kad smo je našli, bili smo tako sretni   da smo je svi naguzili.   

 Novinarka malo zbunjena će nato: - zapravo sam mislila na više duhovni      događaj...- pa dobro - reče starac - jednom mi se izgubila najljepša krava, ja i  cijelo selo tražili smo je 3 dana i noći, a kad smo je našli bili smo  tako sretni da smo je svi naguzili.                                         Novinarka sva očajna vuče zadnju kartu: - a koji vam je najtužniji događaj  u životu?                                                               I starac kaže: - jednom sam se ja izgubio,...  

Cila

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

11. jun 2008 20:41

Odkar je Gregor Grm ugotovil, da je Slovenija velik kos Nebes, me silno skrbi, kakšen je šele pekel !

F r i n a

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

11. jun 2008 21:05

Če pride še parkrat, bo mogoče postal Grmovšek robida

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. jun 2008 21:10

We need more trees, not another Bush...

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

12. jun 2008 21:42

>> Družina se je veselila, saj so dobili novorojencka >> >> Ko je bil cas, da ta spregovori, je bila njegova prva beseda: babi! >> >> Naslednji dan so bili vsi zelo zalostni, saj je babica umrla. >> >> Kmalu so se spet veselili, saj je otrok spregovoril drugo besedo:dedi! >> >> Dan kasneje je zal umrl tudi dedek. >> >> Kmalu za tem je otrok spregovoril tretjo besedo: ati! >> >> Ko oce to slisi, se zelo ustrasi, da bo naslednja zrtev on, zato napise oporoko, gre k spovedi in uredi vse najnujnejse zadeve. Ko pa gre spat, nikakor ne more zaspati, vedno se zbuja. Ko napoci jutro in se zbudi, je zelo vesel, da je ostal ziv in stece na dvorisce in zacne vpiti: >> >> Ziv sem, ziv sem! >> >> Nato pritece zena iz hise in ga nadere: kaj se pa ti tako glasno dereš, a ne ves, da je umrl sosed. tejka77

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

13. jun 2008 14:32

Kaže Mujo Hasi: "Namjeravao sam otputovati u Englesku,ali sam odustao." "Zašto?" pita ga Haso. "Tamo voze lijevom stranom ceste. Probao sam vježbati od Tuzle do Zenice,skoro me ubili!" vanya

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

13. jun 2008 14:33

Žali se Fata komšinici: "Mujo mi je 300 posto impotentan?" "Kako 300? Jučer si rekla 100." "Pao je niz stepenice, slomio prste i pregrizao jezik!" Ups, zdejle sem videla, da ga je že Cila napisala! vanya Sporočilo je spremenil(a) vanya dne 13. jun 2008 15:46:32

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

13. jun 2008 14:33

Upita Mujo Fatu: "Fato, jesi li slobodna slijedeči ples?" "Jesam," odgovori Fata. "Možeš mi pridržati pivu?" vanya

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

13. jun 2008 14:34

Oženili se Mujo i Fata. Prvu bračnu noč Mujo se skinuo go pa počeo izvoditi bilderske poze. Upita Fatu: "Jesam li kao dinamit?" Fata odgovara: "Jesi, dragi, samo ti fitilj kratak!" vanya

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

13. jun 2008 19:28

Na dolenjskem je bla ena ohcet. Ampak takoj je izbruhnil velik pretep med obema družinama. Ko so jih razdvojili, so policaji začeli zasliševati vse sodelujoče in priča neveste je povedal sledeče: "Ko je bil končan poročni obred, sem zaplesal prvi ples z nevesto Po prvem plesu je muzika kar igrala, pa sem zaplesal še en ples z njo..." "Ja, in ...?" vpraša policaj. "Ja, muska je igrala še kar naprej in jaz sem tudi plesal z nevesto še naprej!" "Ja, povejte že, kako se je začel pretep!" je bil nestrpen policaj. "Ja, no, po četrtem plesu z nevesto pa kar naenkrat skoči ženin k nama in s vso silo brcne svojo ženo med nog !" "Uf, to je moralo pa boleti!" pravi policaj. "Bolelo, bolelo... saj mi je zlomil vse tri prste na roki !" tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti