Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. apr 2008 7:07

Na domačo zabavo, je bil med ostalimi gosti, povabljen tudi župnik. Sredi zabave je odšel v stranišče in ko se je vrnil, se mu je vsa zbrana druščina glasno smejala. Nerodno mu je bilo, ni pa vedel, zakaj se mu vsi smejejo, zato je kmalu zapustil zabavo. Naslednji dan je srečal enega od udeležencev zabave in ga vprašal: Zakaj ste se mi pa včeraj vsi tako smejali?

Ta mu odvrne: Ali si na stranišču videl sliko golega dekleta?

Sem!

In si na njenem mednožju videl figovlist?

Sem!

No vidiš. Ko nekdo dvigne figovlist,zazvoni zvonec v dnevni sobi gostitelja.

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. apr 2008 7:08

Zdravnik vpraša starejšo žensko: No babica, ali ste zadovoljni s slušnim aparatom, ki sem vam ga predpisal?

Babica odgovori: Odličen je! Odkar ga imam, sem že trikrat spremenila oporoko.

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. apr 2008 7:09

Zakaj ima večina moških velik trebuh od pitja piva?

Da imajo orodje, ki ga ne uporabljajo, pod streho

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. apr 2008 7:11

Hčerka sprašuje mamo: Mami, ali bom dobila takega moža kot je očka, če se bom poročila?

Ja, Maja.

In če se ne poročim, bom taka ki je stara devica?

Ja, Maja.

Maja žalostno ugotovi:

Torej ženske res nimamo nobenih možnosti v življenju???

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. apr 2008 7:13

Mujo pride na vlak in in vpraša: Je to prvi razred?

Potniki odgovorijo: DA!

Mujo pa reče: Dober dan, jaz sem vaš novi učitelj!

 

 

Lep dan in veliko se smejte

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

30. apr 2008 23:31

ZENSKA JE ..... MED 15 IN 18 LETOM KOT KITAJSKA IN IRAN. HITRO SE RAZVIJA, IMA OGROMNO POTENCIALOV, A JE ZA TUJCE ZAPRTA !! >************************************************** MED 18. IN 21. LETOM JE KOT AFRIKA. CUDOVITA, A SE VEDNO LE NAPOL ODKRITA IN NAPOL DIVJA!! >************************************************** MED 21. IN 30. LETOM KOT INDIJA IN SPANIJA, ZELOOOOO VROČČČČA !! >************************************************** MED 35. IN 45. LETOM JE PODOBNA FRANCIJI IN ITALIJI, POLNA NEKIH STARIH STAVB IN ODPADAJOCIH FASAD, A SE VEDNO ZELO ZANIMIVA IN VREDNA OBISKA !! >************************************************** MED 50. IN 60. LETOM JE KOT RUSIJA ALI KANADA. PROSTRANA IN TIHA. NIHCE NE CUVA MEJE, A KLJUB TEMU ZARADI PODNEBJA NI POSEBNEGA NAVALA OBISKOVALCEV !! >************************************************** MED 60. IN 70. LETOM: PODOBNA JE ANGLIJI IN MONGOLIJI: SLAVNA PRETEKLOST BREZ PRIHODNOSTI !! >************************************************** PO 70. LETU JE KOT SIBIRIJA: VSI VEDO KJE JE, A NOBENEMU NITI NA MISEL NE PRIDE, DA BI HODIL TJA !! >*************************************************..... PO SMRTI JE KOT JUGOSLAVIJA : NIKOMUR NI ŽAL ZA NJO, A VSI SE GREBEJO ZA NJENO ZAPUŠČINO !! tejka77

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

1. maj 2008 9:49

Izjava leta: Danes mladoletniki doživijo prvo spolno izkušnjo pri 14-15 letih. Če hodijo k verouku, pa že veliko prej! tumpika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. maj 2008 7:38

Janez na razgovoru za sprejem v službo vpraša: "Kolikšno plačo bi imel pri vas?"

"Najprej osemdeset, kasneje pa preko sto tisočakov!"

"No, bom pa prišel raje kasneje." odgovori Janez

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. maj 2008 7:41

Janez vstopi v pisarno oblečen v poletno majico, kratke hlače in obut v sandale, poljubi šefovo tajnico, vstopi v šefovo pisarno, mu odreže kravato, ga dvigne s stola in se sam usede v šefov fotelj. Takrat v šefovo pisarno vstopi Jože in se zgrozi: "Janez! Nehaj! Pozabil sem vplačati tvoj listek za loto!"

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. maj 2008 10:24

Babica nasloni svoj bicikel na steno pred trgovino in to točno tam, kjer piše: "Ne naslanjaj koles ob steno!"

Policaj zagleda kršitev in reče: "Ja, mamca, kaj ne vidite, da tu piše, da ne smete naslanjati koles ob steno!" "Ah, gospod policaj, na te napise pa jaz nič več nič ne dam! Zadnjič je na naši drvarnici pisalo, "k**c te gleda", pa sem vsa drva premetala in ga nikjer ni bilo!"

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti