Malo za hec

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

29. nov 2015 5:55

Miha v discu kakšno leto starejše dekle vpraša: "Ste za ples?"

Dekle mu hladokrvno odgovori: "Ne bom plesala z otrokom!"

Miha se opraviči: "Oprostite,nisem vedel,da ste noseči."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

1. dec 2015 6:42

ANSAMBEL

"Natakar,ali vaš ansambel igra tudi kaj po želji gostov?"

"Seveda."

"Potem pa članom ansambla povejte,naj zaigrajo biljard,da bom lahko v miru pojedel večerjo."

andreja m

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

1. dec 2015 12:56

Današnji ocvirk

 

Hoditi v službo je žalostno, ampak plača je pa smešna....

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

1. dec 2015 13:13

Policist ob cesti med Ljubljano in Trojanami z radarjem v roki. Omejitev je 80 kilometrov na uro in večina se tega drži. 

Ko se bliža avto, ki mu radar kaže le 33 kilometrov na uro

Policist dvigne loparček, v avtu sedijo štiri babice. Ena vozi, druge sedijo blede z izbuljenimi očmi.

Policaj: - Vozili ste prepočasi in to je lahko nevarno!

Voznica: - Prepočasi??? Ne, vozila sem točno 33 na uro, kot je bila omejitev.

On: - 33 ni omejitev hitrosti, ampak številka ceste, na kateri ste.

Ona: - Hvala, da ste me opozorili na napako, ne bo se več ponovila.

Mož v modrem: - Dobro, zanima pa me, zakaj so preostale dame tako blede in prestrašene?

Glas izza volana: - Malo prej smo vozile po cesti številka 195..........

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

3. dec 2015 6:13

Mož in žena gledata boks.

Mož vzdihne: "Razočaran sem.Vse se je končalo v 2 minutah."

Žena se nasmehne in reče: "Eeee,sedaj veš,kako je meni..."

andreja m

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

4. dec 2015 5:58

Četiri prijateljice (dame) susrele su se na okupljanju 30 godina nakon mature. Jedna odlazi donijeti hranu, a preostale tri su počele razgovariti o tome kako su uspješni njihovi sinovi postali.

Broj 1, je ispričala da je njezin sin studirao ekonomiju, postao bankar i tako bogat, da je svom najboljem prijatelju poklonio Ferrari.

Broj 2, je ispričala da je njezin sin postao pilot, da je otvorio svoju vlastitu zrakoplovnu kompaniju, postao toliko bogat, da je svom najboljem prijatelju poklonio mlažnjak.

Broj 3, je ispričala da je njezin sin postao inženjer, započeo svoju vlastitu razvojnu kompaniju, da je svom najboljem prijatelju sagradio dvorac.

Broj 4, se vratila s tanjurom punim hrane i pitala o čemu razgovaraju. Rekle su joj da su razgovarali o tome kako su uspješni njihovi sinovi postali i pitale o njezinu sinu.

Ona je rekla da je njezin sin gej i da radi u gay baru. Preostale 3, su rekle da je ona vjerovatno vrlo razočarana svojim sinom jer nije postano uspješan.

"O neeee !!" rekla je gospođa "Njemu ide jako dobro. Prošli tjedan na njegov rođendan dobio je Ferrari, mlažnjak i dvorac od trojice njegovih momaka ".
Sve tri dame su se onesvijestile .....

pirnica

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

4. dec 2015 6:05

"Jes ti čuo za bend Duran Duran?"

"Jesam.Ali zašto kažeš dvaput????"



andreja m

Sporočilo je spremenil(a) andreja m dne 04.dec 2015 06:06

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

7. dec 2015 7:35

1.

Mujo rešio,da sagradi tri bazena,jedan sa hladnom,jedan sa toplom i jedan bez vode.

Pogleda ga Haso i upita:"Dobro Mujo,ova dva sa vodom,a šta će ti ovaj prazan?"

"Ma bolan,taj mi je za Fatu,ona ne zna da pliva!!!"

 

2.

Deda unuku: "Sakrij se,evo učitelja,jer danas nisi išao u školu."

Unuk dedi: "Sakrij se ti,ja sam jim javio,da si ti jutros umro!"

 

3.

Pride starejši gospod k zdravniku,in,ko opravi s svojimi težavami,še potoži: "Še en problem imam.Moja žena namreč slabo sliši in ne vem,kako bi jo spravil k zdravniku."

Zdravnik ga vpraša s kakšne razdalje približno ne sliši, in,ker ni točno vedel,mu predlaga,da jo testira.Naj začne približno z razdalje 8 metrov in jo nekaj vpraša z normalno višino glasu.Naj se ji potem približuje vsakič za en meter z istim vprašanjem in,ko mu odgovori,bo ugotovil,na kakšni razdalji ga je slišala.

Ko pride domov,žena dela nekaj na vrtu.Umakne se za cca. 8 metrov in jo vpraša: "Ljubica,kaj bo danes za kosilo?"

Žena je tiho.

Približa se ji za en meter in jo spet vpraša: "Ljubica,kaj bo danes za kosilo?"

Žena spet nič ne odgovori.

Isto se ponavlja vse do razdalje enega metra,ko jo spet vpraša: "Ljubica,kaj bo danes za kosilo?"

Žena odgovori: "Ričet!Budalo jedna!Saj sem ti že sedemkrat povedala!!!"

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

8. dec 2015 5:40

Gorenjec je vstopil v gostinski lokal,zagledal prikupno dekle,ki je samo sedelo za prazno mizo,pristopil k dekletu in vprašal: "Kaj piješ deklica?"

"Sok."

"Mi daš en požirek???"

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

10. dec 2015 4:55

Sedi baba u autobusu preko puta nekog momka.

On žvače žvaku,a baba će: "Džaba ti meni pričaš,sinko,ja tebe ništa ne čujem!!!"

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti