Malo za hec

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

23. apr 2015 15:00

DŽAMIJA

Slovenec pride v Albanijo in na vrhu džamije zagleda hodžo,ki se dere na ves glas.

Nekaj časa ga opazuje,nato pa vzklikne: "Kaj se dereš,kakor si prišel gor,tako lahko tudi splezaš dol."

 

NOGI

Kaj pravi leva ženska noga,desni ženski nogi,ko se odpravita spat?

Če danes nebo prišlo kaj vmes med naju,bova spali skupaj.

andreja m

the tina  

član od: 5.10.2013

sporočila: 302

23. apr 2015 15:06

ribaracarak je napisal/a:

Mopsika, kaj pa je pri tem zadnjem "štosu" smešnega? Kolikor je meni znano, ga en del manjka. Kako točno gre, pa ne vem več - si pa lahko vsak zase misli kako.

 

Pomojem gre zgodba do tega, da mož odgovori ženi "ob 22:00 se seksa, pa če si doma, ali pa ne".

the tina

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

23. apr 2015 15:09

Po moje pa ona to reče možu.

rrr

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

23. apr 2015 15:26

Ja.Ona to reče možu.

andreja m

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

24. apr 2015 5:51

ribaracarak je napisal/a:

Mopsika, kaj pa je pri tem zadnjem "štosu" smešnega? Kolikor je meni znano, ga en del manjka. Kako točno gre, pa ne vem več - si pa lahko vsak zase misli kako.



rrr

 

Gospodar predava o domačem režimu: "Zjutraj ob sedmih je zajtrk, pa je čisto vseeno, ali sem doma ali me ni! Jasno?" "Jasno!" reče žena. "Ob dvanajstih je kosilo, če sem doma ali pa če me ni! Jasno?" "Jasno!" reče žena.

"Ob sedmih zvečer je večerja, pa če sem doma ali me ni. Jasno?" "Jasno!" reče žena in nadaljuje: ''In zdaj moja pravila, ljubi: Ob ponedeljkih, sredah, petkih in sobotah bomo seksali, pa če si doma ali pa te ni! Jasno?"

SMARTY1

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

24. apr 2015 6:27

PULOVER

Mujo se vrne z morja,,kjer je bil prvič na dopustu.

Kmalu ga sreča Haso in ga vpraša: "Mujo bre,kako je bilo na moru?"

Mujo: "E,moj Haso,da vidiš ti to.Dodjem ja na plažu,kad ono sve sama sirotinja,sve golo i boso,,samo sam ja bogati čovek imao džemper."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

24. apr 2015 15:00

SKLADATELJ

Policist sredi noči zaloti cigana,ki hoče pri nekem skladišču prežagati zaščitno mrežo.

Stopi do njega in ga vpraša: "Cigo bre,šta radiš?"

"Pa sviram muziku."

"Kako sviraš,pa ništa se ne čuje."

"Pa sutra če se čuti,sutra."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

25. apr 2015 6:32

KAPLJICE

Med poletom je pilot nenadoma obvestil potnike: "Prihajamo v turbulenco,zato prosim,da si pripnete varnostne pasove.Hvala."

Čez nekaj trenutkov se je letalo obrnilo na glavo in potniki so začeli kričati in vreščati.

Stevardesa jih je takoj pomirila: "Brez panike,prosim.Pomirite se! Saj ni nič nenavadnega,samo pilot si daje kapljice v nos."

andreja m

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

25. apr 2015 17:04

Na plaži sinko vpraša mamo:

- Ali se grem lahko kopat? 

- Nikakor ne, morje je preveč valovito, pa tudi morski psi so v njem, mu odgovori mama.

- Zakaj se pa potem oči lahko kopa?

- Očka je zavarovan!

..............................................................................

Ženska se je oglasila na policijski postaji in prijavila, da že teden dni pogreša moža.

- Ali ima kakšna posebna vidna znamenja, po katerih bi ga lahko prepoznali? jo vpraša policist.

- Zdaj še ne, toda ko ga boste našli, jih bo dobil! se je jezila žena.

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

26. apr 2015 6:15

Sretnu se dva ciganina i jedan pita drugog: "Gde si poš'o brate?"

"Idem u radnju,da kupim cipele."

"Ajde,majke mi,kupi i meni jedne,ako te ne u'vate."

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti