Malo za hec

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

16. maj 2011 19:11

Kardinal Franc Rode in predsednik Borut Pahor umreta na isti dan. Prideta pred nebeška vrata.

Sveti Peter reče:

"Dobrodošla. Vajini stanovanji že čakata. Ti, Borut, dobiš vilo z bazenom in teniškim igriščem. Ti, Franc, pa slamnato kočo z banjo in mizo za pingpong."

Franc Rode začne glasno protestirati:

"Kako to? Jaz sem bil pobožen, klen slovenski nadškof, Borut pa kumunajzar in bi skoraj zafural državo. Zakaj bo zdaj on imel boljše stanovanje ???"

Sveti Peter razloži:

"Franci moj, ko si ti pridigal, so vsi Slovenci zehali, ko pa je Borut vodil državo, so vsi molili."

 

mzm

Lejla13  

član od: 21.1.2008

sporočila: 390

19. maj 2011 9:58

Misel dneva:

 

Kakšna je razlika med našo vlado in mafijo?

 

Zelo velika: mafija je organizirana!

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

19. maj 2011 23:04

Sedita mož in žena na terasi, pijeta vsak svojo pijačo (pivo in sok) in
reče mož:  "Ljubim te!"

Žena ironično nazaj:
"A to govoriš ti, al govori pivo iz tebe?"

Mož:"To govorim jaz ...pivu."

Nena-morje

kozamurnik

sporočila: 2311

24. maj 2011 15:14

Ena kuharska Muškarac sjedi samo u gaćama za stolom i čita novine, kad li dojuri žena i reče mu: "Francek brzo se obući, Štefica dolazi na kavu i nije lijepo, da vidi te tvoje stare kosti." Francek: "Pa šta, nek vidi kako mi loše kuhaš da sam takao mršav." Žena mu ne ostane dužna: "Onda skini i gaće, pa neka se pita zašto ti uopće i kuham!" murnik

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

26. maj 2011 11:42

Končno sem pogruntala, zakaj se redim!

Morala bi pogruntati že prej.

Kriv je namreč šampon, ki ga uporabljam, ko se tuširam.

Namreč - ko si umivam lase, šampon teče po vsem telesu. Na etiketi šampona pa zelo jasno piše:
"Za dodatni VOLUMEN."

Ne bom več uporabljala tega šampona in bom začela uporabljati čistilo za kuhinjo in posodo.
Na njegovi etiketi je namreč zapisano:
"raztopi MAŠČOBE, ki jih je sicer težko odstraniti."

Problem rešen!

Cila

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

26. maj 2011 13:05

Cila, patentiraj, patentiraj!

rimljanka

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

26. maj 2011 17:09

Cila, jaz ne uporabljam takšnega šampona, pa vseeno. No dobro, zdaj je res še en drug razlog...

Dobrojedka

neznan uporabnik

30. maj 2011 19:23

Sodnik obtožencu:

"In zakaj ste ukradli nakit, 100 tisoč € v desnem predalu  pa pustili?"

Obdolženec:

"Ajoj, a zdaj se boste pa še vi norca iz mene delali??!!"

japaja

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

31. maj 2011 8:57

Funkcionar ameriške vlade je vprašal indijanskega poglavarja "Dva orla": "Vi, ki ste bili priča delovanja belcev zadnjih 90 let. Videli ste vojne in napredovanje tehnologije. Videli ste napredek in škodo, ki so jo povzročili belci." Poglavar je prikimal. Funkcionar je nadaljeval: "Upoštevajoč vse to, kje so, po vašem mnenju,belci storili napako?"

 Poglavar je pogledal funkcionarja in rekel: "Ko prišel beli človek na to zemljo, z njo upravljali indijanci, ni bilo davkov, ni bilo dolgov, ogromno bizonov, ogromno bobrov, voda čista. Ženske opravljale vsa dela, vrači zdravili brezplačno. Indijanci cele dneve na lovu in ribolovu, vsako noč seks." Potem se je naslonil nazaj in nasmehnil. "Samo beli človek biti toliko neumen, da misliti izboljšati tak sistem."

 

 

helenag

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti