Malo za hec

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

27. jun 2015 7:24

TRENUTEK

Mujo pokliče poslovalnico JAT-a in vpraša: "Molim vas,koliko dugo leti avion od Beograda do Frankfurta?"

Z druge strani se oglasi operater: "Samo trenutek."

"Hvala!",odgovori Mujo in odloži slušalko.

 

OBISK

Gorenjec je kupil novo stanovanje in se pohvalil prijatelju: "Kupil sem novo stanovanje.Povem ti,zadnji krik arhitekture.Pri vratih lahko pozvoniš z nogo,z brado,s čelom..."

Prijatelj ga prekine: "A tako normalno z roko se ne da pozvoniti?"

"Seveda se da.Ampak,saj vendar ne boš na obisk prišel praznih rok."

 

MUJO

Zakaj ima Mujo na televizorju feferon?

Da je slika bolj ostra!!!

andreja m

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

27. jun 2015 7:48

Papir vse prenese, tudi zanimivo vremensko napoved

 

 

 

Cila

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

27. jun 2015 16:45

Cila, kar se padavin tiče, se dost niso zmotili, zimske puloverje sem pa brez veze iz omar privlekla 

Ljubi, oprosti, da sem tako pozno prišla domov, toda iz službe sem šla še v lepotilni salon.

Mož jo premeri od glave do peta in reče:

- Škoda, res škoda, da nisi prišla na vrsto !

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

27. jun 2015 17:28

14 policajev piše test z enim vprašanjem: KATERI JE NAJHITREJŠI AVTO NA SVETU?
Prvi napiše Jaguar, drugi plonka od prvega, ker pa slabo vidi, napiše Januar, tretji plonka od drugega in si misli: "Bom malo drugače napisal, da ne bodo vedeli, da sem plonkal" in napiše Februar in tako do trinajstega, ki je napisal December. Za štirinajstega zmanjka mesecev in napiše: SREČNO NOVO LETO!

 

 

mopsika

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

28. jun 2015 8:45

Policist je zaustavil voznika osebnega avta,Ta pa ga je zabodeno pogledal in se oglasil: "Hov,hov!"

Policist je deloval nekoliko zmedeno,voznik pa ga je pomiril: "Ne bojte se,saj vidite,da sem privezan!!!"

andreja m

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

28. jun 2015 10:28

Mož in žena imata tihi teden in se sporazumevata samo še s sporočili na lističih papirja. 

Zvečer mož ženi izroči listek, na katerem piše:

- Zbudi me ob petih !

Ko se je ob deveti uri zbudil, je na nočni omarici našel listek z napisom:

- Ura je pet! Vstani !

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

29. jun 2015 6:41

Pita Mujo Sulju: "Suljo,šta je bolje,ajfon ili ajpod???"

Kaže Suljo:"Meni je ajvar zakon."

andreja m

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

29. jun 2015 21:16

V lokalu se je začel prepirati zakonski par. 

Besede so bile vse hujše in glasnejše, nenadoma pa je ženska poklicala natakarja in mu rekla.

- Natakar, prosim, prinesite mojemu možu račun, da mu bo vzelo sapo in bo vsaj malo tiho!

......................................

Mesarjeva žena v zakonski postelji:

- Dragi moj. Ravnaj enkrat z menoj, tako, kot s strankami v mesnici!!!

- In kaj naj bi to pomenilo?? vpraša mesar mož !!!

- Vprašaj me: Ali je lahko malo več ? saj tako sprašuješ tudi svoje stranke !!!

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

30. jun 2015 7:07

1.

Zanemarjen mladenič je hodil po ulici,ko ga je ogovoril policist in od njega zahteval,da mu pokaže osebno izkaznico.Nato pa ga je vprašal: "Kam greš ob tako pozni uri?"

"Domov."

"Od kod pa greš?"

"Bil sem na zabavi v študentskem  naselju."

"A tako? V študentskem naselju?Kaj pa si delal tam?"

"Saj sem vam rekel,da sem bil na zabavi."

"Ali ni tam dovoljen vstop samo študentom?"

"Saj sem študent."

"Ti študent?",se je začudil policist."Pa tako zanemarjeno izgledaš. Verjetno študiraš filozofijo?!"

"Ne. Študiram rudarsko-geološko-naftno smer."

"Kaj? Tri fakultete naenkrat??"

 

2.

Blondinka je obiskala ginekologa,ta pa ji je po preiskavah povedal: "Noseča ste."

"Kako noseča?"

"Dobila boste otroka."

"Kje pa otrok pride ven?"

"Tam,kjer je prišel noter."

"Torej,na zadnjem sedežu avtomobila????"

andreja m

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

30. jun 2015 12:45

Malo za hec, malo az res...to sem danes prebrala na netu, kako je fant dal oglas, da oddaja ..punco!!..ker je le ta hotela, da se fant znebi svojega kužka.

 

""Moškega iz Virginie je zahteva dekleta, naj se znebi svoje psičke Molly, tako ujezila, da je objavil oglas, da za svojo punco išče nov dom.

"Mojemu dekletu moja psička Molly ni všeč, zato zanjo iščem nov dom. Je čistokrvna in prihaja iz bogatega območja. Imam jo že štiri leta. Rada se igra. Je čista. Ima dolge lase, zato je vzdrževanje drago, še zlasti nohti. Celo noč se pritožuje, kadar delam, pa spi. Je le najboljšo in najdražjo hrano. Nikoli vas ob prihodu domov ne bo pozdravila ali vam izkazala brezpogojne ljubezni, ko ste na tleh. Ne grize, je pa občasno peklensko zlobna. Ali koga moja 30-letna sebična, zlobna in preračunljiva punca zanima? Pridite ponjo! Jaz in moj pes zanjo čim prej potrebujeva nov dom!" je fant zapisal v oglasu, ki ga je pozneje dopolnil: "Zanjo smo našli nov dom. Njeni vzreditelji (starši) so jo vzeli nazaj. Z Molly sedaj iščeva novo dekle."

Oglas je mladenič že odstranil.""

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti