Malo za hec

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

17. mar 2015 18:20

Razgovaraju deda i unuk.

- Deda, da li bi voleo, da imaš studentkinju u krevetu?

- Bih, i te kako.

- Pa, zašto onda ne upišeš baku na fakultet???

............................................................................

Ubio Crnogorac ženu poslije 35 godina braka.

Na sudenju pita ga sudac:

- Pa dobro, što to uradiste baš sada, nakon toliko godina, a ne nekada ranije?

- Ma lijenost, druže sudija. Uvijek sam pričao:

Danas ću, danas ću, sutra ču i nikako...

.............................................................................

No, danes vam bom razložila razliko med ednino in množino, je rekla učiteljica, ko je vstopila v razred.

- Če ena ženska gleda skozi okno, kaj je to?

- Ednina, se je oglasila Mateja.

- In kaj je, če skozi okno gleda šest žensk? je vprašala.

- Javna hiša!!! se je oglasil Mihec.

...............................................................................

Slišal sem, da imaš očala na nosu tudi takrat, ko zadremaš. Le zakaj neki? Da bolje vidiš?

- Ti si pa res pameten! Mar te jaz kdaj vprašam, zakaj piješ, ko si že pijan? Da boš lažje bruhal?

................................................................................

V čakalnici je nepopisna gneča. Doktor pride v ordinacijo z zamudo in takoj vpraša:

- Kdo najdlje čaka?

- Jaz, gospod doktor. Lansko jesen sem vam montiral centralno kurjavo, pa mi še niste plačali!

.................................................................................

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

17. mar 2015 20:12

Moški se pelje po Ajdovščini s kolesom in ima odprto zadrgo pri hlačah. Ko ga vidi neka ženska, mu to pove. "Ja," pravi, "sem jo odprl nalašč." "Zakaj pa?" ga vpraša. "Pred nekaj dnevi sem se peljal z avtomobilom po Ajdovščini in je pihala burja, imel sem odprto šipo in potem sem imel še tri dni trd vrat ... Nena-morje

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

18. mar 2015 6:02

Doktor savjetuje pacijenta,inače poznatog gradskog boema:"Ne smijete više pušiti,zaboravite jako začinjenu i mastnu hranu,žene nemojte ni sanjati,lijegati morate vrlo rano,a alkohol više ne smijete ni okusiti!" "Doktore,što mi je onda ostalo od života?" "Ne brinite,možete pjevati do mile volje." andreja m

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

18. mar 2015 10:16

Govori resnico...sploh, ko greš na razgovor za novo službo:

V našem kolektivu smo zelo natančni glede čistoče in glede govorjenja resnice - reče šef kadrovske službe - na sprejemnem razgovoru...

- Ali ste si obrisali čevlje ob predpražnik, predno ste vstopili? vpraša.

- Seveda sem, se razume!

- Kot sem rekel, pričakujemo, da bo vsak govoril resnico. Pred vhodom ni nobenega predpražnika...

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

18. mar 2015 15:02

Pričaju orah,gljiva i banana: Orah:"Ja izgledam kao mozak." Gljiva:"Ja izgledam kao kišobran." Banana:"Da li možemo promijeniti temu???" andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

19. mar 2015 5:47

MUJO...

Svađaju se Mujo i susjeda:

"Da ste kojim slučajem moj muž,sipala bih vam otrov za štakore u piće!"

"A,da ste vi kojim slučajem moja žena,ja bih ga i popio!"

 

ŠEIK

Arabskom šeiku je trebala transfuzija krvi.

Nažalost-imao je vrlo rijetku krvnu grupu,donator je pronadjen,no uspostavilo se,da je židov.

No,šeik je pristao na transfuziju krvi i nakon operacije,iz zahvalnosti dao mu je veliku kuću i skupi auto.

Prošlo je neko vrijeme-a šeik je ponovno trebao transfuziju,pa su odmah pozvali istog donatora,koji je rado pristao na darivanje krvi.

Nakon operacije šeik mu je poklonio kutiju kolača,židov iznenadjeno upita:"Ali...prošli put sam dobio kuću i automobil???!!!"

Na to šeik odgovori:"Tada u meni još nije tekla židovska krv..."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

19. mar 2015 15:00

FRANCELJ

Francelj se pridruži nudistični koloniji,se v kampu sleče in sprehodi naokrog.Sreča krasno blondinko in hočeš,nočeš,se mu dvigne.

Ženska opazi erekcijo in ga vpraša: "Si me klical?"

Francelj odgovori: "Ne.Zakaj vprašaš?"

Ženska odgovori: "Tu obstaja pravilo,da če moški dobi erekcijo,pomeni,da me je klical."

Bjonda se vleže in dovoli Franceljnu,da jo poseksa.

Tip nadaljuje z ogledom kampa in konča v savni.Sede in pošteno prdne.

Velik dlakav moški se prikotali do njega in vpraša:" Si me klical?"

Francelj mu začuden odgovori,da ga ne potrebuje.

"Tu velja pravilo,da če prdneš,pomeni,da si me klical",odgovori velikan.Franceljna obrne in ga pošteno nategne.

Francelj-novopečeni nudist se privleče do recepcije in zakriči: "Dajte mi tistih 1.000 eurov nazaj.Mene več ne boste videli."

"Toda,gospod",je začudena receptorka, "ali vam naš kamp ni všeč?"

"Poslušaj,mladenka",se razburi možak,"star sem 68 let.Dvigne se mi enkrat na mesec,prdnem pa 15 krat na dan,jaz hočem domov!!!"

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

20. mar 2015 7:04

VEČERJA

Mlad zakonski par je sedel pri večerji in mož se je pritožil:"Spet hrana iz konzerve?"

"Ja,dragi moj,toda tokrat je bil na konzervi tako lep kužek,...in spodaj je pisalo:Za mojega ljubega."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

20. mar 2015 15:00

POGOVOR DVEH ŠVEDSKIH NOGOMETAŠEV:

"Hi.Where are you from?"

"Hi.I am from Bosnia."

"I am from Germany."

"Sereš...?"

"Majke mi!"

 

VREMENSKA PROGNOZA:

Za vikend će biti 30 stepeni:

-15 u subotu

-15 u nedelju

 

PORUKA ŠEFU:

Meni je moj psihiatar rekao,da vi ne postojite i,da vas ja izmišljem.

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

21. mar 2015 6:08

TAST

En fant je zaljubljen v hčerko rabina Goldenberga in bi se želel poročiti z njo.Zato gre do očeta in povpraša uradno za roko njegove hčere.

Rabin mu raztolmači:"Vidiš,mi smo Judje in imamo eno specialno posebnost.Če se hočeš poročiti z mojo hčerko,moraš najprej prestati eno preizkušnjo.Vzemi tole pomarančo in se vrni jutri."

Fant je bil malo začuden,ko je odhajal od rabinovih.

Naslednji dan se zopet vrne k njim.Oče ga vpraša:"Kaj si napravil s pomarančo?"

"Pojedel sem jo,ker sem bil lačen."

"Zelo slabo.Vidiš,pri nas olupimo pomarančo in z olupkom napravimo čudovit liker.Potem razlomimo pomarančo na dvoje,polovico damo ubogim,drugo polovico pa porazdelimo med člane družine.Polovico pečk naslednje leto posejemo,polovico pa prodamo na tržnici.Ampak,dobro.Dajem ti še eno možnost."

Dal mu je salamo.

Dečko odide malo nejevoljen in se drugi dan vrne.

"Torej,kaj si napravil s salamo?",vpraša oče Goldenberg.

"Iz vrvice sem si napravil vezi za čevlje,iz malega aluminijastega obeska,ki je bil na salami sem napravil medaljonček za vašo hčerko,prerezal sem salamo na dvoje,polovico dal revežem,drugo polovico pa razdelil v družini."

"Zelo fajn.",se razveseli rabin.

"Kaj pa si napravil od kože,oziroma črevesja?"

"Iz črevesa pa sem naredil prezervatil,s katerim sem nategnil vašo hčerko,vam pa prinašam bel ostanek znotraj tega črevesa,da lahko napravite jogurt ali kefir..."

 

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti