Aparat za peko kruha

smak  

član od: 3.5.2006

sporočila: 19

3. maj 2006 22:40

Prosim za pomoč pri nakupu pekača za kruh. Rad bi imel dober pekač pa je taka zmeda na trgu (preveč izdelkov) tako da bom hvaležen, če mi kdo napiše s katerim pekačem (firma:model) je res zadovoljen ali pa ni , na kaj naj pazim pri nakupu .. Po občutku mislim, da mora imeti dve gnetilki, cca 12 programov, kontrolo zapečenosti, ugoden za čiščenje, teža kruha 700-1000g, zakasnjen vklop . Hvala v naprej za vaše komentarje oz. predloge. smak

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

4. maj 2006 8:09

Samk vse si sam povedal tisto le glej da bo imel dve gnetilki jaz sem imela clatronikovega in sem bila zelo zadovoljna z njim potem pa se mi je pokvaril in sem si vmes sposodila ot tašče severinovega z eno gnetilko in nikakor ni prišel takšen kruh kot sem želela potem sem kupila enakega kot sem prej imela samo da piše na njem unitet in moj kruh je zopet odličen seveda pa je z dvema gnetilkama.Pa vidim da si nov in dobrodošel med nami kmalu boš postal odvisen od Kul. Lep dan še naprej mamazeljka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

4. maj 2006 10:06

Tipka, kot stara kruhopekica si dovolim majhen nasvet. Posodo je včasih potrebno namakati tudi z zunanje strani, to je potrebno, ko se gnetilke nočejo vrteti. Nikar na silo! Lep pozdrav! riba-ribica

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

4. maj 2006 20:31

Ja, se strinjam z ribo-ribico - nikar na silo. Jaz sem moj prvi aparat, ki je bil znamke Hitacci, uničila ravno zato, ker se mi gnetilke niso hotele vrteti. Aarat je delal in delal in motor je pregorel. Je pa to bilo pred nekako 17 leti in apatar nekaj mesecev takrat ni bil v uporabi. Sedaj te bojazni, da bi se gnetilke zasušile, ni več, ker aparat, tokrat Severin, dela vsakih nekaj dni. LP kača

smak  

član od: 3.5.2006

sporočila: 19

5. maj 2006 22:07

MamaZeljka Hvala za odgovor, praviš da sem na pravi poti, pa mi jo še malo olajšaš in mi izdaš model tvojega Uniteda. Lp Smak

smak  

član od: 3.5.2006

sporočila: 19

5. maj 2006 22:56

MamaZeljka Hvala za odgovor, praviš da sem na pravi poti, pa mi jo še malo olajšaš in mi izdaš model tvojega Uniteda. Lp Smak

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

5. maj 2006 23:36

Moj model je UNITED BM 5127 pogledaš si lahko na www.sas.si ali jim pišeš in vprašaš za nasvet na info@sa.si jaz sem ravnokar pogledala in imajo en aparat ki ima dve gnetilki ter hitri program,zakasnitev in še druge stvari skratka podlej si in uspešen nakup ti želim in veliko dobrega kruha. LP mamazeljka

smak  

član od: 3.5.2006

sporočila: 19

6. maj 2006 9:25

MamaZeljkaHvala za odgovor, praviš da sem na pravi poti, pa mi jo še malo olajšaš in mi izdaš model tvojega Uniteda.Lp Smak

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

6. maj 2006 14:21

Pri nas pa smo že nabavili novega, ker stari razpada, revež je bil preveč zaposlen. Nabavljen v Mercator tehnika, na njem piše Ewa, verjetno je iz angleškega govornega področja, ker ima 3 velikosti štruce v lb. Posoda je malce višja, kot je bila pri ostalih dveh, tako speče čudovito tudi ob desni strani, kar je bil pri prejšnjem problem. Cena: 10.108,00 SIT. Žal niso priložena originalna navodila. Lp iz vetrovnega Maribora! riba-ribica

smak  

član od: 3.5.2006

sporočila: 19

6. maj 2006 22:25

Sem kar naročil predlagani United BM 5127. Verjamem, da je dobra izbira kaj več pa napišem, ko ga dobim in potestiram. lp smak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti