Turčija-kemer

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

17. jul 2006 13:23

Je bil mogoče kdo v Camyuvi? Je kdo najel avtomobil? Kakšne so kaj ceste? Hvala in lep pozdrav! Romanad

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

13. avg 2009 23:28

Pozdravljeni.

Mene pa zanima, če je  bil kdo v Turčiji konec septembra oz. začetek oktobra? Kakšno je vreme in voda?

Hvala

Lp

Pitončica

Kitanna  

član od: 16.12.2008

sporočila: 116

14. avg 2009 7:53

Midva sva bila tri leta nazaj v Camyuvi, v Camyuva Beach hotelu. Luškan, majhen hotel, full se trudijo za goste. Edino kar me je motilo je bilo to, ker piše da imaš 1x turško kopel zastonj, pa ti jo nočejo nardit, če zraven ne vzameš še kakšnega peelinga, masaže (proti doplačilu seveda). No, vsaj takrat je bilo temu tako. Plaža je prodnata, imajo pa nareto tako laseno stezico do morja, tako da se lahko greš bos kopat. Voda je bila takrat čudovita, skoraj malo pretopla - 28 stopinj. Bila sva pa tam na sredi septembra. Čisto povprečen dopust, če ga primerjam z ostalimi. Ogledat sva si šla Pamukkale (takrat te peljejo še v tovarno tepihov, pa ogled kako izdelujejo stvari iz onyxa). Bi pa šla gledat še Kapadokijo, če bi bila tam 2 tedna. Splača se iti z avtobusom iz Camyuve v Kemer (cca. 6 km), ker so avtobusi cenejši od rentacar-ja. Vsaj takrat je bilo tako... Ceste so čisto civilizirane, z asfaltom in tremi voznimi pasovi. Lani sva bila v Turčiji konec septembra in sva imela smolo z vremenom, je 3 dni deževalo. Drugače ima Turčija zelo malo deževnih dni med sezono, mislim da okoli 7, tako da sva res imela smolo, ker vsa naletela ravno na dež... Voda je bila topla. Je bilo pa kljub dežju nepozabno. Bila sva v mestu Side. Lp Kitanna Sporočilo je spremenil(a) Kitanna dne 14. 2009 08:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti