Se gremo igrat?

neznan uporabnik

19. apr 2011 14:43

Aja! Ime in priimek!

Frit Pomfri.

japaja

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

19. apr 2011 16:10

Cila, avrorica de Fonseca je priznala, da je knjiga v celoti izmišljena, če se ne motim. rosie

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

19. apr 2011 16:33

Cila je napisal/a:

Da ne bomo pozabili, kakšno je vprašanje sploh bilo. 

Mimogrede: za surov krompir sem doslej že velikokrat slišala, da je škodljiv in da fajn zbolimo, če ga jemo. Te dni pa berem  Preživela z volkovi in ta deklič naj bi si na poti lakoto pridno tešil s krompirjem, očitno surovim, ker nikjer ne piše o kurjenju ognja  .



Cila

 

Oče mi je pripovedoval, da je jedel surov krompir, da mu ne bi bilo treba naslednji dan v šolo, pa ni bilo nobenega učinka.

JJ

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

19. apr 2011 16:40

rosie je napisal/a:
Cila, avrorica de Fonseca je priznala, da je knjiga v celoti izmišljena, če se ne motim.

rosie

 

Uh, pa res. Šele sedaj sem šla brskat po internetu. Ampak avtorici zamerim samo to, da ne ve, da je krompir treba skuhat  + še kar nekaj prehrambenih kiksov. Upam, da jih ni bilo veliko, ki jih je zamikalo poskusiti.

Japaja: a ni polno ime  Antony Frit von Pofrit .



Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 19. 2011 16:41

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. apr 2011 18:49

JanisJoplin je napisal/a:

Cila je napisal/a:

Da ne bomo pozabili, kakšno je vprašanje sploh bilo. 

Mimogrede: za surov krompir sem doslej že velikokrat slišala, da je škodljiv in da fajn zbolimo, če ga jemo. Te dni pa berem  Preživela z volkovi in ta deklič naj bi si na poti lakoto pridno tešil s krompirjem, očitno surovim, ker nikjer ne piše o kurjenju ognja  .



Cila

 

Oče mi je pripovedoval, da je jedel surov krompir, da mu ne bi bilo treba naslednji dan v šolo, pa ni bilo nobenega učinka.



JJ

 

Normalno, premalo ga je pojedel

lp

cervus

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

19. apr 2011 19:42

 sok surovega krompirja pa pomaga pri zelodcnih tezavah.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. apr 2011 19:55

Pa tudi, vsaj Jack London je takega mnenja, pri skorbutu. En ameriški štos, tako kot fižol in polenta.

nola

neznan uporabnik

19. apr 2011 19:57

Mah,to je tudi Multivitamin sprobaval v osnovni šoli. Sem se najedel naskrivaj surovega krompirja, vročine od nikoder. Pol sem bil pa rahlo jezen in sem termometer položil na radiator. Tam ga je pa razneslo in smo pol živo srebro lovili po sobi. Pol je pa Multi mami rekel,da noče en teden it v šolo, ker so tršice grozne. Jaz pa mel doma dva papagaja, ki sta mi bla bol všeč, ko tršice. Pa so mi napisali opravičilo. In sem se en teden posvečal papagajem. F..k the school. Sem se več od teh papagajev naučil v tem tednu. Ja,ja, že vidim kako boste eni vzrohneli... potuha,potuha in bla,bla, bla. Meni pa je enotedensko druženje s papagajčkoma dalo več kot vse krede. Meni osebno. Dvomim pa, da se je kdo od mojih sošolk in sošolcev strašno opametio v tistem tednu v šoli.

Zaj mam drugo mico-maco. Se tudi učim. Ni to ravno tak enostavno. Sem pa močno in strašno razočaran nad enimi v tej naši ljubi državi. Ja, zelo, zelo. Nimam črk,da bi napisal kaj si mislim.

 

Multavitamin

multivitamin

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

20. apr 2011 10:24

Pa menda ne bo na enem krompirju (čeprav je to moje najljubše sadje) nasedla štiristoinveč strani dolga igra?  A bo ena zinla že tega parmentjeja al se bomo šli  jaz vem, pa ne povem v nedogled?

nola

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

21. apr 2011 11:05

Jaaankooo, poglej, a je to že dovolj? Zgoraj, pri noli?

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti