Se gremo igrat?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. mar 2011 20:57

Multi, ja, sej smo poguglal - ampak punce nimamo ankol dost predigre, no...

lp

P.s. A si mislil gorosok???? (ja, no, saj vem, oni zapis ni ravno pravi za tale prevod, je pa približek - in lahko rečemo, da je tale sok v povezavi s kulinariko, če že ona super operna pevka ni bila  , )

cervus

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. mar 2011 20:59

Na, medtem ko sem klofala na tipkovnico, so me že trije prehiteli  .

lp

cervus

neznan uporabnik

2. mar 2011 21:01

Saj vem,da odgovor ni v imenu gore al otoka. To so imena. Kot je ime pevke. Samo na tem hribu se skrivajo črne solze,ki ne premagajo glasu pevke in pevca, niti pogleda. Odgovor kdo toči črne solze pa je že itak dan. Namig vsaj. Saj so lahko tudi rdeče ali modre al vijolčne. So pa solze trpljenja in strahu.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

2. mar 2011 21:06

Aja,oprosti Nola, jaz sem se toliko radiral, da sem spregledal. Je pa res hrib Mont Serrat nad Barcelono, pol je en otok v Antilih - ta je bruhal črne solze oz pepel lani in pokopal ne vem kok ljudi,da so ble solze še bolj črne. Žal se pa na tem hribu nad Barcelono dogaja še nekaj, kar človeka navda s solzami. Nekdo pa toči črne,da potem človek lahko toči bele al kake že.

 

Multivitamin

multivitamin

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

3. mar 2011 10:25

Ostanimo v Barceloni

barbara9

neznan uporabnik

3. mar 2011 11:03

Japaja, kaj bi ti še lahko malo prevedla. Saj nekaj sem razvozlal,samo nisem čist ziher,če sem prav pol povezal? Prosim. Hvala.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

3. mar 2011 11:25

Ne rabiš prevoda, glej sliko

japaja

neznan uporabnik

3. mar 2011 11:35

Ja a je pol Miro, pravilno. Ker sem verjetno itak mimo vsekal???

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

3. mar 2011 11:57

Hehe...vprašanje ni "kdo" ampak "kje"

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti