Se gremo igrat?

neznan uporabnik

10. maj 2011 11:16

Ahaha......se je s tabo tut lušno igrat, ja.

In če imaš poleg oltarčka še kakšen drug odgovor glede rož...no, a jih daš na oltarček v buči ali v jajcu?

Po moje jajce ravno ne stoji naravnost pokonci, da bi ga kot vazo uporabili...edin če mu dno odrežeš..

Torej Nola, odgovor je

In ja, prepričana sem, da ga želim izvedeti



japaja

Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 10. 2011 11:17

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

10. maj 2011 12:27

Kar se tiče jajčnega ravnotežja, predlagam Kolumbov manever.

nola

neznan uporabnik

10. maj 2011 12:42

 Kolumbovega jajca po moje ne moreš za vazo uporabit..?

 

Uh, sploh si nisem mislila, da bo moje vprašanje tako težko.

 

japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

10. maj 2011 12:46

Aja, pa kot filozofski princip, model al kaj že, v stilu Kaj je bilo.......je tudi uporaben. No, o osnovni funkciji pa tole: NI uporaben zanjo (od tamodernih proizvajalk že ne.......). Aja, zakaj že (ne)?

 

rimljanka

neznan uporabnik

10. maj 2011 12:56

Zaradi luči, a?

Tole z jajci je pravzaprav ena žalostna štorija, če dobro premisliš....kvalitetnih, živih, takih, ki bi služila svojemu poslanstvu iz dneva v dan primanjkuje.

In iz dneva v dan je bolj pomembno, da je v mošnjah veliko cvenka in ne karakterja

 

Pa dej, Rimljanka, kam si nas zapeljala???!!!!

japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

10. maj 2011 13:10

Jazzzzzzzzzzzzzzzzzz? Kaj, ko bi o onem filozofskem enml razmišljala........al .........

rimljanka

neznan uporabnik

10. maj 2011 13:21

Ma jst itak skoz o razmišljam...so mi tko simpatični, če stojijo na kupu gnoja in kikirikajo...edin ne vem, zakaj mižijo? A jih je sram, pa se delajo "mene ni" al kako?

 

Mi je, kar se tiče modelov (?!), najbolj všeč tisti dovolj dolg vzvod al kako že...nekaj v zvezi s stečaji, pardon, s tečaji..se mi zdi, da bi tole pa Ežoj lahko dopolnil, je bolj od tega foha..

japaja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

10. maj 2011 13:37

japaja je napisal/a:

 Kolumbovega jajca po moje ne moreš za vazo uporabit..?

 

Uh, sploh si nisem mislila, da bo moje vprašanje tako težko.

 



japaja

Oh, za suhocvetke pač.

nola

neznan uporabnik

10. maj 2011 13:54

Okej, za suhocvetke. Zdej je treba pa samo še Kolumbovo jajce najti...

(Hoffmanove kapljice press)

 

Okej, zdej moram pa it pa pridem zvečer nazaj, upam, da bo do takrat odgovor na vprašanje o bučah znan

japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. maj 2011 17:06

japaja je napisal/a:

Tole z jajci je pravzaprav ena žalostna štorija, če dobro premisliš....kvalitetnih, živih, takih, ki bi služila svojemu poslanstvu iz dneva v dan primanjkuje.



japaja

Tole bo zelo ven iz konteksta, ampak ker je že o jajcih reč (pa naj bodo že kakršnakoli ) - danes sem bla v eni hiški, jajc, kolikor hočeš - nad glavo, pod glavo, na levo, na desno, spodaj, zgoraj, kamorkoli pogledaš - in vsa so bila jajca s poreklom, da veste - niti eno ni bilo klopotec!!!!   - uh, smeška za jajc (niti za razbitega) pa ni - .

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti