Se gremo igrat?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. mar 2011 18:32

Uh, uh, uh, nisem samo brcala v temo, ampak sem se kar cela zaganjala vanjo.....

lp

cervus

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

2. mar 2011 18:44

Jaz pa skor notr padu...

peter

neznan uporabnik

2. mar 2011 19:47

Kako to misliš, Barbara9 , da NAS odnaša????? Kdo pa je na koncu koncev tako (kulinarično??) vprašanje postavil, hehe.....?

Pa itak je tudi predmet, ki je na določeni lokaciji (po kateri sprašuješ), odnešen k stu mater

 

 

 

 

 

japaja

neznan uporabnik

2. mar 2011 20:04

Ma,to je res v Barceloni, saj ni ravno nek hrib ohaha,je pa. Solza pa je levo. Sicer odvisno od kod prideš, je lahko levo al pa desno. Je pa. Čeravno so tri črne solze tam v Barceloni.

 

Multivitamin

multivitamin

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

2. mar 2011 20:19

Je že res, da ni kakšen hud hrib, ampak toliko je pa le visok, da se nanj lahko pripelješ z žičnico.

nola

neznan uporabnik

2. mar 2011 20:23

Bravo Nola, jaz se na Pohorje tud tako vozim.

Jaz vem,ker hrib je to pa ne povem. No,ma podobno ime kot en mali otok v Antilih. Na Mt.....

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

2. mar 2011 20:33

No Mt. je okrajšava za Mount ali po domače hrib. Pol se pa nadaljeje. Je malo v povezavi s kahlicami al kahlami. Čeravno ljubkovalno. No, torej????

 

 

Vsaj pogulgla se lahko ne,keri hribi so okol Barcelone. Jih ni ravno veliko, še manj pa, na ktere bi vozila žičnica in bi se imenovali Mt. .....t. Po čemer je delno Barcelona dobila tudi ime.

 

 

Multivitamin

multivitamin

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

2. mar 2011 20:45

Vidite, dandanes so fondacije moderne in vseprisotne, pred 35 leti najbrž še ni bilo (čisto) tako. A ne bi bilo lepo, če bi se ena imenovala Fondacija miru (in bi nam mir delila.........). Sanje, sanje....... A gremo vmes na en juice na en hrib, morda jo pa le kdo ustanovi.

rimljanka

neznan uporabnik

2. mar 2011 20:46

Nola,a lahko razširiš vprašanje na črne solze? Nekje so lani zelo tekle in to prav črne, pa je isto ime.

 

Multivitamin

multivitamin

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

2. mar 2011 20:56

Multi, nisem jaz postavila vprašanja, obrni se na barbaro9.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti