Se gremo igrat?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. feb 2011 14:42

japaja je napisal/a:

Jebela, že ko mislim, da kaj razumeš, me pa demantiraš, no???!!!!!

japaja

Lej jo no, lej, a zdaj me boš pa krivila, če sem butasta!!!!!???? Že to, da sem, je dovolj hudo, kriva za to pa res nisem!!!!!

lp

P.s. Hja, vidim, da rada vlečeš vzporednice!!!!!

cervus

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. feb 2011 14:46

Aja, tist zeliščni šopek pa čist mim zveni, no!!! Reče se bucket granit!!!!

lp

cervus

neznan uporabnik

17. feb 2011 15:20

Eh, vzporednice, ja....ne upam čist preplonkat, da me ne bi kdo za krajo obtožil (lako meni ki obvladam več načinov pisanja KOKODAAAAAKKVAK ČIVČIV)

Granita pa ne bi, hvala,  imam svojega dost na lagarju (sem pravočasno dobila insajderske info, da bo Jankovičič vse tiste kocke zalil)

 

P.s.: tudi če nisi sama kriva, ukreni vendarle nekaj?!

 

japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

17. feb 2011 16:01

japaja je napisal/a:

Dej ti meni rajši povej, kako se reče tistemu kovinskemu jajčku (in ne jajcu) za kuhanje čaja? (Pa ne me zdaj spet vprašat, če jaz v jajcu čaj kuham)

japaja

Iz zeliščnega šopka se načeloma ne kuha čaja, ampak se ga uporablja pri kuhi slanih jedi. In, kot pravi nola, tudi v gazo zavita zelišča niso za čaj.

No, da ne bo pomote, tulki ne zavidam zmage, imam pa rada natančnost (kar je najbrž poklicna (ppa nikakor ne defpormacija) ...

rimljanka

neznan uporabnik

17. feb 2011 16:22

Ajoj! Pa itak je bilo govora o tem, kam se lahko zelišča pri kuhanju juh, obar, omak....dajo.

Kdo je pa rekel, da se v jajčku ali pleničkah kuhajo začimbna zelišča za čaj.

Itak imaš tam vesga boga: šetraj, petršilj, lovor.........

 

Čeprav dostikrat skuham čaj iz materine dušice, šetraja, majarona, žajblja....tudi čez pleničko smo že precejali, ja...

In če še cedila ne bi imela nikakršnega, bi verjetno zvezala čajni šopek, ga potunkala v vrelo vodo, držala za peclje in po nekaj minutah vzela iz vode ven.

(eni smo bili pri tabornikih, drugi smo na kmetih gor zrasli, eni smo v žlahti z Norisovim Čakijem, eni se pa pač znajdemo...KVAK)

japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. feb 2011 16:29

japaja je napisal/a:

 



japaja

Kuga pa je zdej to??? A zdej me še ti takole ob živce spravljaš?????? A ni dost, da me že čvekice?????

lp

P.s. Evo, čakajoč na tulkino vprašanje, mal klofam po tipkovnici - resno me skrbi, da bo v inglišlengvič

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

17. feb 2011 16:30

No, to drži, mi s kmetov se znajdemo, vsaj nekateri.

rimljanka

neznan uporabnik

17. feb 2011 16:42

Po moje Tulka nalašč odlaša z vprašanjem

 

 

 

japaja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

17. feb 2011 17:10

Če bo še dolgo odlašala, bo pa že to lahko vprašanje - namreč le zakaj Tulka odlaša z vprašanjem?

nola

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

17. feb 2011 17:57

A ve, da je prav odgovorila?! lp mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti