Prireditve po sloveniji

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

26. apr 2007 21:58

Hvala Maja ,pa res drži. lp goga

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

27. apr 2007 8:05

4. in 5. maja je srečanje motoristov v Križevcih na Goričkem. Organizira ga moto klub Gronska strejla . Kamp in prireditev brez vstopnine, dobra muzika in hrana. Vabljeni! Kyara

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

27. apr 2007 18:00

povabljeni v slovenj gradec,jutri 28.4. praznik Svete Elizabete!Bogato založene stojnice,hrana,domača obrt,...(upam da bo vreme držalo).. senka

Jerča  

član od: 24.11.2006

sporočila: 146

28. apr 2007 9:28

V Gorjah na Gorenjskem se dogaja Jurjev semenj. Danes je od 16h naprej srečanje gorenjskih pihalnih orkestrov. Sledi veselica :) Vabljeni! Lp Jerča

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

7. maj 2007 14:13

Posredovano od Marjeta K. Svetel: Konec maja in v začetku junija bo v Bohinju potekal prvi mednarodni festival alpskega cvetja. Gre za zelo resen poskus Bohinjcev (tistih, ki imajo res radi svoj Bohinj in se zavedajo njegove žlahtne naravne in kulturne dediščine!), da bi opozorili javnost na pomen bohinjske flore, da bi v Bohinj privabili kakovostnejše turiste, dali domačinom samozavest, da njihov kraj nekaj pomeni in podaljšali turistično sezono (pred napadom kopalnih turistov) Prepričana sem, da gre za zelo dobro in dobrodošlo pobudo. Kot vsak začetek bo morda tudi ta združen s kakim spodrsljajem - ampak nič ni nepopravljivega. Mislim, da je zelo pomemebno, da to pobudo podpremo in pomagamo, da bi se posrečila in "prijela". Bohinj in TNP to potrebujeta! Pridite torej v Bohinj, udeležite se porireditev, vodenih izletov in delavnic, naučite se kaj novega - in povejte o tej zadevi svojim znancem.   Lep pozdrav   MArjeta K. Svetel    

 

 

http://www.vila-park.si/facw/index.htm

 

LP,

kobra 1

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

8. maj 2007 11:28

Kar se golice tiče- po moje so sedaj že pri kraju: sem bila 29.4. tam, in so pod Golico prav lepo cvetele. Na golici pa bolj živahno kot na MB kolodvoru :) tabina

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

10. maj 2007 8:32

V Kopru je konec tedna prav zabavno, istrske tržnica, pa razne prireditve, skratka za vsakega nekaj ob sobotah in nedeljah v Kopru. lp Winnie

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

10. maj 2007 10:30

Kobra I, a kaj veš, kako je s plačili parkirnine sedaj v Bohinju? Baje je bila svoj čas nesramno draga in verjetno se kdo, ki se je s tem "opekel", ne bo želel vrniti tja prav zaradi tega? Mogoče pa se je že kaj spremenilo (na bolje seveda) in bodo vsaj za ta dogodek kako drugače uredili parkiranje. Vsekakor me zanima ta dogodek in če bom mogla, se ga bom tudi udeležila. Tale tema na forumu je zelo dobrodošla, zato tudi tebi Kobra I lepa hvala za obvestilo. lp ZIMA

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

10. maj 2007 11:23

zima, se bom pozanimala in ko izvem kaj novega,takoj  javim. Osebno dvomim, da se je okoli tega kaj spremenilo.

 

PS. Včeraj je bila čudovita(brezplačna - nenačrtovana) vožnja z ladjico po Ljubljanici v največjem nalivu. Ko smo pristali je sijalo sonce.

Iskoristimo tisto kar vam je v življenju daneo če že tega ne moremo, kar nam ni. 

 Lp,

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti