Ic8000 aparat za sladoled delonghi

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

22. maj 2006 11:24

Tako ja, kot je rekla Veri, pa zelooo težak je, tudi po tem ga prepoznaš ;) Aki

hope  

član od: 27.1.2005

sporočila: 166

31. maj 2006 13:43

AcidX, sem ti ostala dolžna odgovor. Aparat sem dobila in dvakrat že tudi sprobala. Sem zadovoljna, sicer mi sladoled ni ratal ne vem kako trd, ampak sem to pričakovala, ker imam zelo star zmrzovalnik, ki bolj slabo dela. Slaba lastnost aparata je ta, da moraš imeti posodo prej v zamrzovalniku, drugače pa je super. In sladoled je odličen! Lp hope

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

31. maj 2006 14:17

http://www.gaggia.com/macchine-da-caffe.asp?cucina_ Moja mašina za sladoled je taka.Tisti ki ste bili na pikniku v Peklu in bili dovolj firbčni, ste jo lahko videli. Posode ni treba dajati predhodno v zamrzovalnik.Kupila sem rabljeno v Sloveniji(imela srečo).Za nov aparat je treba v tujino. l.p. Vesna Leben

kolma  

član od: 6.11.2001

sporočila: 73

31. maj 2006 17:43

Zdravo! Imam mislim da enak aparat DeLonghi in moram reci, da nisem prevec zadovoljen. Kot prvo mora biti posoda vsaj en dan prej v zmrzovalniku in kar je najhuje, je treba pripravljeno maso preden jo das v avtomat ohladiti tako, da skoraj zmrzne. Drugace se sploh ne zgosti oz. samo po robu malo. Sladoled je sicer dober ampak je predolga priprava. Po mojem mnenju. Mislim, da si je bolje umisliti takega s hladilinikom, ker mislim, da so ostali vsi enako dobri. Lp, Kolma

papaja  

član od: 21.3.2006

sporočila: 4

31. maj 2006 20:36

Zivjo! Ligojna napisala si, da imaš aparat od Gaggie. Zanima me, če je aparat dober in predvsem kakšen sladoled naredi. Prejšnji teden smo se z družino lotili iskanja te "mašince", a žal neuspešno. Danes pa je oče v italijanski Gorici staknil tako, kot jo ima Ligojna. Stane pa nekaj več kot 200 evrov. Lp! papaja

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

31. maj 2006 21:06

papaja je napisal/a:
Zivjo! Ligojna napisala si, da imaš aparat od Gaggie. Zanima me, če je aparat dober in predvsem kakšen sladoled naredi. Prejšnji teden smo se z družino lotili iskanja te "mašince", a žal neuspešno. Danes pa je oče v italijanski Gorici staknil tako, kot jo ima Ligojna. Stane pa nekaj več kot 200 evrov. Lp! papaja
Imam tudi gorenjev aparat že 18 let,posodo je treba dati vsaj za 10 ur v zamrzovalnik.Naredi dober sladoled,ampak predhodno morajo biti sestavine dobro ohlajene. Aparat Gaggia imam dober mesec.Kupila sem rabljenega za 35.000 sit. Ima to prednost,da posode ni potrebno dajati v zmrzovalnik. Sestavine ni potrebno da so dodatno ohlajene.Naredi dober sladoled,to lahko povejo tisti,ki so ga poskusili v Peklu.Ko je sladoled narejen,po 5 minutah lahko delaš naslednjo rundo. največkrat delam po tem receptu,ki pa ga večkrat modificiram http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=3987 Vesna Leben

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

31. maj 2006 22:56

Ligojnin sladoled v peklu je bil res odličen. Še vedno razmišljam o nakušpu. LP Matjaž

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti