Sladoled na miklošičevi

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

18. maj 2006 20:25

Jaz pa zmeraj ko grem v trgovino pogledam v hladilnike ,če že imajo mandarina lučke.Teh se spomnim ,da so mi bile kot otroku najboljše ,čeprav nimam rada sladoleda.Pa vendar jih nisem videla po trgovinah že več let .Res škoda. Balu balu

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

18. maj 2006 20:38

balu to se pa še jaz spomnim! Mmmm so bile dobre, sočne, okusne...pa takrat so bile med cenejšimi...si mi pa priklicala sp(k)omin:) p

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

18. maj 2006 23:43

Če grem na sladoled v centru, grem na Pločnik. Ali pa morda v Čolnarno. Ampak nikjer ni tisto "wow, za dol past". Sicer pa ... hm, ja , Kresnička. Včasih je bila hvaljena Anika v Trnovem, ampak ko sem šla pred slabim mesecem tja, sladoleda še niso imeli. Halo? Pa tudi takrat, ko so ga imeli, ni bil nevemkakšen. Zvezda zna bit fajn, pa morda tudi Nana - torte imajo dobr, če pa imajo tudi sladoled, pa ne vem. Aja, jaz tudi ne morem prestopiti praga Poeta (?). Samsara je bila fantastična, le stoji so bili že bolj v zadnjih izdihljajih. Drugače je pa tudi v Ulli v Cityparku bil dober včasih. LP

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. maj 2006 8:44

Ja, in Leone sladoledi so tudi okusa Raffaello, tak okus, kot ga prodajajo v Volčjem Potoku. Ga imajo tudi na ploščadi na Nazorjevi pri Modni hiši. Loni Makaroni

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

19. maj 2006 11:28

Mi imamo Leone sladolede pogosto na mizi. Kupujem une trilitrske s tremi okusi. So dobri in cenovno ugodni. Za mene je nanadkriljiv okus jogurt z marelico. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti