2. srečanje kulinarične slovenije

AKSI  

član od: 14.11.2005

sporočila: 51

19. jan 2006 9:11

Mamamia, hvala lepa za prevoz,komaj čakam da se spoznamo. Kar pa se tiče pospravljanja in čiščenja, pa jasno, z veseljem!! Glede sladic se tudi jaz strinjam, pa se bomo itak še vse dogovorili. Ko vse tole prebiram mi je kar žal, da bo to komaj pomladi.Pa saj hitro čas beži. lep dan vsem, brigita

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

19. jan 2006 9:44

matjaž je napisal/a:
Primorke in primorci vam pa naša dolenska "kislca" ne paše najbol
Vem da je to izven konteksta ampak moram vskočit, ker dober cviček ni kisel! Že tako se ga premalo ceni, ne moremo mu še mi pravit kislica lp, Marija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. jan 2006 10:35

Cvička pa nisem pila že 100 let. Če bom slučajno zamudila, lepo prosim, da mi shranite 1 deci. Bom pa prinesla s sabo domači refošk(naš izdelek).

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

19. jan 2006 11:03

No, hetero, jaz ne bi bila tako rigorzna glede staniol papirja. Se dajo sladice čisto lepo kam prinesti v spodobnih posodah, izkušnje z oktobrskega kulinaričnega srečanja (poglej v Galerijo, lepo prosim). Pa dobro, saj nisi čisto tako mislil, kaj? Meni je vseeno. Rada grem v dobro gostilno, rada grem tudi na piknik, s staniolom ali brez. Če srečanje organiziramo v prihodnjih tednih ali dveh mesecih, potem je jasno, da nam ostane samo lokal. Če pa bomo čakali do pozne pomladi, potem sem bolj za srečanje na prostem. Brez staniola, pač pa s kotli. Kdo pa pravi, da se ne moremo srečat že konec februarja pri Martinu in potem konec maja nekje na prostem? Mamamia mamamia

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

19. jan 2006 11:45

ojla tudi jaz se počasi prebujam iz zimskega spanja...super je tole za srečanje, čeprav m i e kar žal za Irsko...no morda pa kdaj drugič. Če še vedno zbirate predloge za piknik j e v bližini LJ še en krasen kotiček - Zajčja dobrava - ob smrekovem gozdičku, je tudi gostilna, pa veliko igrišče, pa travnik, pa tudi pokrit prostor..morda za rezervo??? :))) se pa bolj nagibam za pomladni čas, ko bo vreme že primerno za aktivnosti v naravi... se pa pridružujem kot dodaten par rok za pomoč pri organizaciji v LJ ali okolici LP Taja

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

19. jan 2006 11:46

Mamamia, tvoja ideja ni slaba. Bi se nas več spoznalo in bi za piknik točno vedeli kdo kaj dela, prinese.......Ker je res malo nerodno , da bodo organizatorji vse pripravili in še kuhali, mi ostali ne vešči tega pa samo nekaj prinesli. Ni pošteno do njih. Lumpica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

19. jan 2006 11:50

Jaz sem že lani hotel narediti piknik za kolege v zajčji dobravi, pa... Takole je bilo, ko sem se prijavil, lastnik vpraša koliko nas bo, pa rečem da okrog 10 samo lahko tudi samo 5, saj veste, kako je to, eni pridejo, drugi ne. Pa je zaračunal 5000 SIT (500 SIT po osebi). In to je računal vnaprej... Potem je bil dvakrat dež in sem prestavil, pol so mi pa vsi na morje pobegnili Sem šel nazaj po denar, pa ga najprej ni hotel dati, potem pa je odštel jurja za "stroške" kao in mi vrnil 4 jurje... Hočem reči, lahko bi pobrali akontacijo pa potem prešteli in bi plačal, ne da plačujem za vse, ki jih potem sploh ne bo. Zajčja dobrava me ne vidi več, čeprav je prostor enkraten. Pa še nekaj, cenim da se že zdaj menite, ampak do pomladi je še daleč, vsaj tule v Ljubljani je še zimsko vzdušje Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

19. jan 2006 11:59

Carmen, seveda velja za prevoz. Smo že štiri: razen mene torej Aksi, , Riba.ribica in ti. Še za eno imam prostor, ker drug avto bo peljala Galja. In če se Štajerke zbobnamo skupaj, nas bo za konvoj...pa iz avta bodo plapolale zastave Kulslo... Matjaž, ti si mi vedno bolj všeč. Take zdrave ideje in poglede imaš. Pa z mano se zdaj splača družit, tisti, ki je v moji bližini, dobi namreč še mojo porcijo pijače....Res se splača, iz časov, ko so sem še smela piti, je bil moj delež pri konzumirani pijači precejšenj... Torej: Štajerci smo "štart perajt" (pripravljeni na odhod, če se pravilno izrazim), samo kam naj pridemo nam še povejte. In pomagamo tudi, če je potrebno. Mamamia mamamia

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

19. jan 2006 12:04

Joj, kako se stvari hitro razvijajo. Jaz sem vsekakor za borovniško varianto in stanjol papir. Za sodelovanje pa sem se že itak javila (pod pokroviteljstvom dragičke). Prispevam lahko kako pecivo, pa meso, pa roštilj lahko tudi pripeljem po klancu navzdol iz Logatca v Borovnico, pa še kaj bi se našlo. No ja, Drot je pa tudi moje sanjarije prelil na papir. LP Dolores

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

19. jan 2006 12:39

Mislim, da bo moral Jernej narediti anketo.. Tina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti