Kaj beremo?

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

22. sep 2006 18:25

Juhica,imam že skoraj celo zbirkood Donne leon,nazadnje sem kupila Žar plemstva,se mi je tako vlekla.Sedaj se sprašujem ,če se splača še kupovat? Uživam v knjigi Nore Roberts-Uročen lp goga

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

22. sep 2006 21:10

Čao, prebrala sem Sužnjo, resnično izpoved nubskega dekleta Mende, ki so jo kot deklico kruto ugrabili Arabci in prodali kot sužnjo. Res zelo zelo kruta zgodba. In javnost brije norca iz T. Križnarja, ki želi opozoriti svet pred vso grozo, ki jo po svetu še trpijo..... priznam, večkrat nisem spala zaradi omenjene zgodbe male deklice. Lep pozdravček, S.

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

22. sep 2006 21:34

gogad je napisal/a:
Juhica,imam že skoraj celo zbirkood Donne leon,nazadnje sem kupila Žar plemstva,se mi je tako vlekla.Sedaj se sprašujem ,če se splača še kupovat? Uživam v knjigi Nore Roberts-Uročen lp goga
Se strinjam Goga, vedno bolj so dolgočasne...Komaj pa čakam kaj novega od Henninga Mankella. Čeprav ima njegov inšpektor Wallander polno križev in težav, je precej bolj simpatičen kot Brunetti.. Če se stvari ne bi dogajale v Benetkah, dvomim da bi še sploh brala Donno Leon... LP juhica

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

22. sep 2006 22:46

Ciganko ste brale? val

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

23. sep 2006 10:39

Šele sedaj sem opazila to temo pa že nekaj časa pišete. Nikoli nisem veliko brala, tisto kar je bio "mus" za v šolo ( NAPAKA ) . Pre kakšnim letom in pol pa sem od prijateljice dobila Potterja, takoj sem požrla vseh pet knjig in komaj čakala šesto. Sedaj čakam sedmo!!! In šele sedaj čisto razumem tiste, za katere sem prej mislila, da so odbiti, ko tako nestrpno čakajo novo knjigo. Sedaj pa veliko berem, Potter mi je dal apetit še po drugih knjigah in prijateljica, ki me veselo zalaga z knjigami. Lahk ji rečem samo hvala, ker knjige so zakon. Ciganke še nisem brala. Sedaj sem ravno začela brat Sidney Sheldon- Nebo se podira, pred nekaj dnevi sem prebrala Ne gre samo za kolo, Lance Armstrong, med dopustpm pa Levinjo Svetega Marka in Smrt in kanček ljubezni-Marinina. Katero knjigo priporočate" katti

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. sep 2006 15:00

katti je napisal/a:
Katero knjigo priporočate" katti
Katti, pogumno preberi teh 54 strani, pa si boš nabrala naslovov dobrih knjig za celo leto ali pa še več, hehe. LP cervus

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

23. sep 2006 15:39

Pravkar začenjam z knjigo; Isabel Allende Hiša duhov. Če jo je že katera prebrala, se priporočam za malo oceno. Kyara

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

23. sep 2006 18:10

Isabel Allende,sem si jo sposodila v knjižnjici in po pravici povem da bolj dolgočasne knjige še nisem brala.Tako se mi ne vlekla,verjetno imaš drugačen okus in ti bo všeč,poročaj ko jo prebereš. Ciganko sem prebrala,lepa in žalostna zgodba.Val ,dobro da si me spomnila,je že zelo dolgo od takrat in jo bom z veseljem spet prebrala. lp goga

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

23. sep 2006 18:33

Issabel Allende je ena mojih najljubših pisateljic. V omenjeni knjigi mojstrsko preplete zgodbo družine Truebe s čilensko polpreteklo zgodovino, pri čemer je potrebno vedeti, da je nečakinja strmoglavljenega predsednika Allendeja in ji zato Pinoche ni ravno pri srcu. Tudi njene druge knjige zelo priporočam, še posebej Eva Luna in Hči sreče (Daughter of Fortune). mimika Sporočilo je spremenil(a) mimika dne 23. sep 2006 18:33:48

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

23. sep 2006 21:30

Meni so tudi všeč knjige od Allendejeve. Malo mistike je v njih... Mi pa ni bilo všeč Mesto zveri. Sedaj berem od Joanne Harris Peščene sipine...Zaenkrat gre... LP juhica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti