Kaj beremo?

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

31. avg 2006 19:57

Igor Karlovšek: Gimnazijec Ni zastonj dobil nagrade za večernico leta Mateja

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

31. avg 2006 22:16

Jaz imam rada pa južnoameriške pisatelje, ki pišejo na preprost, a tako pronicljiv način, da te stisne pri srcu! V tem trenutku mi je prva padla na pamet Starec, ki je bral ljubezenske romane - Luis Sepulveda. Drugače so mi pa tudi Skandinavci super (npr. Paasilina). Kar se lahkotnega branja tiče, ki sem ga obdelala pred leti, ko sem imela še več časa (je enako nič otrok), bi pa priporočala tole: Usode Foxovih Dolina lutk - Jacqueline Sussan Čarodejna ladja - Sandra Paretti Bes angelov - Sidney Sheldon Onkraj polnoči - Sidney Sheldon Marjorie Morningstar Stela Termogen - Uta Danella Lucky Od naših sem prebrala vse od Vitomila Zupana, Marjana Rožanca, v zadnjem času pa padam na Vesno Milek. Panika mi je bila všeč. Ugotovila sem, da Deso veliko lažje berem kot poslušam. jasna

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

31. avg 2006 22:38

Elaphus,ne vem če jo bom šla brat,še ko sem to brala ,mi je slabo ratvalo ,želodec me je začel bolet,da o solzah sploh ne govorim! Prehudo,prehudo! val

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

31. avg 2006 22:54

A ne bi blo fajn, če bi vsak zraven naslova in avtorja knjige napisal še zvrst - npr. kriminalka, komedija, ljubezenska....itd., da bi se vsaj približno znali usmeriti? To res včasih pogrešam. Ali pa, npr. sem nekje zasledila - priporočam za moške, da se zamislijo. Je moj prijatelj bil takoj za stvar in rekel: " No, pa da vidimo, kaj mi bejbe priporočajo v premislek. " :) jessy6

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

31. avg 2006 23:14

val je napisal/a:
Elaphus,ne vem če jo bom šla brat,še ko sem to brala ,mi je slabo ratvalo ,želodec me je začel bolet,da o solzah sploh ne govorim! Prehudo,prehudo! val
Val, ko sem jaz brala to knjigo (Puščavska roža), sem strani kar preskakovala, ker preprosto nisem zdržala - tako mi je bilo hudo - v Puščavskih otrocih sem pa mislila na to, da so zapisana pričevanja žensk, odraslih, ki so živela v sodobnih državah, pa so si dobesedno želela operacije - potem pa njihova pričevanja, kako jim je žal. Presune te do kosti, jaz sploh nisem mogla doumet, kako si niso predstavljala, kako bo - tradicija je včasih zelo močna in strašna stvar! LP cervus Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 01. sep 2006 12:17:23

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. sep 2006 8:22

Jaz sem vse tri do Waris dobesedno požrla, pa me je bilo tudi strah na začetku. Sem letala po vseh knjižnicah po Ljubljani, da sem jih dobila vse naenkrat. Loni Makaroni

mb  

član od: 13.9.2005

sporočila: 10

4. sep 2006 11:14

Trenutno berem Bela masajka. Odlična knjiga! mb mb

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

4. sep 2006 12:48

.......... čitam ŽIVLJENJE JE IGRA IN KAKO JO IGRATI....vsake toliko časa pa Kandelar. Castanedo sem tako prežvečila pred 20 leti...sem pa zadnjič opazila nekaj novega...tako da..... rada čitam ....vendar take knjige, kjermoraš imeti mir, da te nihče ne moti...in ker ga nimam....sem rahlo žalostna. lepo se imejte Petra 1

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. sep 2006 12:51

Petra1, imava enak knjižni okus??? Jaz sem pri Castanedovi: Moč tišine, prejšnji teden sem prebrala Povesti o moči in Notranji ogenj. Kandelar je pa sploh... (To soboto sem si kupila še enega vilinca, ta je že tretjei pri nas doma...) p.s. Ne morem pomagat, sem vesela, ko najdem kako sorodno dušo...

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

4. sep 2006 13:08

haha, ja točno to Castanedo sem gledala. Vilinci 3??? lp Petra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti