Kaj beremo?

Pika Nogavička  

član od: 1.10.2005

sporočila: 75

25. jul 2006 17:31

Mogoče je kdo že omenil: "Zgodovina traktorjev v Ukrajinščini" mi je bila nazadnje zelo všeč. Tako prijetno, ne preveč zahtevno branje... Pika Nogavička

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

31. jul 2006 13:05

Ravnokar sem prebrala Laž v postelji od Gaby Hauptmann ( Iščem impotentnega moža). Zelo zanimiva, na trenutke duhovita, saj se nasmeješ od srca, malo zmedena in tudi nevsakdanja. Za vse, ki ste prebrali Iščem impotentnega moža bo zagotovo branje "na mah". Priporočam. Lp Marjana

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

1. avg 2006 11:38

Ne morem verjeti komu koli priporočam Eno leto vdova nikomur ni všeč. Včeraj sem gledala še film posnet po tem romanu. Res ni nikomur všeč? Suzi

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

1. avg 2006 13:27

Dalsi, a si prebrala tudi knjigi Samo mrtev moški je dober moški in Iščem impotentnega moža? A sta knjigi primerni za poletno branje? alexis

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. avg 2006 13:44

Suzanaz: jaz sem jo imela enkrat izposojeno, pa mi ni potegnila nikamor. Naslednjic sem pa brskala po njej v antikvariatu in me je ornk zagrabila, tako da sem jo potem prebrala na dusek, kmalu po njej pa se ostale Irvingove knjige, ki so mi prisle pod roke (Garpov svet, Setting Free the Bears, The Fourth Hand, sicer so se mi zdele malo kopitarske, ampak se vseeno dobre; Until I Find You in Cider House Rules pa se cakam). Kaksen je pa film? lp, proxima

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

1. avg 2006 14:12

Cider House Rules je bil res dober. M. Caine je praktičen, Spiderman pa kot vedno enkraten v svoji vlogi. Nekak tako kot v Seabiscuit. Knjige pa še nisem brala.Until I find u pa ne poznam. Barbara Bradford Taylor:Angel... Imam občutek, da sem jo že brala. Katere od Nore Roberts se splača brat? Rosamunde Pilcher pa je takoooo dolgočasna za brat, da te niti veliki tisk v knjigi ne reši pred padcem v komo.... LP juhica

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

1. avg 2006 14:22

Film je bil posnet že leta 2004 in sicer z naslovom The Door in The floor. (Če se spomniš je tako v knjigi naslovljena pravljica, ki jo je napisal Ted) Film je precej dolg opisuje pa samo 1/3 knjige in sicer do odhoda Marion. (ko je bila Ruth še čisto majčkena) Marion igra Kim Basinger, Teda pa Jeff Bridges. Gleda na to da sem čisto po naklučju naleteal na film, zgleda, da ni imel posebnega uspeha. Jaz sem ga pa kar požirala. Suzi

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

1. avg 2006 14:22

Od Nore Roberts so vse knjige zelo, zelo dobre za brat in komaj čakam da še kakšna izide. Včeraj sem začela ob 9 zvečer brat knjigo in je bila tako zanimiva, da sem jo brala do 2 zjutraj - prebrala sem celo. Naslov je Cecelia Ahern: P.S.Ljubim te. Priporočam vsem ki se ubadate z majhnimi razprtijami v zakonu - za zamislit se. ariella

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. avg 2006 14:32

Jajaja, sem si sla vmes ze gledat IMDB - malo me sicer moti, da je posneta samo prva tretjina knjige, po drugi strani sem pa fanica od Jeffa Bridgesa. Bom napregla Mulo, ce bo kaj uspeha, hvala za namig. lp, proxima

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

1. avg 2006 15:18

Saj Garpov svet naj bi bil tudi posnet ampak ga nikjer ne izvoham. Cider House Rules si pa sigurno že gledala, je bil pred kratkim na rtv-ju. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti