Kaj beremo?

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

3. sep 2014 19:18

Vuh, to pa je triler! Z vse ljubitelje zvrsti: Chris Carter, Umori v živo.

Fora

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

4. sep 2014 14:39

MBrando je napisal/a:

Talele DIVJA...o ti maaaaaater. Da dol padeš. 3 dni v moji lasti, pa že končujem!?!?!? AAAAAAAAA 
Super je in jo res priporočam.

Takoj za njo, pa me že čaka nov primer komišarija Perkota; Skrivnost turkizne meduze 



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Meni je b ila tudi všeč in sem s privoščila malo stikanja po internetu - sem pogledala vse njene postaje. Poskusi, ne bo ti žal.

nola

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

5. sep 2014 14:16

M. Osredkar: Umor v Šmihelski vasi.

Še en primer dobre slovenske kriminalke ( čeprav ne tako kot komisar Perko....)

Sem se že prav na začetku nasmejala, ko najdejeo umorjenega v solariju in avtorica napiše, da je bil "srednje do  dobro zapečen"... in duhovitih vmesnih misli in stavkov je ničkoliko.

anaboleyn

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

5. sep 2014 14:52

Prebrala sem biografijo Borisa Cavazze - priporočam!!!

testeninca

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

5. sep 2014 19:15

Prebrala kamor te vleče srce. Dobra, dogaja pa se v Avstraliji. Sedaj pa berem Dekle na pečini, tudi fajn, zelo berljiva.

buča

Fora  

član od: 28.12.2012

sporočila: 136

7. sep 2014 20:04

Prebrala sem ganljivo pripoved o druzini, ki se sreca z  boleznijo ki redko komu prizanese, rakom. Avtorica Jane Green, Obljuba dela dolg.

Fora

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

7. sep 2014 20:21

Če se vam da brat o omenjeni temi, priporočam Gersonovo terapijo...

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

8. sep 2014 21:10

Vohunski triler "The Janus Man" Colin-a Forbesa-a. Cas hladne vojne, berlinski zid,  napetost med vzhodnim in zahodnim blokom, tajni agenti in tajne sluzbe, ... vesela sem da sem knjigi dala priloznost ker me knjige s tovrstnimi temami puscajo hladne. Napeto napisano, kratkocasno, vrze te v ne tako oddaljeno obdobje zgodovine, katerega se nas velika vecina se kako dobro spominja.

svenska

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

18. sep 2014 7:02

Kulinarički moji, a mi lahko prosim zaupate enih par dobrih knjig, kjer imamo komišarija (rahlo nerodnega, v letih, naveličanega), ITALIJO, iskrivo pisanje in rahlo prepletanje kulinarike.

V mislih imam stil DONNE LEON, SERGEJ VERČ-a, Andrea Camilleri, pa tudi DEMŠAR je super.

Skratka...da je iskrivo pisanje, rahlo kaotičen a nikakor za odvreči komisar, napet in za nohteke grickati, hihi.
Super pa je, če je serija knjig, da rastemo in se razvijamo s komisarjem. 

Sedaj ravno prebiram MAJO NOVAK in njen prvi kriminalni roman. Zanimivo...sploh ker je kraj dogajanja DUBROVNIK 

Ko pa tolele zakljucim, pa sem pripravljen za kakšnega komišarija in njegove napete prigode. 
Pa ok, ne rabi sedaj OBVEZNO biti ITALIJA. Pomembno mi je, da je zanimivo, iskrivo, rahlo komicno in napeto. Vse tiste zbirke norveških pisateljev so mi en mau morbidne. Seveda, kaj pa bi drugega pričakoval iz držav METALA in redke toplote ter sončeka 

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

goga  

član od: 23.6.2002

sporočila: 304

18. sep 2014 7:46

Giorgio Faletti: Jaz sem bog - odličen triler

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti