Kaj beremo?

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

4. jun 2006 22:12

Jennifer Crusie: Spletke....In tako bo šlo še naprej, če se zunaj ne mislli ogreti.. LP juhica

mandelj  

član od: 6.5.2004

sporočila: 90

5. jun 2006 9:15

Stena - Tone Svetina berem v Lj., Ribja jela - Bogomir Strohsack (recepti in nasveti za pripravo) pa na morju ob vikendih LP

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

5. jun 2006 13:23

V minulih tednih sem prebrala Paniko (zelo primerna za kratek čas), Lepotica s pomarančami (bolj tako-tako), Druga ženska (nekoliko dolgočasna), trenutno pa berem Sla po potovanju (zelo pritegne). sila

lonygirl  

član od: 13.12.2002

sporočila: 167

5. jun 2006 14:33

Trenutno "pod prisilo" berem dve knjigi: Mednarodne finance (Mojmir Mrak) ter Ne in amen - navodilo za verski dvom (Uta Ranke Heinemann). Pod prisilo sem napisala ker imam obe knjigi za obvezno študijsko gradivo. Druga me sicer interesuje veliko bolj kot prva. Lp, polona

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

5. jun 2006 17:31

Uh, meni je bila tale knjiga Ne in amen zelo zanimiva. Zdaj pa berem knjigo Ahmeda Pašića Islam in muslimani v Sloveniji. Z marsikatero ugotovitvijo iz knjige se ne strinjam, je pa dobrodošlo čtivo za razumevanje nekaterih dogajanj, predvsem za lažje razumevmanje muslimanskega pogleda na svet. Je pa v primerjavi s tem knjiga Umetnost sreče, napisal jo je njegova svetost Dalaj lama, pravi balzam za dušo. Pa tudi Tibetanska knjiga mrtvih da veliko mislit o razumevanju tega sveta... Mamamia mamamia

...Maja...  

član od: 10.6.2006

sporočila: 4

10. jun 2006 21:44

Goody: Evropska družina in Oakley: Gospodinja. Ja, moja študijska literatura. Malo za res malo za hec v kislih dnevih: Cosmopolitan. ...Maja...

Ivi  

član od: 17.6.2005

sporočila: 31

11. jun 2006 11:04

Napišite zraven, kakšna zvrst je vaša prebrana knjiga (kriminalka, romantika,zgodovinski...) Nazadnje sem prebrala LJUBEZEN V STEKLENICI in BELEŽNICA; pisatelj Nicholas Sparks. Ne jokam ob knjigah, pri teh sem pa obeh Nato sem si še ogledala film Beležnica in spet cmerila, kaj hočem. ROMANTIKA je tole, dragi moji. Ivi

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

11. jun 2006 14:17

Cimer:kako sem postel alkoholik Je pa knjiga avtobiografska. Kyara

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

11. jun 2006 14:29

Pozabita na hčer - Sandra Gregory Ravnokar prebrala. Resnična pripoved ženske, ki je večji del svoje mladost presedela v zaporih in njenih požrtvovalnih staršev. Mislim, da knjiga ne bi mogla bolje povedat kaj je brezpogojna starševska ljubezen. Ne priporočam preveč občutljivim, ker brez olepševanja opisuje krutosti, ki jih je ta ženska doživljala. Lp, Tina

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

13. jun 2006 17:52

Prebrala sem Alex Munthe: San Michele Bogdan Novak: Niki Jean Anthelme Brillat-Savarin: Fiziologija okusa ali Meditacije o transcedentalni gastronomiji Prinesla iz knjižnice Bogdan Novak: Novinarske race Vid Pečjak: Doktor živih in mrtvih (Nenavadne zgodbe) riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti