Kaj beremo?

situla  

član od: 6.1.2012

sporočila: 45

29. maj 2013 19:22

Končala Dan Brown: Izgubljeni simbol. Kar zanimivo branje.

situla

RozaRoza  

član od: 8.7.2010

sporočila: 12

29. maj 2013 19:44

Skrivno življenje čebel - Sue Monk Kidd. Zanimiv roman, priporočam.

RozaRoza

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

30. maj 2013 18:53

Končala Rojena iz tvojega življenja (Jodi Picoult), zgodba, ki ti da misliti, na koncu pa še te v jok spravi.

Zaradi tega sem morala prebrati nekaj lahkotnega, in sicer Fantazija (Sandra Brown). Knjigo sem prebrala v dveh dneh in je čisto navadna bolj kratka ljubezenska zgodbica, ki te samo malo razbremeni. Takšno je vsaj moje mnenje. 

Zdaj se pa bom lotila Dekle z mandolino (Prežihov Voranc) za Bralno značko za odrasle. Gre za zbirko njegovih novel in črtic. Me prav zanima, kako bo mi to šlo v branje.

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

30. maj 2013 19:21

Trenutno v roki Ekstra deviško, na seznamu (kupčku ob postelji) čakajo še Suši za začetnike (M. Keyes), Hočem te nazaj (J. Costello) in Vsiljivka (S. Kinsella).

Sunny09

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

30. maj 2013 19:57

mojezlato je napisal/a:

Končala Rojena iz tvojega življenja (Jodi Picoult), zgodba, ki ti da misliti, na koncu pa še te v jok spravi.

Zaradi tega sem morala prebrati nekaj lahkotnega, in sicer Fantazija (Sandra Brown). Knjigo sem prebrala v dveh dneh in je čisto navadna bolj kratka ljubezenska zgodbica, ki te samo malo razbremeni. Takšno je vsaj moje mnenje. 

Zdaj se pa bom lotila Dekle z mandolino (Prežihov Voranc) za Bralno značko za odrasle. Gre za zbirko njegovih novel in črtic. Me prav zanima, kako bo mi to šlo v branje.



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

 

Sigurno ti bo šlo. Lepo, da beremo tudi slovenske avtorje. Ko sem bila mlajša sem ga požirala. Ljubiš njegove knjige, ostanejo ti vedno v srcu. Je zelo berljiv in pri vsaki knjigi čutiš cmok v grlu. 

Suzi

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

30. maj 2013 22:50

Prebrala, Dekle ki bi rado bilo nekje drugje,Edvina Fliserja.Pisatelj zna presenetiti,z bujno domišljijo, le kje dobi vse te navdihe? No ja, zato so pa pisatelji mar ne?

adalbert

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

31. maj 2013 6:01

Donna Leon in Brunettijev ČETRTI PRIMER kateri me čaka v knjižnici!!. Just can't get enough  

Po "čajanki" knjižnega kluba v spremljavi slastnega ČOKO VEGANSKEGA peciva (zelo zelo dobro je to naredila naša veganska knjižničarka. Težka prava čokolada, oreščki, sadje. NJAM. Zdravo, to pa to!) sem končno razumel in dojel določene segmente v knjigi UPANJE od madam TONI. 

Sedaj pa v akcijo z novo, meni osebno pisano na kožo veliko zanimivejšo vsebino; 
Babnik, Gabriela: Sušna doba

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

31. maj 2013 9:30

Anders de la Motte - Mreza - odlicna. Ker pa je "nadaljevanje" Igre, priporocam najprej branje le-te. Mene se caka, kot obicajno je se nisem 

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

10. jun 2013 22:41

Začela brati ,Zadela me je strela ,napisala Dr. Gloria Ortiz.

Milži

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

11. jun 2013 10:12

Kerstin Gier: Klub vražjih mamic. Lahkotna in zabavna .

Uly

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti