Kaj beremo?

uv  

član od: 19.12.2007

sporočila: 105

10. apr 2013 8:44

Ajoj, res sem blond... pa tako na veliko piše...

Hvala!

uv

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

10. apr 2013 12:42

No, končno sem se spet malo zakopala v knjige... včeraj "dokončala" Južno od juga od Charlesa Bukowskega in začela Pošto od istega pisatelja. Pa jo bo kar prehitro zmanjkalo

JJ

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

10. apr 2013 19:35

mojezlato je napisal/a:

Pravkar gledala na COBISSu (Moja knjižnica) kaj vse sem si izposodila v zadnjih petih letih. Zanimiv pregled :)

 

Drugače pa me je zadnjič pritegnila knjiga Skrivna pisma meniha, ki je prodal svojega Ferrarija (Robin Sharma), čisto slučajno pa sem našla še Lucky Man (Michael J. Fox), ki je njegova avtobiografija.  



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

 

No, zaradi takih uporabnih informacij je ta portal neprecenljiv. Mojo knjižnico uprabljam redno, tega zavihka pa, žal, do sedaj še nisem opazila. Ko sem pa v knjižnici izrazila željo, da bi pogledali, če sem si neko knjigo že izposodila, sem pa dobila informacijo, da je ta storitev plačljiva...

Trenutno v branju: Risa Green - Zgodbice iz zibelke

Vsebina je za lahkotno uspavanje.

micogica

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

10. apr 2013 21:08

micogica je napisal/a:

mojezlato je napisal/a:

Pravkar gledala na COBISSu (Moja knjižnica) kaj vse sem si izposodila v zadnjih petih letih. Zanimiv pregled :)

 

Drugače pa me je zadnjič pritegnila knjiga Skrivna pisma meniha, ki je prodal svojega Ferrarija (Robin Sharma), čisto slučajno pa sem našla še Lucky Man (Michael J. Fox), ki je njegova avtobiografija.  



mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

 

No, zaradi takih uporabnih informacij je ta portal neprecenljiv. Mojo knjižnico uprabljam redno, tega zavihka pa, žal, do sedaj še nisem opazila. Ko sem pa v knjižnici izrazila željo, da bi pogledali, če sem si neko knjigo že izposodila, sem pa dobila informacijo, da je ta storitev plačljiva...

Trenutno v branju: Risa Green - Zgodbice iz zibelke

Vsebina je za lahkotno uspavanje.



micogica

 

To je zdaj nova funkcija, ki jo ponuja Moja knjižnica. Mislim, da sem prejšnji teden v petek komaj dobila z naše knjižnice (kamor sem včlanjena) obvestilo, da obstaja možnost vpogleda.

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

11. apr 2013 11:41

Stephen King: Langolierji. Zanimiva ZF zgodba.

Uly

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

11. apr 2013 13:52

Poročni dan - Sophie Kinsella, romantična komedija

Dekle Milly ima pred seboj še nekaj tednov do pravljične poroke z bogatašem. O njeni prvi poroki ne ve nihče, še najmanj pa njen bodoči mož...

@ JJ - nehote sem tukaj pomislila tudi nate, v dobrem 

babka1951

Cinnamon Stick  

član od: 9.3.2011

sporočila: 371

11. apr 2013 19:58

Uly je napisal/a:

Stephen King: Langolierji. Zanimiva ZF zgodba.



Uly

 

Jaz tudi, pred kakšnim mesecem.Trenutno pa berem tudi Kingovo The Shining.

Cinnamon Stick

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

11. apr 2013 20:03

Spet po preletu in priporočilu iz tu prebrala Zajec in pol. Manzo M. (še kar) pa Mate Dolenc- Ozvezdje jadran (všečno).

Trenutno berem Ekstra deviško in mi je zelo všeč.

Priporočite mi kakšno živalsko. Sem slišala, da je vredno prebrat Marley in jaz.

katti

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

12. apr 2013 7:59

Katti, Marleya ti zelo priporočam. Res luštna knjiga. Je pa to družino obiskal tudi Šepetalec psom, Cesar Millan, tako da sem jih spoznala tudi na TV.

pirnica

Binko83  

član od: 18.3.2011

sporočila: 92

14. apr 2013 18:57

James Patterson & Maxine Paetro: Zasebnost

Patterson, kot ga poznam - super kriminalka

Binko83

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti