Kaj beremo?

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

28. nov 2010 19:11

naor je napisal/a:

Petya, jaz sem jo pogoltnila na mah, knjigo od Vesne Godina.

naor

 

Naor, ne samo ti,tudi jaz Ena tistih knjig, ki jih ne moreš odložit. Mi je še posebaj fino jo bilo brat, ker tudi na predavanjih soc. antropologije kdaj da kak primer iz Havajev in tako.

Petya

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

29. nov 2010 20:24

Danes končala Za vedno, nadaljevanje Jej, moli, ljubi. Sploh mi ni bila všeč, res, komaj sem prišla skoz.

buča

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

29. nov 2010 21:37

V letošnji jeseni predelala: Skrivno življenje čebel, zanimivo branje, Bila sem princesa, pretresljivo in zanimivo branje, Šanghajska konkubina , zanimivo branje, Pohod(t)nica - te knjige nisem mogla brati,knjiga brez prave vsebine pretiravanje v sexu , Nekaj od Romane Berni, sicer nič kaj posebnega, za sprostitev in čisti odklop, pravljice, ki se bereje z lahkoto in na šus, knjiga te potegne (Poroka iz maščevanja, Silvija, Ljubim te skrivnostno dekle), Dekle iz Šanghaja, zelo zanimivo in istočasno spoznavanje življanje in navad v za nas drugem svetu, Poročena z Budo, nadaljevanje prejšnje, Trije v postelji, - zanimivo branje, Samo mrtev moški je dober moški, zame nič posebnega, Ples bogov in Nila od naše domače pisateljice Karoline Kolmanič. Verjetno sem še kaj izpustila in se sedaj nisem spomnila. Zadnje dni imam pavzo pri branju in štrikam šale. Kupila sem nekaj zanimivih vijolčnih različnih odtenkov volne in štrikam zase in za prijateljice, ki imajo te dni rojstni dan. Jutri grem v knjižnico brez ideje. Pregledala bom uspešnice, v kolikor ima katera kakšno idejo oz. je v teh dneh prebrala kaj, kar bi mi priporočala prooosim. lep večer Sonce sonce51 Sporočilo je spremenil(a) sonce51 dne 29.nov 2010 21:39

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

30. nov 2010 18:59

Matildin zadnji valček

kalcicl

marko b  

član od: 24.1.2008

sporočila: 10

7. dec 2010 13:35

Prebral "Sunny Jacobs - Ukradeni Čas" Sunny piše o tem kako je bila z možem po krivem obsojena na smrt. Preživela v ječi 17 let. Moža so med tem usmrtili na električnem stolu. Sedaj na svobodi pa je aktivna borka za odpravo smrtne kazni. "GANLJIVO" marko b

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

7. dec 2010 13:50

Trenutno v glavnem Wikileaks, mokre sanje vsakega konspiraciologa. lp, proxima

Jannaa  

član od: 29.11.2009

sporočila: 508

7. dec 2010 13:56

Včeraj dokončala od Christine Dodd Skoraj zaljubljen, pred tem pa Khaled Hosseini: Tisoč veličastnih sonc.

Jannaa

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

7. dec 2010 15:44

o, Tisoč veličastnih sonc je fenomenalna! Prav tako tudi Tek za zmajem, isti avtor, Hosseini, zelo ganljiva zgodba. Sem jo poleti na morju prebrala, neverjetno. Noro dobra je tudi Žena popotnika v času - Niffenegger tunna http://titabota.blogspot.com/

Jannaa  

član od: 29.11.2009

sporočila: 508

7. dec 2010 19:42

Tunna, se čisto strinjam s tabo. Res je fenomenalna knjiga. Prebrala sem že tudi Žena popotnika v času, ki me je prav tako navdušila. V knjižnici imam pa že rezervirano omenjeno knjigo Tek za zmajem. Se je že veselim!

Jannaa

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

8. dec 2010 12:15

Ravno berem Tek za zmajem. Odlična! Lakica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti