Kaj beremo?

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. maj 2009 12:58

dalsi je napisal/a:

Zanima me ali ima kdo od vas izkušnje z e-bralnikom in ker je to ravno tema o branju, nisem odpirala nove teme ampak sprašujem kar tukaj. Mika me, da bi ga kupila pa ne vem, če se splača ?!

Marjana
Naš profesor za knjigarstvo nam je povedal, da je na enem frankfurtskem knjižne sejmu edini e-book uporabljal edino en direktor neke založbe. Pravi osamelec med založniki, tudi tistimi, ki izdajajo e-knjige! Če se ti to splača kupiti, že sama veš. Kje boš potem kupovala e-knjige, ki se ne dobijo v tako velikm obsegu kot tiskane in tudi sposoditi v knjižnici si jih (še) ne moreš? Če moraš prebirati veliko strokovnih člankov, ki so dostopni na spletu, bo odločitev lažja. Samo kolikor jaz poznam sebe in tudi vse ostale okoli mene, si vse članke, ki jih moram prebrati, natisnem, da lahko gor čečkam. Nekateri si printajo še mejle ipd,...Tisti, ki je rekel, da bo s prihodom e-knjige, klasična tiskana knjiga izginila, se je močno uštel! Sedaj se baje porabi še več papirja. Pa tudi, si predstavljaš iti v posteljo s to napravo, kaj če ti pade na tla, polije s čim? Dobro, knjiga se lahko tudi polije, samo največkrat ni tako uničena, da se ne bi več dala brati, pa tudi ne stane tako veliko kot ta reč,... No, jaz sem našla več argumetov proti, pa sem navajena brati iz ekrana. Saj tako berem tudi tale forum. Jelenckova

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

15. maj 2009 20:04

Na netu našla seznam kinjig, ki ga priporočajo za poletno branje , verjetno bo komu prišel prav. :http://www.koz.si/Media/novice/Priporoceno%20br kishon Suzi Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 15. 2009 20:08

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

17. maj 2009 7:47

Nelson DeMille-Strmoglavljenje

Po resnični zgodbi,kaj je povzročilo nesrečo letala TWA 800...napet roman..teorija zarote..FBI....CIA...terorizem.......se spleče prebrat..

lp goga

pildek  

član od: 8.2.2008

sporočila: 22

4. jun 2009 22:20

Robida je napisal/a:
je mogoče katera zasledila knjigo o "papežinji Joanni" v slovenščini? Zgodba naj bi bila o Papežu - (papežinji) Janezu VIII., ki naj bi bil dejansko ženska. V tujini je baje zelo brana. lp. Robida
<http://www.hisaknjig.si/product_info.php?products_id=> pildek

uv  

član od: 19.12.2007

sporočila: 105

5. jun 2009 7:58

Berny, to sem pa tudi jaz ravnokar prebrala. Meni je bila res zelo, zelo všečna knjiga. Zdaj sem vzela še Tek za zmajem in obljubljajo isti bralni užitek. Bomo videli. uv

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

5. jun 2009 8:10

Trije tedni z mojim bratom - Nikolas Sparks . Resnična pripoved ob kateri priteče tudi kaka solza. No , ne ena - kar nekaj jih je bilo. Priporočam! rolada

uv  

član od: 19.12.2007

sporočila: 105

5. jun 2009 11:22

A res? No špica, sem prav vesela. uv

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

5. jun 2009 13:07

Rebecca ,se mi zdi da je knjiga Zemljevid kosti.Sem jo kupila in je zelo fajn za brat.Pustolovsaka reč.

lp goga

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

5. jun 2009 14:03

Ups, imas prav goga. Hvala. Sem ze popravila. So imeli prsti svojo pamet LP, R.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti