Kaj beremo?

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

6. dec 2005 22:10

Avtorja se ne spomnim, naslov knjige pa je "Bralec" - res priporočam. Pa tudi "Življeneje izza tančice" LP, Tanja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17812

6. dec 2005 22:17

Bralca je napisal Schlink, mislim, da se tako napiše. Še ena njegova je zelo dobra, pa se zdajle ne spomnim naslova. Super je ena mala knjižica: Prvi požirek piva in drugi drobni užitki. take male, prijazne črtice. Ravno za na bus ali vlak, ali pa za pred spanjem v postelji. rimljanka

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

6. dec 2005 23:32

Ali lahko zvem, kje se da dobiti Buklo?
Sasenka je napisal/a:
nena 55 je napisal/a:
Knjiga Plamen in cvet je avtorica Woodwod, ter Zimska vrtnica je avtorica Woodi Wiss K. nena 55
Ne bo držalo, avtorica obeh naslovov je Kathleen Woodiwiss (vir: www.cobiss.si). Ah, jaz imam pa to srečo, da delam v knjigarni in imam knjig na voljo še preveč, veliko preveč. Pa tudi po službeni dolžnosti moram veliko brati, tako da se včasih sploh ne vidim ven iz branja (in potem včasih po dva ali tri tedne sploh ne berem, ker ne zmorem več). So pa stranke zelo zahtevne, včasih enostavno ne morejo dojeti, da tudi knjigarji ne preberemo vseh knjig (sploh ker nas zanimajo različne stvari in si oddelke tako tudi delimo), ker jih enostavno ne moremo. Sicer pa vsem knjigožerom priporočam brezplačnik Bukla (izšla je ravno 3. številka), ki nas na podoben način kot Premiera obvešča o novitetah, objavlja intervjuje z avtorji, itd., hkrait pa je veliko bolj priljudna kot Delovi Književni listi.
sila

Smukvica  

član od: 23.12.2004

sporočila: 20

7. dec 2005 7:46

Sila, Buklo se dobi v knjigarnah - ponavadi jo najdem v Konzorciju. Videla sem jo tudi na blagajni Cankarjevega doma - tam kjer prodajajo karte za predstave. Prijetno branje, Smukvica

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

7. dec 2005 9:08

Smukvica je napisal/a:
Sila, Buklo se dobi v knjigarnah - ponavadi jo najdem v Konzorciju. Videla sem jo tudi na blagajni Cankarjevega doma - tam kjer prodajajo karte za predstave.
Če pa nisi iz LJubljanskega konca (sem slišala, da jo je npr. v MB precej težko najti), pa sporoči in ti jo lahko pošljem.

sila  

član od: 6.12.2005

sporočila: 80

7. dec 2005 14:55

Sasenka je napisal/a:
Smukvica je napisal/a:
Sila, Buklo se dobi v knjigarnah - ponavadi jo najdem v Konzorciju. Videla sem jo tudi na blagajni Cankarjevega doma - tam kjer prodajajo karte za predstave.
Če pa nisi iz LJubljanskega konca (sem slišala, da jo je npr. v MB precej težko najti), pa sporoči in ti jo lahko pošljem.
Hvala za informacijo. Sem iz Lj., še danes se bom oglasila v Konzorciju. Pozdrav! sila

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

7. dec 2005 20:24

Trenutno je na sporedu Tuleči mlinar. Res me je prevzela. biba

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

7. dec 2005 22:30

Končala z Gozdom obešenih lisic, vse knjige od Pasiline so super. Na branje čaka Puščavska zarja, pri Puščavski roži sem bila tako pretresena, da sem možu odlomke brala na glas in poslušal je odprtih ust. Za ful lahkotno branje pa priporočam Dnevnik Hijacinte Novak, mislim, da so tri knjige. Malo domače Bridget Jones s tem, da je samohranilka in ima dve odraščajoči punci. Knjige iz zbirke Kapučino so tudi zabavne in lahko berljive. JOKL

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. dec 2005 8:46

Nekaterih stvari pri Puščavski roži sploh nisem mogla normalno prebrati, ampak sem jih na pol kar preskočila, ker so se mi zdele tako grozne. Drugače se mi pa obe, roža in zarja, zdita zelo v redu,vredni, da jih preberemo. Trenutno berem "Ko se boš prebudila", pisateljice na žalost ne vem, opisuje pa malo razmere na Irskem (Avstralka pride na Irsko iskat svojega očeta, pripadnika neke organizacije). LP cervus

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

8. dec 2005 9:04

Tuleči milnar sem pred časom brala tudi jaz. Priporočam! VERONIKA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti