Kaj beremo?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

30. nov 2011 19:25

Gospa McGinty je mrtva: Agatha Christie - dobra, kot vse njene knjige . Andrej Rozman Roza: Passion de Pressheren - meni je bila zelo všeč, dobre domislice, prebere se jo lahko v četrt ure, ker je kombinacija stripa, pesmic, besedila in duhovitih ilustracij.

Alexander McCall Smith: Prva damska detektivska agencija - prebrala sem sicer šele prvo knjigo (vseh skupaj je menda sedem), ampak način pisanja je tako simpatičen, Afrika (ki mi sicer kot celina ni preveč pogodu) je opisana s tako ljubeznijo, da sem si šla izposodit še naslednje tri knjige. Potem bo sledilo nadaljevanje .

lp

cervus

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

30. nov 2011 20:09

Susan Elizabeth Philips-Trmoglavka.....Duhovita,seksi.nagajiva....

lp goga

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

30. nov 2011 22:57

Elizabeth Wurtzel: Prozac Nation

NaturensGalleri

antonija7  

član od: 11.5.2011

sporočila: 219

3. dec 2011 10:50

Ivan Potrč:Na kmetih.

antonija7

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

7. dec 2011 9:54

S.J.Watson: Preden zaspim. Sem na dobri tretjini in komaj cakam da se je popoldne spet lotim.

zelo priporocam!!!

"Med spanjem se mi bodo izbrisali vsi dogodki preteklega dne. Jutri se bom zbudila, kot sem se danes. Prepričana, da sem še vedno otrok. Misleč, da imam pred seboj še vse življenje ..."

Spomini nas določajo. Kaj bi se zgodilo, če bi vsakič, ko zaspite, izgubili spomine? Vaše ime, osebnost, preteklost, celo ljudje, ki jih imate radi - vse bi bilo pozabljeno čez noč. In edina oseba, za katero ste prepričani, da ji lahko zaupate, vam izda le del vaše zgodbe. Dobrodošli v življenju Christine v tem izvirnem, nepozabnem in srhljivem prvencu S. J. Watsona.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Sporočilo je spremenil(a) rebecca dne 08.dec 2011 10:37

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1412

7. dec 2011 11:32

Pretresljivo pripoved Darfurca - Daoud Hari - Prevajalec.

daga

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

16. dec 2011 14:05

Berem knjigo Pankrt iz Istambula. Malo težko sem jo pričela brati, sedaj me je pa kar potegnila vase. Odpira mi svet, ki mi je neznan. Opisuje 2 družini žensk, eno turško in eno armensko, opisuje jih skozi 3 generacije, vključuje vse od turškega genocida nad Armenci, vpleta muslimansko in krščasko vero, življenje ameriških izseljencev obeh narodnosti in seveda tudi ljubezen. Zanimiva knjiga, ki mi bo razjasnila obzorja kar se tega dela sveta tiče.

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

16. dec 2011 14:24

Prebrala knjigo Jugoslavija, moja dežela; avtor Goran Vojnović - opisuje dogodke tik pred in po letu 1991 na Balkanu. Zelo priporočam - predvsem srednji generaciji. 

Ava

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

16. dec 2011 15:11

Trenutno berem knjigo Poželenje. Ni nikakršen presežek umetnosti, je pa presežek v tej smeri, da med branjem včasih zardim, čeprav nikogar ni zraven Vsekakor nameravam prebrati do konca

Rebecca, a je to zelo nova knjiga? Ker je v lokalni knjižnici ne najdem, čeprav imajo ogromno knjig. Me pa zelo zanima

JJ

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

16. dec 2011 19:27

Janis, lahko ti jaz odgovorim, ker sem jo včeraj dobila v naši knjižnici brez problema.. Izdana je bila letos in res še nisem imela tako ohranjene knjige iz naše knjižnice... Lep pozdrav in veliko užitkov pri branju..

angelca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti