Kaj beremo?

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

20. jan 2011 12:49

Buča, tale Dobra indijska žena je bila tudi meni zelo všeč. Pravkar pa sem prebrala Dar od C.Ahern - to je pa knjiga za dušo, ob njej se kar zamisliš. Pa še eno knjigo moram omeniti, ki mi je segla do srca, čeprav sem jo prebrala že pred časom: A. Kezele, Angel po masko. neny111

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

20. jan 2011 13:02

ja, neni, tudi meni je Angel pod masko pustil zelo velik vtis. Še dolgo časa sem razmišljala o tej knjigi. Ravnokar sem prebrala Belo jadro, pisatelj Bambaren. Njegova novejša knjiga mi je še bolj všeč, le da sem že pozabila naslov :P Govori o tem, kako je plaval skupaj z lamantini. Kaj je to? Preberite knjigo

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

20. jan 2011 15:40

Sy je napisal/a:
ja, neni, tudi meni je Angel pod masko pustil zelo velik vtis. Še dolgo časa sem razmišljala o tej knjigi. Ravnokar sem prebrala Belo jadro, pisatelj Bambaren. Njegova novejša knjiga mi je še bolj všeč, le da sem že pozabila naslov :P Govori o tem, kako je plaval skupaj z lamantini. Kaj je to? Preberite knjigo
Lamantini ali morske krave ali tudi "morske deklice". Domnevajo namreč, da je mit o morskih deklicah nastal ravno zaradi teh hecnih bitij. Poguglaj in se prepričaj. Baje pa so zelo prijazni, nežni in počasni morski sesalci, prav zaradi tega tudi že močno ogroženi. sonci

Jutranja  

član od: 18.1.2011

sporočila: 30

21. jan 2011 12:31

Nekaj predlogov knjig, ki so mi bile "dobre" (1. del:)): Ken Kesey: Let nad kukavičjim gnezdom John Fowles: Zbiratelj Jodi Picoult: Rojena iz tvojega življenja Henry Charriere: Metulj Philippa Gregory: Druga sestra Boleyn 1, 2 John Boyne: Deček v črtasti pižami Murat Kurnaz: Pet let mojega življenja Cameron West: Prva oseba množine Sidney Sheldon: Zaupaj mi svoje sanje Kristijana Valčeva: Ohranila sem ponos Misha Defonseca: Preživela z volkovi Sandra Gregory: Pozabita na hčer Tommy Jaud: Popolni idiot Aksinija Kermauer: Dnevnik Hiacinte Novak 1, 2, 3 Igor Karlovšek: Gimnazijec Romana Berni: Stava Zlatko Blažič: Zgodovina moje heroinske odvisnosti Karl Shaw: Kraljevske norčije Prijetno branje, lp, Jutranja

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

21. jan 2011 13:48

France Bevk - Črni bratje

Isabelle Miniere - Navaden par

Anthony Capella - Okus po ljubezni

Tale je pa v branju: Johannes Mario Simmel - Pa čeprav ni zmaraj kaviar

Sploh tale zadnja je dobra.

Druga sestra Boleyn in Dediščina Boleynovih je tudi dobra ja.

peter

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

22. jan 2011 12:14

Risa Green - Zgodbice iz zibelke - smešna, vendar ne za bodoče mamice oz. za ženske, ki se odločajo ali bi imele otroka ali ne Suzanne Enoch - Skriti junak - romantična, lahkotna, nezahtevna Sandra Brown - Cena za nebesa limonca26

Jannaa  

član od: 29.11.2009

sporočila: 508

22. jan 2011 12:20

Pravkar prebrala Amanda Quick: Alkimist.

Jannaa

Jutranja  

član od: 18.1.2011

sporočila: 30

22. jan 2011 16:46

V branju Sunny Jacobs: Ukradeni čas, avtobiografija nedolžne ženske, obsojene na smrt (električni stol). Zelo zanimivo! Lp, Jutranja

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

22. jan 2011 17:30

Takoj, ko zaključim z izpiti na faksu, začnem z branjem Elizabeth Wurtzel: Prozac Nation, avtobiografijo mlade ženske, ki se bori z depresijo, medtem ko se trudi postati pisateljica in uspešno zaključiti fakulteto (posnet je bil tudi film z istim imenom). Zadnja knjiga, ki sem jo prebrala, pa je bila: Patrick Süskind - Parfum. Odlična zadeva (tudi po tej je bil posnet film). NaturensGalleri

janadam  

član od: 25.9.2007

sporočila: 78

22. jan 2011 19:30

Prebrala Vsakih sedem valov -Daniel Glattauer.To je nadaljevanje knige Proti severnemu vetru-roman v elektronskih pismih.Sedaj berem Poljub iz Rusije-Brian Grover&Jim Rickards. janadam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti