Kaj beremo?

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

29. okt 2007 16:56

jaz sem trenutno na zgodovinskih romanih Muriel Romana: Marco Polo-trilogija, pa Mineko Iwasaki: Jaz, gejša, v poletnih mesecih pa še D:Defoe: Zgodbe in prigode znamenite Moll Flanders-se mi zdi, pa A:Dumas: Dama s kamelijami-da gremo nazaj malo na pozabljene pustolovske romane, malo klasike ne škodi jaz mam za branje rada kaj bolj lahkotnega, zgodovinske romane, pustolovske ..., ker mam že na študiju dovol psihološko, teoloških vsebin krokodilček krokodilček

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

30. okt 2007 20:17

Sem bila na bolniški, ker je bil bolan otrok. Kadar ima vročino, samo spi. In tako sem imela časa na pretek. Vsak dan je bilo kompletno kosilo, z juho in sladico. Vse sem zlikala, vse luknje zašila, vse pospravila. In potem sem brala... Gaby Hauptman: Samo mrtev moški je dober moški in Laž v postelji (ta je sploh super). Helen Fielding: Prebujna domišljija Olivie Joules Pesnica

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

31. okt 2007 6:14

Sem malo brisala prah, pa sem dobila v roke Kozlovsko sodbo v Visnji Gori...,zelo aktualna se po toliko letih, politiki bi jo sploh morali se enkrat prebrat! Mi je polepsala siv,neprijeten dan ,hi hi! lucka

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

31. okt 2007 20:13

Joj, dobro da si me spomnila na prah! Bom spet izbrskala Butalce. slepakura

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

31. okt 2007 21:16

Renata Ažman: Depra Močno priporočam vsem, ki jih zanima kaj več o depresiji. Pa ne s stališča zdravnikov, ampak izkušnja iz prve roke, saj je tudi Renata imela depresijo. Prebereš to knjigo in laže razumeš ljudi, ki se borijo s to boleznijo. sara

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

2. nov 2007 15:06

Kate Mose - Labirint. Hudo! vanjatajnsek

jezek  

član od: 15.8.2007

sporočila: 129

2. nov 2007 15:49

Jaz pa trenutno požiram kriminalke:Donna Leone, Patricia Cornwell, James Patterson, Heining Mankele,Michael Connelly... Zakon je pa John Grisham, samo prepočasi piše.Prebrala sem vse, kar se dobi v naši knjižnici.SUPER! jezek

evamaja  

član od: 14.6.2007

sporočila: 222

2. nov 2007 15:56

Vsak večer ob 19.30 otroške pravljice Rdeča kapica, Sneguljičica......, ko pa gremo kam na dopust si pa tudi jaz privoščim kakšno dobro knjigo. lp evamaja

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

2. nov 2007 22:25

Pravkar prebrala Ulla-Carin Lindquist - Veslanje brez vesel ganljiva knjiga mamice štirih otrok, od tega dva še mladoletna ki umira za boleznijo ALS-neozdravljivo, nevrološko bolezen, ki povzroči atrofijo mišic. Sem imela kar parkrat solzne oči andreja č.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. nov 2007 14:43

Se je pocenila za 50% in sem si jo privoščila - predčasno božično darilo zame od mene, hehehe in zdaj sem sredi branja: Gustav Schwab: Najlepše antične pripovedke. Sem pa čisto  zaradi obilice imen, sorodstvenih zvez, ko je nekdo lahko sam sebi stric in brat obenem (hm, malce pretiravam - ampak samo malce), številnih Zeusovih letanj za kiklami, njegovih spreminjaj in podobnih štosov. Je pa zeloooooo zanimivo branje.

LP

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti