Kaj beremo?

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

20. avg 2007 13:15

Plamen in cvet, krasen roman, zares ne moreš vstran lp valči

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

21. avg 2007 15:25

Še po mojem izboru dve omembe vredni lahkotno branje: Škrlatno pero za vse, ki marate detektivke po vzoru Dana Browna: Božji vohun ostalih 10 pa je bila bolj klavrna bera... tabina

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

22. avg 2007 10:14

Walter Mosley-Srečni sin Prebrala na mah-dobra knjiga,malo za jokat....priporočam!! tejka77

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

22. avg 2007 12:03

Trenutno berem Dekle na poziv. Jelenckova

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

22. avg 2007 12:26

Jill Mansell: Making your mind up - za romantične duše, jasno, s srečnim koncem. Po prvem poglavju sem odložila Barufa in kažin od Franja Frančiča - preveč pijančevanja za moj okus. Ob mojem fotelju se je nabral tudi kup kuharskih knjig... (Sladka Evropa, Vlaganje, Kruh, Boug žegnaj). Še enkrat pa bom z veseljem prebrala Zajčje leto od Paasilinne. Za obujanje spominov in nov zalet. Kozmeja

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

22. avg 2007 19:42

Jaz sem brala knjigo od Romane Berni Ljubezen ni le beseda,ampak mi je ni uspelo prebrati do konca,saj mi jo je sin po pomoti vrnil v knjižnico.Zanima me če jo je kdo prebral in mi zaupa konec knjige. LP sterkuš

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

22. avg 2007 22:22

Anna Funder: ZLOGLASNI STASI Conn Iggulden: IMPERATOR RIMSKA VRATA Arto Paasilinna. GOZD OBEŠENIH LISIC Renato Baretić: OSMI POVERJENIK limonca26

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

23. avg 2007 8:09

sterkuš je napisal/a:
Jaz sem brala knjigo od Romane Berni Ljubezen ni le beseda,ampak mi je ni uspelo prebrati do konca,saj mi jo je sin po pomoti vrnil v knjižnico.Zanima me če jo je kdo prebral in mi zaupa konec knjige. LP sterkuš
Hmm, kak je že blo... Punca (ne spomnim se imena glavne junakinje) je šla nazaj v Avstralijo, potem pa se je njihovo družinsko podjetje odločilo za posel v Sloveniji in seveda je k sodelovanju na vsak način želela vključiti Nika (al kak je že ime bratu od tiste punce, ki jo spozna na začetku knjige). Vendar se on na vsak način brani tega sodelovanja. In potem ji vseeno ga uspe pregovorit in začne se zelo težavno sodelovanje, saj on celo želi prekiniti vse skupaj. Ves čas jo Nik zaničuje in ponižuje in daje vtis, da je ne prenese. V zadnjem poglavju knjige pa se ji le izpove, da jo je imel že od vsega začetka močno rad, vendar jo je po drugi strani zaničeval, ker je razdrla zaroko njene sestre. Zato se je tudi igral z njo igrice, da mu je všeč, vendar se je tako kot ona tudi sam zaljubil vanjo. Happy end torej. Sterkuš še enkrat v knjižnjico! Konec je pač najslajši. Klea

sterkuš  

član od: 19.5.2007

sporočila: 103

23. avg 2007 21:02

Hvala Klea.Si mi kar dosti povedala,v glavnem kar sem zamudila.Sedaj že berem drugoknjigo od Elisabeth berg RECI KDAJ.Upam,da bo zanimiva,sem še na začetku. LP sterkuš

bistrica  

član od: 11.1.2007

sporočila: 5

23. avg 2007 23:25

Knjige mojega letošnjega poletja, ki sem jih prebrala na mah in jih priporočam: - P:S. LJUBIM TE, C. Ahren - SKRIVNOST ŽIVLJENJA ČEBEL, S.M. Kidd - MOŠKI IN ŽENSKA, T. Parsons - MOŠKI IN FANT, T. Parsons - POŽELJENJE , A. Quick - VSILJIVKA LINA, R. Berni bistrica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti