Kaj beremo?

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

27. avg 2006 19:29

Beli oleander. Avtorice ne vem, je pa knjiga izšla pri založbi Meander. Tekoče branje, fin slog. ivonja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. avg 2006 20:58

Zara-Marisa je napisal/a:
Zanima me, če kdo pozna naslov in avtorja knjige, katere vsebina je na kratko taka: Američan študira v Evropi. Spozna neko dekle, se vanjo zaljubi in postaneta par. Potem pa se on vrne v ZDA. Mine nekaj (??) let in on si ustvari družino. Potem pa nekega dne prejme pismo, da je tisto evropsko dekle, s katero je nekaj časa hodil, umrlo in da je zapustila otroka. Ta otrok je njegov, a zanj ni vedel. Zdaj ne ve, kako bi povedal ženi ipd,zgodba se pa konča tako, da tisti otrok pride v Ameriko in postano član držine. Partner je to knjigo bral pred cca. 15-imi leti in bi jo želel prebrati še enkrat. Spomni se le, da je bila knjiga svetlo modre barve. Ne pozna ne avtorja ne naslova, le tole vsebino mi je zaupal. Če kdo ve, za katero knjigo gre, bom zelo vesela in hvaležna, partner pa verjetno še bolj, če bom to knjigo uspela najti in mu jo podariti. LP
Hm, Zara-Marisa, sem brala eno povsem enako knjigo, le da je bil moški menda dohtar in v Evropi na enem seminarju ali nekaj podobnega oz. nekaj o nekih študentskih demonstracijah, pa je bil že poročen, ko je "naredil" otročka in mu je bilo potem težko povedat ženi. Če je to ta knjiga, je naslov "Moški, ženska in otrok", avtorja pa na žalost ne vem. (Ja, zdaj ga pa vem: Erich Segal). LP cervus Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 27. avg 2006 21:53:04

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

27. avg 2006 21:09

Drejček, zgodovinskih knjig je ogromno. Če te zanima na splošno, potem Svetovna zgodovina, če pa določeno obdobje, potem tud ne bo težko najti. Malo se pozabavaj v Cobissu. Če te zanima izraelski del zgodbe Bližnjega vzhoda, potem vsekakor Dolga roka Izraela. Če se še kaj spomnim, napišem. mimika

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

27. avg 2006 21:49

elaphus hvala ti, verjetno je to prava knjiga. nekaj mi je razlagal, pa morda sem ta detajl, da jje tip poročen, nekje izgubila ... HVALA HVALA HVALA!!!!

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

27. avg 2006 22:02

khm, ali ima kdo to knjigo in bi jo prodal? ERICH SEGAL: MOŠKI, ŽENSKA IN OTROK

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

28. avg 2006 18:09

Robert Ludlum-Bournov ultimat lp goga

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

29. avg 2006 7:09

Graham Hankock : Tragovi bogova - o izgubljenih civilizacijah (srhljivo) lp, Robida

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

29. avg 2006 7:20

Lenart Zajc in ..- Mustang V Lenartovem stilu - dobra.. Tina

ALENKA_D  

član od: 2.12.2002

sporočila: 153

29. avg 2006 8:16

Ravnokar sem prebrala od Gaby Hauptmann: Laž v postelji (sem prebrala tudi njeni Iščem inpotentnega moža in Najboljši moški je mrtev moški). Iščem pa še njeno Ljubimec preveč je še vedno premalo. Trenutno pa berem od Di Morrissey: Barra Creek (kar sem prebrala, je zelo v redu, govori pa o punci iz Nove Zelandije, ki pride na farmo v Avstraliji za guvernanto trem fantom). lp Alenka

Aisha  

član od: 19.7.2006

sporočila: 77

29. avg 2006 8:26

Ravno sem prebrala knjigo Jesenski blues od Elizabeth Berg, kar pretreslijva zgodba. Me je pa pritegnila tudi knjiga Imenovali so jo dvoje src od Marlon Margo (ali tako nekako)...zelo všečna knjiga, ki bom jo zagotovo še prebrala. Aisha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti